ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#57607
Відкриті міські змагання з велокросу «Перший крок до Олімпу»,присвячених пам’яті заслуженого тренера України
Марії Іванівни Тиркут.
Змагання проводяться 11 жовтня 2014 року в лісопарковій зоні правого берега р. Тетерів (праворуч від підвісного мосту парку культури і відпочинку ім. Юрія Гагаріна).

1 група – юнаки до 15 років
2 група – 15-18 років – юніори та юнаки
3 група – молодь до 23 років
4 група – дорослі (чоловіки)
5 група – дівчата до 15 років
6 група – юніорки, молодь та дорослі(жінки)

Старт груп №1,5,6 об 11.00 годині
Старт груп №2,3,4 з 12.00 годині

Реєстрація учасників з 10.00 години.
Оргкомітет

Головний суддя змагань: Матковський В.Є.
Аватар користувача
By Майрон
#57679
paulig писав:Попробовал проехатся. Не знаю или правильно.
[youtube_id_chat]Z4OW-IPFxTc[/youtube_id_chat]
все вірно але ще 1 круг без серпантину
Аватар користувача
By voland
#57715
paulig, а правая манетка на что? Почему без переключений?
Аватар користувача
By ZiM
#57845
может кто-нибудь уже выложит фото? :?:
By Mr.Mos
#57848
Да постараюсь сегодня закончить обработку и выложить
Аватар користувача
By Майрон
#57849
це бути добре :D
By Mr.Mos
#57851
Вот фотки с сайта фотостудии геометря

http://geometria.ru/events/sport/2014/10/11/815361

Добавлено спустя 2 часа 36 минут 44 секунды:
Остальные фото спрашивайте у тренера, так как залить на хост 7 Гб очень сложно :viktory:
Аватар користувача
By paulig
#57859
Очень просто - поделить по 2гб и на ex.ua )
Аватар користувача
By Майрон
#57952
трасса вже настільки засрана що проїхати вже небезпечно
повсюду сміття і дуже багато скла
Аватар користувача
By jazzec
#58024
Звіт від Матковського
Велокрос пам'яті.
В кінці 60-х років минулого сторіччя на схилах правого берега р. Тетерів (навпроти парку ім.Ю.Гагаріна) проходили змагання з велокросу. Тоді учасники виборювали першість на дистанції, яка простягалася досить далеко, потрібно було долати важкі підйоми з велосипедом в руках, спускатися по тропі до річки, долати яри і бездоріжжя.
З початку 70-х років велокрос став проводитися навколо піонертабору «Дружба» і по території хмелерадгоспу ім.Мічуріна (за польським кладовищем).
З 2006 року я став робити нову велотрасу за підвісним мостом (праворуч 100 метрів), намагаючись зробити її такою, щоб учасники не тільки змагались за першість, а й мали можливість добре навчитися керувати велосипедом у складних ситуаціях
В серпні цього року не стало Марії Іванівни Тиркут, нашої славетної велосипедистки і лижниці, яка півсторіччя тому саме на цих схилах одержувала свої перші призи за перемоги в велокросах. Щоб зберегти пам'ять про цю чудову людину я вирішив проводити восени такі змагання.
Марія Іванівна Тиркут народилася 26.08.1940р. в с.Безнігове Долішне Загорського району Краківського воєводства (Польща).
Почесний майстер спорту СРСР з велоспорту (1965), майстер спорту з лижних гонок (1965), заслужений тренер України з лижного спорту (1994), переможець і призер республіканських і всесоюзних змагань сільських спортсменів, чемпіонка багатоденної велогонки України (1962), Марія Іванівна закінчила Київський інститут фізкультури, багато років працювала тренером з велоспорту в обласних ДСТ «Колос», «Спартак», «Україна», очолювала Житомирський міський комітет фізкультури і спорту.
Змагання були спонсорськими і тому передусім хочу виразити глибоку подяку усім тим, хто шанував і пам’ятає досі Марію Іванівну.

Це : Самунь Леонід Степанович
Столяр Михайло Григорович
Чернов Андрій Іванович
Ставнічук Володимир Іванович
Самборський Михайло Миколайович
Толмачова Юлія Вітальйовна
Бігун Наталія Леонтієвна
Мохорт Лариса Валерієвна
Ахметов Рустам Фагимович
Євсєєва Інна Миколаївна
Рачковський Олексій Вікторович
Грибан Григорій Петрович
Кухарський Олександр Станіславович
Зорнік Володимир Романович
Марчук Костянтин Кирилович
Малєцький Юрій Петрович
Тиркут Ірина Миколаївна

Нагородами стали – 18 медалей, грамоти., 3 кубки, спортивна, пізнавальна і патріотична література, приз-сюрприз, велоформа і веловзуття. На змаганнях була присутня донька Марії Іванівни Ірина Миколаївна. Крім постійних учасників – велогонщиків від житомирського «Колосу» (тренер Столяр М.Г.), в змаганнях прийняли участь аматори велоспорту і велокоманди Житомирського міського колегіуму, шкіл № 6,25,26 – за що я дуже дякую їх фізоргам.
Всього на старт вийшло 35 велосипедистів, причому віковий діапазон сягав від 5 до 55 років. Погода, як завжди, сприяла проведенню змагань. Спочатку стартували наймолодші, потім дівчата і жінки, старші юнаки і чоловіки. Наприкінці змагань були проведені заїзди на встановлення рекордів трас - окремо для жінок і чоловіків.

Технічні результати
Юнаки до 12 років
1.Антоневський Станіслав – 1.10.94
2.Умінський Ян – 1.17.31
3.Люлевич Вадим – 1.23.09 Юнаки до 15 років
1.Пастух Богдан -1.00.12
2.Гаврилюк Ілля – 1.03.47
3.Ковальчук Михайло – 1.05.93

Юніори і юнаки 15-18 років
1.Євдокимов Андрій – 4.00.00
2.Яцюк Дмитро – 4.02.53
3.Троянчук Петро -4.03.54
Молодь до 23 років
1.Козликін Владислав – 3.11.15
2Подорожний Василь – 3.12.41
3.Чмель Владислав – 3.13.34

Чоловіки 23 і старші
1.Янчиков Юрій – 3.26.09
2.Грищенко Павло – 3.30.12
3.Амосов Сергій – 3.57.37
Дівчата до 15 років
1.Пастух Діана – 1.07.16
2.Тарнавська Руслана – 1.17.16
3.Веселовська Лілія – 1.20.78

Жінки 15 років і старші
1.Умінська Тетяна – 2.02.25
Нагороджувалися також наймолодший учасник –Умінський Даніїл і найстарший - Янчиков Юрій, Свінціцька Ксенія була відзначена за волю до перемоги.
Це змагання стало одинадцятим з початку року, три з них я провів на виїзді в Денишах, Селянщині та в м. Рівне. Загальна кількість учасників в 2014 році досягла 272 велосипедиста. Сподіваюсь що не тільки допопоміг дітям навчитися вправно їздити на велосипеді, а й надав можливості найсильнішим визначити свій рейтинг серед житомирян.
Відкриттям цього року стали виступи Діани і Богдана Пастух, які спочатку стали переможцями на змаганнях по техніці їзди, а згодом відмінно відзначилися на чемпіонатах області і України.

Організація і методика проведення тренувань і змагань з техніки велосипедної їзди « Перший крок до Олімпу»

Представлена методика дозволяє швидко і якісно навчити техниці велосипедної їзди велосипедистів різної кваліфікації . Метою навчання є послідовне проходження на велосипеді тестових фігур і перешкод , спочатку- на невеликій швидкості . Спортсмени і аматори велоспорту вчаться маневруванню , проїзду по обмеженій площі дороги , техниці поворотів і розворотів, здатності правильно набирати швидкість і можливість її безпечно зменшувати . Особлива полоса перешкод може виявляти здатність дітей , що навчаються , підтримувати рівновагу і вірно вибирати режим гальмування . Може також використовуватися для проведення показових виступів велосипедистів у заходах ДАІ (« Велосипед і дорога»)
Я зареєстрував цей літературно-письмовий твір завдяки наполяганню колишнього завідуючого кафедрою велоспорту Київського національного університету фізвиховання і спорту України Орла Валентина Олеговича. На жаль , цієї весни його не стало серед нас , але так чи інакше , але я передав йому і документацію і комплект перешкод для навчання техниці їзди студентів університету . Сподіваюсь , що після закінчення навчання вони будуть надавати належне значення моїй методиці при тренуванні юних велосипедистів. Найбільш титулованими спортсменами , хто починав на таких змаганнях , є Роман Шевчук - майстер спорту міжнародного класу , член збірної України з велотреку , учасник молодіжного чемпіонату світу і чемпіонату Європи та брати Дмитро і Владислав Погорєлови , майстри спорту України по шосе , які брали участь у багатьох турнірах по Україні і за кордоном . Всі вони вихованці тренера по велоспорту з житомирського «Колосу» Столяра Михайла Григоровича і зараз успішно поєднують тренування з навчанням на факультеті велоспорту у Миколаїві .
За останні роки на змаганнях з техніки їзди справжніми віртуозами стали Олександр Грановський , Владислав Чмель , Артем Божетарник , Владислав Козликін , Анастасія Примак , Діана Пастух , Юрій Янчиков. В цьому році я провів 11 змагань , з них три - на виїзді. 272 учасника ( згідно протоколів) стартували в ціх змаганнях . Траси змагань я підготовлюю особисто , тому травматизм або поломки інвентарю відсутні. Всі вправи з методики я сам моделював з «життя» і свого досвіду виступів на чемпіонатах України з велотуризму , на якіх тричі був призером.
Особливим надбанням вважаю те , що учасник сам вмикає секундомір і сам вимикає на фініші, що виключає суддівські « помилки» . Сподіваюся , що і в наступному 2015 році буду мати можливість організувати і проводити подібні заходи.


Головний суддя змагань «Перший крок до Олімпу» Матковський В.Є.
Аватар користувача
By Майрон
#58026
В наступному році буду намагатися вийти в 3.00
Аватар користувача
By ZiM
#58057
Мне кажется что в правилах давно пора прописать штраф 3 секунды за остановку таймера на ходу! как видно из результатов, борьба идёт на доли секунды, большинство гонщиков на финише останавливаются, стают на ногу и останавливают время (и это правильно) но находяться летуны которые на полном ходу бьют по таймеру и после оттормаживаються за 5-10метров после финиша, имён называть не буду, они сами знают. Нужно выигрывать чисто и честно иначе толку с тех побед?.. P.S. Влад красавчик :-*
Аватар користувача
By formazon
#58058
ZiM, ИМХО, если борьба идет на доли секунд, то правильно все-таки делать гэйты с датчиками и метки на веле.
На старте проехал гейт - время пошло.
На финише заехал в гейт - время зафиксировали.


П.С. я понимаю, что на уровне местечковых соревнований это нереально. Но надо-ж было свои 5коп. вставить. :D
Аватар користувача
By Майрон
#58059
діти датчики уб'ють моментально :)
або стирять, на ціх змаганках у мужика на прайді вкрали очечки які лежали в нього на портфелі :(
Аватар користувача
By Татьяна Котляр
#58318
jazzec писав:Звіт від Матковського
Орла Валентина Олеговича. На жаль , цієї весни його не стало серед нас
Головний суддя змагань «Перший крок до Олімпу» Матковський В.Є.
Кто знает, что случилось с Орлом Валентином Олеговичем, ведь он же еще молодой ему даже не было 59? Сообщите дату когда его не стало....Я знала Валю еще молодым, после института, почти 30лет прошло....
Аватар користувача
By jazzec
#58338
Татьяна Котляр писав:Кто знает, что случилось с Орлом Валентином Олеговичем, ведь он же еще молодой ему даже не было 59? Сообщите дату когда его не стало....Я знала Валю еще молодым, после института, почти 30лет прошло....
зверніться до Матковського Віктора(Авангард, вул.Фещенка-Чопівського)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!