ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By veloDM
#26693
проїхався один, але це має навіть якийсь своєрідний інтерес, адже незважаючи на мінуси багато плюсів з\'їздив у Левків, а потім їхав куди стежки вели :). Фото досить цікаві вийшли...

Аватар користувача
By veloDM
#26703
jaark, міг повернуться о 8:30 але вирішив так як нікого не було дослідити нові тропи... на що витратив майже годину тому в житомирі був о 9:24 біля гори потім ще чекав до 10:00 поки гора відкриєтеся у сусідньому закладі напроти .

Добавлено (10 Июнь 2011, 14:16)
---------------------------------------------
Quote (jaark)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Судя по фоткам прокатился ты приятненько.

Ранком просто усе якось по другому виглядає, світло не таке яскраве й зелений колір дійсно насичений .
By jaark
#26706
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">міг повернуться о 8:30
Поздновато. Я бы с удовольствием поучаствовал в утренних покатушках, но ограничение по времени у меня намного жестче - успеть заскочить домой в душ, переодеться и к 9:00 на работу...
By MOKRIZZONNI
#26874
Оце значть вчора злякався їхать "Селами.." на 200км,дьорнув сьодні
Лучче б вчора Бо сьодні 5 годин під дощем і на цьому по поїздці.
Пару хвоток.
 [\–] пару хвоток'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = ' [+] пару хвоток'; }" /> [+] пару хвоток Покровська церква в с.Калинівка в 6-30 ранку


довгі блуди лісами і промоклий від зливи хвоткаю старожитності в останньому селі Єлізаветівка


В ньому ж красівий ставочок з острівцями .В таких умовах хвоткав з 9-00 до 11-тої, поки не вирішив збавитись цього непродуктивного веломєсіва


А які ж були шЫкарні пляни
Аватар користувача
By veloDM
#26933
Э бажаючы поїхати сьогодні ранком десь в 4:00 максимум 6:00 годин ранку до 8:00-9:00 ?
Аватар користувача
By veloDM
#26955
Я ранком скоріш за все їду хто хоче хай приєднується...
Аватар користувача
By Yuri
#26962
veloDM, поехали, эдак с 5 часов. Куда ехать хочешь?

Я бы Барашевка-Давыдовка-Бондарцы-Березовка обкатал, т.к. не был там еще. (Если ты без плана, конечно)

Добавлено (15 Июнь 2011, 00:08)
---------------------------------------------
де й коли?
Аватар користувача
By veloDM
#26963
Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">veloDM, поехали, эдак с 5 часов. Куда ехать хочешь?
Ось давай у 5 годин десь й поїдемо.
Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Я бы Барашевка-Давыдовка-Бондарцы-Березовка обкатал, т.к. не был там еще. (Если ты без плана, конечно)

Не проти цього маршруту.

Добавлено (15 Июнь 2011, 00:19)
---------------------------------------------
Де зустрічаємося ? можливо на перехрести Ватутіна-Перемоги-Максютова-Миру у нас такэ лише одне перехрестя в Житомирі
Аватар користувача
By Yuri
#26965
Тогда встречаемся на Площади Короленка (магазин "Тетерев") - и по ул. Короленка вторгаемся в утренний лес...
----
если есть навигатор - лучше возьми
Аватар користувача
By veloDM
#26966
Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Тогда встречаемся на Площади Короленка (магазин "Тетерев") - и по ул. Короленка вторгаемся в утренний лес...
Ок давай у М.тетерев где он знаю в 5:00-5:10
Аватар користувача
By veloDM
#26968
добре завантажю цей маршрут у мапу собі

Добавлено (15 Июнь 2011, 03:14)
---------------------------------------------


Добавлено (15 Июнь 2011, 08:11)
---------------------------------------------
Вже приїхали було 3 чоловіка я(veloDM), Yuri и Catherine.
Проїхалися по запланованому Yuri маршрутом, але трохи скоротили щоб швидше потрапити у місто. ось фото.
Аватар користувача
By Yuri
#26970
Легкая разминка перед завтраком удалась

Нас было трое, ехали неспеша и чтоб к 8оо быть дома, маршрут сократили на одно крайнее село.

Заезжали на запруду на реке Лесная, видели стелящийся на водной глади туман. В утреннем лесу, и так понятно, ляпотаа.. воздух, птицы, небо, тропы и т.п..

Диме, Кате спасибо и пожалуйста за компанию!
Аватар користувача
By Catherine
#27041
ох, как было здорово! потрясающее начало дня! не жарко, чистый воздух, красивые места! :)))
Спасибо за замечательную компанию)
Жаль, так ездить не получится часто
Аватар користувача
By ViX
#27042
Catherine, я рад, что и Вам это удалось оценить своим телом! Да, и еще, за столь активное внедрение в ряды велоклуба перемещаем Вас в группу пользователей "Велоклубовцы".
Аватар користувача
By Catherine
#27056
спасибо,ViX! неожиданно и очень приятно!

Добавлено (22 Июнь 2011, 23:09)
---------------------------------------------
Кто-то собирается в ближайшее время на утренние покатушки?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!