ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#57594
11 жовтня 2014 року в Житомирі відбудеться унікальна подія – ровер квест (квест на велосипедах), присвячений заохоченню вивчення польської мови та історії, в якому запрошують взяти участь велосипедистів-аматорів (також аматорів у квестах) - тих, хто любить активний відпочинок, спорт і кому не байдужі польська історія та культура в місті Житомирі.

Участь у ровер квесті БЕЗКОШТОВНА.

Передігровий брифінг – 10:40 год.
Старт гри о 12:00 год.
Стоп гра – 15:00 год.
Про місце зустрічі учасників буде повідомлено напередодні квесту.

Переможці та учасники квесту будуть відзначені цінними подарунками.

Для участі в квесті ПОТРІБНО:
1) заповнити спеціальну анкету і надіслати її організаторам, яку можна знайти ТУТ – https://docs.google.com/forms/d/1ZQyD2z ... ested=true;
2) мати велосипед (якщо хтось з учасників не має велосипеда, він може взяти його на прокат, наприклад, звернутись в магазин «Гора» в м. Житомирі, тел. для довідок: 050-313-01-01 або 096-925-30-02);
3) бажане (але можливий допуск кількох учасників без знання мови) знання польської мови: розуміти/розмовляти/читати (початковий, середній рівень);
4) дочекатись дзвінка організаторів для підтвердження участі в квесті;
5) до участі допускаються особи, яким виповнилося 18 років (без паспорту учасники до гри не допускатимуться).

Ми чекаємо саме на вас!:)

Ще раз нагадаємо, що в анкеті ВСІ поля для заповненя є ОБОВ‘ЯЗКОВИМИ, інакше анкета не розглядатиметься для участі.

Скажу от себя: задания будут несложные и интересные (но познавательные по части истории Житомира). Поэтому регистрируйтесь и ждите подтверждения! Призы классные)

Ну, пАгналИ! :velo: :aleyop:
Аватар користувача
By kos_strw
#57602
Якщо Вам немає з ким поїхати, всеодно реєструйтесь! Команди ми формуємо на місці. Це чудова нагода знайти нових друзів.
Аватар користувача
By Svitlyachok
#57603
я старих досі не можу знайти))))
Аватар користувача
By kos_strw
#57608
неужели печень слабая)))
Тогда регистрируйтесь для хорошего времяпровождения!)
Аватар користувача
By Svitlyachok
#57609
я буду в штабі, як завжди)
Аватар користувача
By kos_strw
#57615
Нашо штаб? В поле!)
Аватар користувача
By kos_strw
#57662
ап!
Аватар користувача
By kos_strw
#57677
7 окт во вторник закрываем приём анкет!
Аватар користувача
By kos_strw
#57691
В 18.00
Аватар користувача
By kos_strw
#57710
ап
Аватар користувача
By КРАЗик
#57721
Чавойт я заявку отправил себе и девушке, а ни ей ни мне ни на почту ни по телефону ничего не приходило. Уві.
Аватар користувача
By kos_strw
#57767
КРАЗик, привет. ещё есть места на роверквест! пиши в ЛС. Знание польского НЕОБЯЗАТЕЛЬНО
Кстати, там парочка человек зарегились, указав только имя. Я не экстрасенс)

Добавлено спустя 3 минуты 48 секунд:
обзвон был только сегодня людей. вечером.
Аватар користувача
By kos_strw
#57823
vk.com/rowerquest - квест состоялся!!! :hi2: Было круто! Вся инфа в группе. + фото
Аватар користувача
By Svitlyachok
#57836
Наша команда зайняла перше місце, що мене дуже здивувало... Бо в ній була я)

Взагалі перші дві години після старту було дуже круто, все інше пам*ятаю погано, бо тільки після хвороби, настрою нема, сил нема... Костя молодчина!

Для тих, хто хотів, але не приїхав - підіймайте вже свої дупи з дивану і приносьте свій вклад у розвиток велоруху. Я розумію - війна, криза, людей вбивають.. Але вони вмирають заради нас, щоб ми тішилися цим мирним небом, а не просиджували час ...
kos_strw це подобається
Аватар користувача
By kos_strw
#57887
Svitlyachok писав:а не просиджували час ...
в інетах... (більшість)

Я дуже дякую Світлані - бо її було важкенько підняти на це дійство, але вона все ж таки приїхала попри хворобу, а багато людей "відморозилося" в останню хвилину щоб поспати зайву годинку... Ми із Сашком (тим, що Олександр13) хочемо зробити ще велоквест. Всі новини, звісно, будуть розміщені тут та в групі vk.com/rowerquest, адже ця група не задля єдиного квесту була створена. Слідкуйте за оновленнями! Качнём этот город вместе!

Добавлено спустя 5 минут 2 секунды:
Svitlyachok писав:Для тих, хто хотів, але не приїхав - підіймайте вже свої дупи з дивану і приносьте свій вклад у розвиток велоруху.
:ura: :viktory:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!