ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#51299

!
в зв'язку з погодними умовами ВЕЛОДЕНЬ переноситься на тиждень - 7 червня!
прохання, хто має друзів велосипедистів, передайте-попередьте, зараз дамо новину у ВК, ФБ - репостіть, інтернет портали
завтра з 10 до 11 буде чергова група біля драмтеатра для тих, хто можливо приїде...

Тема для вирішення загальних організаційних питань по проведенню "ВЕЛОДНЯ"
мають державні прапориВідобразити
jazzec
vvtz
Svitlyachok
talon
tolartem
Egor_Goodman
КРАЗик
olexandr13
DIESEL
batman
3DSchuminator-2шт
pys223
drivepan
Snumsmumrik
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#51301
Список традиционных конкурсов.

Драг
Водовоз
Черепашка
Рисунок на асфальте.
переобувание колеса


на каждый конкурс нужно по 5 ведущих, это некая избыточность для того чтоб не получалось как в прошлом году - некоторые организаторы не явились даже не предупредив об этом. чем поставили в затруднительное положение остальных.
Аватар користувача
By vvtz
#51304
Я за конкурси, але за невелику їх кількість. Думаю, краще зосередитись на основних і приділити їм більше уваги. Я б лишив такі:

Драг
Фігурка Матковського
Малюнок на асфальті
ну і ще плюс один якийсь.

На більше у нас тупо немає людей.

Обов`язково фотовиставку, і бажано побільше, помасштабніше. І щоб не стояла вона десь в кутку, а якось на видному місці. Якби до фотовиставки ще б долучити стенди із 120-річчя велоспорту, було б взагалі бомбово.
Аватар користувача
By jazzec
#51305
Матковський за мостом може провести змаганку на своїй велокросовській трасі...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51306
Проголосовал за конкурсы, но, честно говоря, потом засомневался... Не совсем понятно какая будет обстановка, и будет ли ваще смысл проводить велодень, хотя верить все же хочется в лучшее.
Если абстрагироваться от гнетущей обстановки, то вот чего реально не хватает на велоднях, так это драйвовой живой музыки. А как бы офигенно было уговорить хоть какие-то местные группы скинуться оборудованием и выступить вживую. Тот же клип группы "OT VINTA - У мене між ногами Україна" снимался на велодень, посмотрите как было драйвово, весело, круто, эпично. У нас есть группы, которые выступают во всяких дурацких пивных шоу в пабах, а велодень игнорят. Может кто-то имеет на них выходы? Можно попытаться убедить
By roadrunner
#51307
jazzec писав:Орієнтуюсь на дату 18 травня.
Блин, опять не попадаю :( Может в период 3 - 8 мая?
Аватар користувача
By jazzec
#51308
3DSchuminator писав:А как бы офигенно было уговорить хоть какие-то местные группы скинуться оборудованием и выступить вживую
для того щоб підзвучити живу банду ну хоча б "біль-менш" "може бути" тре чимало апаратури...скинутись "бандами" це складно і практично не реально...арендувати - у нас нема таких коштів
є знайомі групи, можна спробувати...
є ще один нюанс у цьому, тоді жив'як тре робити саме як виступ, під час проведення конкурсів не дуже виходить, бо треба і оголошення робити, конкурси вести в мікрофон...тоді маса якби буде просто втикать під музон...якось так...можливо я помиляюся...

Добавлено спустя 56 секунд:
roadrunner писав: Может в период 3 - 8 мая?
ніяк не варіант...рано і вихідні - люди розбредаються в походи...

Добавлено спустя 7 минут 14 секунд:
на даному етапі цікавить "формат"!деталі згодом
повторюсь потрібні орги/ведучі - нема оргів/ведучих - нема конкурсів...

для попердньої реєстрації оргів/ведучих додав зверху рєгу - це головний показник
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#51310
jazzec писав:Орієнтуюсь на дату 18 травня.
может поближе к Киеву? У них вроде 31 мая. Или я опять нифига не понял? :)
Аватар користувача
By jazzec
#51311
3DSchuminator писав:может поближе к Киеву? У них вроде 31 мая
чому я за 18-те і такої ж думки ще декілька оргів: 25-те вибори...не відомо будуть чи не будуть, якщо їх не буде, то Велодня теж, після виборів буде ще гірше, другий тур...Росія не визнає перший тур всяка така хєрня...ну ніяк не обійти...тому перед ними...і ще на наших плечах Дивогонка весняна, от вона скоріше і буде 31-го травня...
Аватар користувача
By kuzart
#51372
друзі, не забувайте, що 2014 - рік Шевченка. куди вже доречніше. пропоную провести саме у такому якомусь форматі. якщо буде принципове бажання, можна спільно подумати, як саме це практично і цікаво реалізувати.
до речі, тут же можна згадати і про нереалізований маршрут тризуба. не для всіх, але як певний елемент можна вписати. навіть у вигляді конкурсу.
можна провести конкурс найпатріотичніших маршрутів. до якогоїсь дати подати до оргів документацію з підтвердженням прожодження, фотозвітом, зробити виставку, розповідь, зустріч. а на велодень визначити переможця.
конкурс на найпатріотичніший велосипед.
флешмоб у вишиванках уже не новина. а з вусами Шевченка слабо? кожен може змайстувати собі на свій смак. буде весело)
можна щось на вулиці Шевченка забадяжити чи під пам"ятником.
плюс є приблизний маршрут, яким мандрував Тарас нашою областю.
можна спробувати відновити хоча б версію, як він пересувався нашим містом і зробити маршрут колони саме таким.
у нас є тов. Джерело, який саме 9 березня був у Тарасових місцях, можна пропросити...
коротше, багато можна цікавого вигадати...
Аватар користувача
By Iluminat
#51373
kuzart, це звісно все круто, але мені здається що це все потрібно проводити окремо. Я вважаю, що велодень потрібно проводити на тему популяризації спортивного образу життя.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51375
А мну бачиться..шо на Велодень тра давать провладним доброго пинка "по-суті"... Всяка тусня смислу немає...вас і так вже тища..а проблем як було так і є...взяти хоча б собак...бляха-муха..я хоч і сам з природи виповз..але ж не до такої стєпєні..і тут я не знаю шо робити і куда йти..бо на то знаю точно -тра ПРОГРАМА+БЮДЖЕТ. А красівих слов (всобливо перед виборами) -вам гарантовано намалюють по любим питанням -проблемам. Да, я канєшно вже застарий для розуміння смислу Велодня як формату потусить по ярче....тому вона мені й. Але ж я правду глаголю -цей день тра використовувать...і не фігньою типу "велодоріжки" ..а чимсь більш РЕАЛІЗОВУЄМИМ :kazyavki:
пс: канєшно -велодень як святко має бути, але більше для дітей та підлітків... ті ж хто трошки виріс шоп ним влаштовували свята -мають ставити задачки трошки більші....ніж поганять. Як ніяк -це саме шумна й главно -офіційна вилазка веліків поміж люди й впритул до влади....тіпа так.
великі дєйства по типу як пропонує тов.Кузарт -мну кажеться краще наступного дня проводити..але в рамках Велодня..тіпа...бо сильно завелике різнопланове разбрєдалово вийде)))
Аватар користувача
By kuzart
#51376
я про те, що поточна ситуація і 200 років Шевченка як ніколи доречніше спонукають думати саме в цьому напрямі. сполучати велодень можна і треба з чим завгодно. аби людям цікаво було, і велорух був дійсно актуальним. і я про інформаційні приводи у висвітленні. велодень у незвичному форматі стає потенційно цікавішим для змі.
з вусами Шевченка у нас в Україні ще ніхто не їздив, як і маршрути-тризуби. це просто нагода зробити щось вперше, створити унікальний контент)
а наступна нагода зробити якісь мотиви щодо Шевченка буде років за 100. так що дивіться...
Аватар користувача
By gudi90
#51446
я думаю пробег по городу в любом случае, пара стандартных конкурсов но в более масштабных размерах.
+фото с крыши очень порадовало народ.
заранее определиться с маршалами, в прошлом году мне кажется было мало, очень часто толпа вылазила на встречку...
так же на круге в центре можно выставить народ с велами в форме велика но заранее нужно разметить рисунок на асфальте...по затратам минимум но если сфоткать с дома будет классно.

символика (ленточки, флажки)
Аватар користувача
By jazzec
#51451
кількість охочих "впрягтися" не залишає шансів...
Аватар користувача
By vvtz
#51452
jazzec, я думаю, в регу треба додати пункт "Буду помічником для орга/ведучого". Я особисто за конкурс не візьмуся, а в допомогу до когось піду.
Аватар користувача
By PILIGRIM
#51476
маршалом быть могу. не более
Аватар користувача
By IzMAI
#52012
Всем привет! Хотел узнать окончательную дату проведения велодня в Житомире?
By Millani
#52246
Здравствуйте. Подскажи, пожалуйста, будет ли в этом году детская велогонка???
Аватар користувача
By jazzec
#52258
Millani, так буде! 1 червня! скоро анонс буде!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!