ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By quattrro
#50539
Гідрометцентр каже що на вихідні гарна погода має бути. Тому плануємо катнути ось цей маршрут:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=tgrtrlizhngucdlf
Як мінімум 3 душі буде)
Темп- весняна рослабуха. Можливо в стилі сосідж-паті(на місті вирішимо). В будь-якому випадку хочемо осідлати лісапєд в 2014р.
Траса можливо, буде змінена на ШШ1-2. Бажаючим набратися позитиву, запрошую!
Збір:
Дата: 23.03.2014
Час: 11.00-11.10
Місце: Школа №17, центральний вхід(по вул. Киівський)
Востаннє редагувалось 22 березня 2014, 10:00 користувачем quattrro, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By Майрон
#50540
+1
By Maks.Ivanchuk
#50544
а как там с дорогой, но полусликах проеду? :D
Аватар користувача
By Саня
#50545
Maks.Ivanchuk писав:а как там с дорогой, но полусликах проеду?
там и на полных сликах проехать не вопрос!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#50548
Maks.Ivanchuk писав:а как там с дорогой, но полусликах проеду?
Саня писав:там и на полных сликах проехать не вопрос!
та да, ваще норм :)
underwater_explorationВідобразити
Зображення
Зображення
By Maks.Ivanchuk
#50549
3DSchuminator писав:
Maks.Ivanchuk писав:а как там с дорогой, но полусликах проеду?
Саня писав:там и на полных сликах проехать не вопрос!
та да, ваще норм :)
underwater_explorationВідобразити
Зображення
Зображення
Это недавние фото? Если да, то я курю всторонке :D
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#50550
Сегодня утром. Правда чуть западнее от вашего маршрута... метров на 500 - 1000. Но воды в лесу хватает. Объехать можно, но я ноги промочил и испачкался капитально, так что участок от заречанского леса (от асфальтовой дороги на базу отдыха) до гуйвы советую ехать трассой. Под новогуйвенском в лесу тоже подобный попандос словил, но там просто вода, без грязи, так-как песок. Заречанская часть леса вполне проходима.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50552
мі з Антохою подтвєрждаєм - в ліс де болота є -не соватись...і даже на полях іпр.
By Maks.Ivanchuk
#50558
короче покатался я :-? Подожду, пусть подсхнет грязь
Аватар користувача
By jazzec
#50568
Maks.Ivanchuk писав:короче покатался я Подожду, пусть подсхнет грязь
шо ви розвели?! ну буде місцями болотце, можна об'їхати/обійти... а в лісі зараз чарівно! погодка шепче!
Тре :velo:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50570
. Це отаке незалежно від них розвелось..імня йому "Цивілізація комфорта". Я ж скромно мовчу і нікого не переконую..хто захотів -той поїхавяк бачим. ...сьодні двічі вброд переходили по коліно і чуть меньше ніж... 10 раз в грязь ..в якісь хащі і вирубки закопувались...і вродє живі і главне шо щасливі ...бо то драйв.то весна. а збоку смердюча київська траса -най по ній машини їздять...І всі ці покатушні мікропроблеми -це ще трошки закаляє...виховує Мужика (потроху..роками)..людину яка здатна приймати Рішення..все...все це якось виховно впливає.
By roadrunner
#50572
ТК Поліське Джерело писав:.бо то драйв.то весна. а збоку смердюча київська траса -най по ній машини їздять...
По трассе не надо ездить :stid: По трассе надо жечь, под палящим солнем, под хеви стонер рок, лететь на пределе своих возможностей, только ты и дорога до горизонта... Вот это драйв, только так можно по-настоящему проснуться и почуствовать что ещё живой. Суровым Мужикам наверное не понять :cool:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50574
я не поняв твій стьоб..ти не переплутав своє посланіє "Велошоссе" з темою "Велопокатушки" ? :cool: Ми їхали ПВД дводенне, із спальниками-палятками-карєматами-важченним астробіноклєм-походною кухнею.. і пр..нам летіти по факту не всміхалось...а по настрОю поїздки (рекреативна) тим більш...а ще -по типу велів.
пс:
roadrunner писав:лететь на пределе своих возможностей, только ты и дорога до горизонта... Вот это драйв, только так можно по-настоящему проснуться и почуствовать что ещё живой. Суровым Мужикам наверное не понять
це взагалі без коментарів :cool: ...що ти знаєш про "предел своих возможностей" (с) -хоч одну гонку, марафон, багатоденний похід в Карпатах-Карєліях навесні чи зимові Кримські перевали проїхав? Хоч один-одну??? Щоби хоч знати як молочна кислота поїдом їсть твої ноги імільйон пр...шо пізнають ВСМ (с) :cool:
Тому оце згадування Вєліких Сурових Мужиків (це стьоб наді мною) для мене зовсім вже невпопадне. Я даж відгавкуватись не хо..це якось оскорбітєльно...унізітєльно вже. Давай не буім накалять...я ще тиждень і піду в офлайн..а то ач -розписався тут)))
Ми ж тудЪ серйозну тему в велопокатушках підняли - реальну і масову проблему. Я своє бачення по суті висказав. Рішення йому -власним прикладом показувати -шо їхати не мона -а нуна..і розписувати у красках "як це було". А інакше -приіде повальний велоступор.
By roadrunner
#50576
согласен, что не в тему, просто резануло глаза выражение "смердюча траса", ну и написал своё видение... абстрактно :D И в мыслях небыло кого-то оскорблять или унижать.
Касательно "предел своих возможностей" (с) - его не существует, как не существует предела совершенства. И тебе и мне далеко до предела возможностей ВСМ (с). Возможно, ты считаешь себя одним из них? :kazyavki:
Про "реальну і масову проблему" и "повальний велоступор" - не вижу никаких проблем и ступора :-?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50577
roadrunner писав:Касательно "предел своих возможностей" (с) - его не существует, как не существует предела совершенства. И тебе и мне далеко до предела возможностей ВСМ (с). Возможно, ты считаешь себя одним из них?
тут можна до ранку сперечатись. Моє бачення я висловив - треба спочатку накатать відповідну дисципліну в реальних бойових умовах (а не 1міс. на станку) -щоб писать це словосочєтаніє ;) Це мені нагадує як свого часу зі мною сперечались про туризм люди які туризм не їли... :stid: Не треба так...це ж несерйозно.
пс: кассно визову на шось там, інфа для роздуму:
Заявлені тобою 28км\год -я на шоссері відпочиваю,
тренув. темп -33-35 якшо спереду группи,
на насадці водиночку 35-38км\год до 100км,
десятку я вистрелював 42+км\год (када я був Особо Вєлікій і катав в збірній) :kazyavki: ,
швидкість на спусках завжди 65+ км\год,
на підйомах в нижньому хваті баранки(ага, в тебе такого нема) танцовщицей не спуртом швидкість до 30км\год,
і вобсче... у тебе педалювання неправильне в контактах ;) ...ти ще так трошки покатаєшся і вже себе не переламаєш...враховуючи шо ти себе заявляєш як драйвовий гонщик -рекомендую почати з малого..перш ніж зв`язуватись з Велікім ;)
____________________
реальну і масову проблєму бачать всі..не особо хто переймається, і не особо хто пише шось...чи піднімає тему... з різних причин.
Чому нема динаміки розвитку (окрім кількості зареєстрованих) ? Це проблеми внутрішні велоклуба. Я маю своє бачення -але ми вже свого часу розвєлі мости..тому стіко років потому я якось...і не лізу ..просто.
Гонками пару раз в рік драйву і відчуття масових постійних велоподій не створити.Звідси така сонливість..інфантильність виплива..бо нема кому на колесо сісти і куди і чого...нема. Шкода. Люди є - теплі сонячні дні викатують одиниці..з острахом...а інші тим острахом й живляться.
Вважав і вважаю -шо ВелоЖЖ не хвата туристів-організаторів. Вже не хвата. З того часу як мінус Вікс-Жора-Йа- і (кажись)Гудман.

Контингент різний -да, массово втягуються і долучаються до кроссів ваших люди, яким може воно й :cool: ... Але за неємінієм інших подій ....їм би по лісам..полям..як колись часто -густо з Віксом 140км тарабанили і ніхто не нив.І так частенько..і даж зимою. Ізмєльчалі. Тобто не індивідуально -а як сообщність..а це гірше. Я мєльчаю через старість+травми+їх наслідки..вже їзжу з наколінниками..чого ще того року не було :stid: Сообщєство мєльчає через втрату вираженного вєктора розвитку, видимої цілі, пляну...а почалось із втрати половини паровоза...вище. + якесь внутрішнє дєлєніє відбулось. на мікрогруппи..хоча.за соц.психол. группа більше 7-9 людей вже починає скрито скупчуватись у підгрупи...але -знаю що частенько їздять втіхаря своїми скатаними групами -їх право? Да..але раньше так не було.Просто. Ширєє і відкритєє бульо.

Це ще не всьо...

Два-три похода на рік на таку масовку яка тут задіяна тож не вистача...Я тож не більше 1-2 на рік шось оргю...ібо ну не підтягуються люди особо...ледве можна 2-3 напарників в похід набрать. Це погано. Оргів велоподій не хвата. Йарких..яким повірять і з якими захочуть їхати..які зможуть зацікавити,втягнути..нє -даже ВИТЯГНУТИ із комфорту.

В мене окремим пунктом ще ось: Спортивної мінікоманди кросс тож не створено дотепер...хоча є чимало катаючих, і іскрєннє зацікавлених гонками..але я знаю шо таке тренуватись водиночку - піку форми не взяти..якшо взагалі можна говорити про повноцінний тренув. процесс. А Гонки (шо кросс шо шоссе шо ше шось) - витікають із системат. тренувань..а не навпаки. чому ніхто оце до щаз не оголосив про командні тренув. щовечора на конкр. трасах за 2 -3 тижня до гонок? Гонки так катають...Ну...це я так бачу..як колишній гонсчег -мені неприйнятна версія гонок куди приїжджають проїхатись..покатавшись для драйву більш пару раз "до того как". Нема системи -нема результатів..а ще -нема постійної системи -тому ніколи не виросте Спортсмен..бо той росте роками важкої цілеспрямованої праці. ОДиничні виключення.
____________
Великий мій глобальний висновок: нинішньому поколінню в основній своїй массі достатньо просто в своє задоволення володіти велосипедом і кататись десь...в парк і проче..не напрягая моск і булки..і якшо для кросса-фрірайда-тріала цих викатів може й достатньо..то для любителів лісів-полів-гаїв (покатушки, туризм) сильно мало буде як по кількості, так і по якості..так і по протяжності( ібо 70км вдень) викатаними околицями для більшості вже така банальність...Ось тут дуже вчасно шось заважає -то вітер, то мокрий ліс (хоча броди-то пригоди), то сонце, то мороз, то комарня..то...то.а тут вже й сезон закінчився..ага -і чогось в жовтні..а відкриття його не ранєє посеред весни :cool: Шо це за відкриття-закриття? Придумайте на велососіджи шось не таке...зничтожуюче зсередини. І ще багато можу..по темі..І це всьо серйозно -можна б і на карандаш взяти. Я ж заради добра...оце посеред ночі замість спати після ліс. пригод. :o
пс: ви знаєте скіко вже ВелоВінниця походів-поїздок з початку року провела? :cool: То можен не погода винуватая..а шось...всередині існуючої велоклубної ..мм...точніш неіснуючої програми, системи ? ;)
пс 2: і не шукайте злодіїв всередині чи навкруги -їх нема. Жменька людей не витягне 200 бажаючих кататись...

"Шукайте цезора в собі.." Л.Костенко

Іскрєнно Ваш - Йа Вєлікій і Ужастний, блакитнооченястий, натхненно-полум`янистий, спеціальне Боже ізданіе -тов.MOKRIZZONNI :roll:

о..Роді..як ти мене..розхвилював...ці теми ми вчерась піднімали в екопоселенні в Козацькому Коші, в Городському..і ці всьо соціальні теми...всього лише...їх тра роздивитись -проаналізувати і прийняти жменю заходів...шоб не тліло велодвіженіє -а ДВИГАЛОСЬ пропорційно кількості учасників руху. Бо ж одна зацікавлена людина -може гори зсунуть..справ, ідей...а тут она скіко вас...
By roadrunner
#50578
ТК Поліське Джерело писав:і вобсче... у тебе педалювання неправильне в контактах ;) ...ти ще так трошки покатаєшся і вже себе не переламаєш...враховуючи шо ти себе заявляєш як драйвовий гонщик -рекомендую почати з малого..перш ніж зв`язуватись з Велікім
Привет :) А что именно у меня неправильно в педалировании по твоему мнению? Просто там в Гаях я почти не крутил круговое и на каденс забил, ибо нагрузка нулевая. Подскажи, буду исправляться!
Со своей стороны заметил, что у тебя при педалировании колени сильно гуляют из стороны в сторону. И шатуны длинноваты - слишком высоко ты поднимаешь колени в верхней точке. Это крайне вредно для сустава.
У меня тоже колени гуляют, особенно под нагрузкой, но я с этим борюсь
:hi2:
Аватар користувача
By krecc
#50580
MOKRIZZONNI, ти як гонщег поясни, навіщо потрібна команда для не командних змагань?
З.і. ОфЛайн робить не треба.
Аватар користувача
By quattrro
#50582
Крута була покатуха. Велика непроїзжабельна калюжа зустрілась один раз. А так все майже сухеньке(а що не сухе, то без питань об`їждається). Тому ваші залякування виявились марними.Єдине погане місце по трасі- це права сторона Левкова(якщо їхати зі сторони Житомира). ШШ1 та кусок ШШ2 просто шикарні(великий респект тим людям, що брали участь в його "зачистці") Накатали 64 км. Настрій супер. Всі живі)
Аватар користувача
By eville
#50583
ТК Поліське Джерело писав:Я ж скромно мовчу і нікого не переконую..хто захотів -той поїхавяк бачим. ...сьодні двічі вброд переходили по коліно і чуть меньше ніж... 10 раз в грязь ..в якісь хащі і вирубки закопувались...
это круто конечно. но зачем самому себе усложнять жизнь, если можно найти другие пути. в жизни и так хватает выноса мозга. на велосипеде едишь чтобы отдохнуть и получить наслаждение.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50584
quattrro писав:Крута була покатуха.
А я вас бачив..десь в 18-15 ви повертали на КПП на Бердос...якось так..кусками..і частями на червоний :stid:
krecc писав:навіщо потрібна команда для не командних змагань?
я не писав про команду для команди. Да, слово таки невдале..тоість я про групу рік, групу з узгодженими цілями яка викатує там, через день на другий...для ОСОБИСТИХ результатів окремих гонщиків, учасників...ніяк не командних результатів, ібо останнє відать на Ж недосягаємо..покашо. Анальог групі Квана шо якось тут була...уви була.
eville демагогія.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!