ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By krecc
#52201
3DSchuminator писав:так парад же відмінили, ні?
так, краще в ліс на велах звалить...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52205
можемо катнути до монументу, віддати шану, а потім містом з символікою і... в ліс :)
By Konstantin.Babintsev
#52206
3DSchuminator, поход к Монументу по любому будут стараться устроить. Как и колорадо-авто-пробег.
Аватар користувача
By vvtz
#52207
Не розумію, навіщо когось прикривати велами. Тим більше, м@#$ков.

Згідно із оновленою інфою, 9 травня буде покладання квітів біля танку на площі Перемоги приблизно о 10:20. Потім на тролейбусах ветеранів везуть до монументу слави і там об 11:00 також покладання квітів. Параду не буде, живого коридору на вул. Черняхівського теж не буде. Просто перекриють вул. Черняхівського, щоб можна було пішки пройти до монументу слави.

Я би запропонував взагалі без символіки і без пафосу щось організувати. Це - день жалоби і пам'яті. Тобто зробити не "патрітичну покатушку", а "покатушку покладання квітів", наприклад. Можна було б зібратися на Московській біля квіткарів десь о 9:45, закупити квіток і рушити до танку. Великі прапори я б запропонував залишити вдома. У мене на кермі тілько стрічечка і може маленький прапорець буде. Їхати без кричалок і лозунгів. Якось так.
Аватар користувача
By pys223
#52214
vvtz, я за, но гос. флаги не помешают. Просто чтобы показать, что украинцы тоже помнят о героях ВОВ и не дать некоторым пиндюкам присвоить подвиг великого народа (1 из 5 погибших в ВОВ был украинцем).
Аватар користувача
By olexandr13
#52218
vvtz писав:Не розумію, навіщо когось прикривати велами. Тим більше, м@#$ков.
+1
pys223 писав:гос. флаги не помешают
+1
Аватар користувача
By batman
#52248
Ещё не помешают арматура вместо флагштоков и биты вместо насосов. Рюкзаки, чтобы по горбу не так больно было. Ну и шлемы конечно.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52250
batman писав:Ну и шлемы конечно.
о, тут я в обломі зі своєю ідеологією... :D Добре що в мене в голові пінопласт...
Думаю так, ніяких биток, автоматів та BFG, але кожен нехай сам собі вирішує чи мати щось для самозахисту. Знаєте старовинну японську мудрість: "Якщо тобі хочаб раз у житті знадобиться меч - його варто носити з собою все життя." Сподіваюсь що таки не знадобиться, але... думаю люди тут всі дорослі і самі все розуміють. Едине, що треба обговорити, це дії у випадку провокацій та/або "жесті". Треба щоб все було організовано, чітко, виважено. Своїх в образу не давати, не кидати на призволяще і т.і. В будь якій ситуації у нас перевага в мобільності, швидкості та знанні міста. Це слід мати на увазі.
Аватар користувача
By olexandr13
#52251
я беру шолом і прапор (постараюсь купити до 9 травня) :ua:
це ПАТРІОТИЧНА покатушка, тому символіку вважаю обов'язковою
Аватар користувача
By batman
#52252
3DSchuminator, всё правильно говоришь. Хочешь мира - готовься к войне. И главное - своих не кидать при любом раскладе.
Аватар користувача
By krecc
#52262
3DSchuminator писав:
batman писав:але... думаю люди тут всі дорослі і самі все розуміють.
Да нічого ви не розумієте!
Якщо є така небезпека, заборона будь-яких масових заходів, навить 10 чоловік це вже масовка!
Але я бачу вам повоювати бажання є, голову вам розбивали, чи вам в кайф комусь розбить?
Інша справа якщо колоради зазіхнуть на державні установи(а це перше куди вони лізуть), в такому випадку голови прийдеться бить!

Добавлено спустя 30 минут 45 секунд:
«Ну если ты видишь, что ситуация накаляется, ну переведи стрелки на другой день!» (с) к/ф «Жмурки»
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52267
Ти розумієш?
Я не бачу ніякої небезпеки зараз, але просто готовими треба бути до будь чого. Пофіг в який день ця покатуха буде, 9, 10 чи 32 травня. Я власне чого зараз зайшов. Думаю, може об'єднати недільну покатуху по ШШ з патріотичною? Ну типу вбити двох терористів одним пострілом, і не провокувати колорадів які можливо чекають такої нагоди 9 травня, і катнути після проїзду по місту по всім відомому маршруту, свіжому повітрі, з музоном і т.д.
krecc писав:Але я бачу вам повоювати бажання є
та ну...
krecc писав:голову вам розбивали, чи вам в кайф комусь розбить?
нікому не в кайф трощити кумполи, і ти це чудово розумієш. Але бувають різні ситуації...

Добавлено спустя 1 минуту 34 секунды:
Якщо об'єднати покатухи, то в мене є ще одна креативна ідея

Добавлено спустя 15 минут 21 секунду:
Коротше, усі бачили як квітне рапс? Ось, я рівно рік тому зробив це фото:
Зображення
Можна виїхати в таке поле і зробити колективне фото на такому фоні з вєліками, прапорами і т.п. Якщо акуратно зайти в поле, то власник навіть не образиться. Прапорів 1.5х1м у нас доречі дофіга, можемо зробити з них великий стяг і тримати його разом, і напис якийсь зробити легкозмиваємою фарбою. Ну там "єдина країна", чи щось підтримуюче на адресу жителів східних регіонів... Ну а далі запостимо фото хто куди зможе
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#52272
Велопробіг до монументу — я за. Але не впевнений з часом проведення. Тут би на цю тему поспілкуватися і колективно вирішити.

Та щодо прапорів ... тут я не впевнений. Прапор перемоги — червоний. ... відкореговано: ні ... фтопку ці червоні.
Але ... ніякої агресії. І не треба озброєний компромат на своєму ж форумі створювати. Тому просив би без роздумів про зброю на цих сторінках.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52274
Snumsmumrik писав:якщо в нас є прапор перемоги, то можна б і його до комплекту
згоден
Snumsmumrik писав:так, знаю, зараз хтось скаже про комуняк, але тут не до них, а факти — речі вперті
та ну нафіг, не все те комуняка, що червоне. От тільки де його взяти
Аватар користувача
By pys223
#52298
Как-то не получается определиться с конкретикой. Попытаюсь взять на себя вопрос организации, как минимум начальной его стадии.

1. Сбор в 17:00 Соборный майдан. (Я заранее куплю штук 10 хрезантем и подвезу уже туда, раздадим их на месте каждому для возложения цветов, у кого есть желание взять свои цветы - берем). Экипировка, выдвижение к монументу славы, возложение цветов, минута молчание и поехали;
2. При себе иметь украинскую символику.
3. С собой не брать: оружия, арматуру и т.д., красные флаги и символику ссср (историю помним, но провокаций тоже не надо нам);
4. После возложения цветов - катим по городу (предлагаем маршрут или определимся на месте сбора).
5. Можно и после прокатки выехать за город, но это уже по желанию (время еще останется).

И главное, помним, что это мероприятие посвящается героям которые защитили нашу землю от нацистов ценой своей жизни и здоровья, давайте не превращать это светлое мероприятие в бардак. У кого есть желание повоевать или не согласен с этим - лучше не приезжать.

Просьба к модераторам закинуть инфу в шапку и организовать СМС рассылку.

Мой контактный номерВиталик
Востаннє редагувалось 18 березня 2015, 23:16 користувачем pys223, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#52299
pys223, сбор У Монумента славы? Каков смысл собираться уже прямо под ним? Может, всё-таки, сбор на Соборной, а туда группой ехать?
Аватар користувача
By pys223
#52300
Snumsmumrik писав:pys223, сбор У Монумента славы? Каков смысл собираться уже прямо под ним? Может, всё-таки, сбор на Соборной, а туда группой ехать?
Это не так важно, можно и на соборной площади, просто думаю что некоторым тяжеловато на горку выезжать будет :) тем более с цветами ...
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#52302
pys223, в любом же случае туда надо будет как-то, с цветами или без. Так всяко легче ехать в поддержке с компанией, чем самому под горку с цветами.
Аватар користувача
By pys223
#52303
Snumsmumrik писав:pys223, в любом же случае туда надо будет как-то, с цветами или без. Так всяко легче ехать в поддержке с компанией, чем самому под горку с цветами.
Внес изменения в свой пост место сбора Соборный майдан.

Нашу с тобой переписку можно почистить ))
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!