ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By kuzart
#44364
легкий 2 без варіантів.
той шо усігда 2+1. втрьох спали
да, і ісче. мій трос максимум 8 лісапедок замкне при плотній установці. це щоб просто пам"ятати, якщо більше буде, ще щось узяти
Аватар користувача
By Yuri
#44365
kuzart, трос еще один есть ~1,7 метра.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44388
Завтра(субота) в 15-30 виїзд від моста на Київському шоссе, шо біля ж\д та автовокзалів. Сбори внизу моста з боку міста. Виїзд на Київське шоссе -там вскорє підем вже вбік...
Прохання не спізнюватись..тобто приїжджайте в 15+ ...Поки все утрясеться..пару слів...рукостискань..чмоків з дєвочками :oops:
15-30 ВИЇЗД :telefone:
ПРОХАННЯ ВІДПИСАТИСЬ КОНКРЕТНО ХТО ЇДЕ, АБИ ВСІМ ВЗЯТИ КАРЄМАТИ та не пролетіти з дашком над головою..бо бачте , який формат сбору снаряжа дивний...сподіваюсь з виїздом і до приїзду -мова буде тільки про "високі матерії " )))
Аватар користувача
By krecc
#44390
Дивлюсь на прогноз погоди і в мене ступор! :-?
By Irresponsible
#44392
Да, товарищи с погодкой вам везёт :D :D :D А чё нормално, лайтовый поход и душшшшшшш :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
By DIESEL
#44394
krecc писав:Дивлюсь на прогноз погоди і в мене ступор!
не ссыы..

Добавлено спустя 4 минуты 27 секунд:
phpBB [video]
як погано, що я з вами не їду...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44395
:so_happy:
Аватар користувача
By krecc
#44396
krecc писав: будет хардкор!
Плаща за 4 гриваса я вже купив! :swimming:
:lol:
Аватар користувача
By Yuri
#44397
+ к снаряге: Возьму пончо
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44400
15-30 ВИЇЗД
Аватар користувача
By krecc
#44415
krecc писав:я так понял будет хардкор!
Финиш був саме такий! :ua:
Дякую друзі, було круто, всім бажаю не хворіти! ;)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44417
+
пс: так прекольно, на другий день хто поблизу їхав-шось розказував вже потроху на вкраїнську скатувались))), це тіко на 2-гий день)) хоч так її згадуємо -хотя мне фиолетово на каком языке хто чо говорит -главно шоп я понимал :kazyavki: Уже не впервой замечаю такое :ua:
пс2: ще шоп при дєвочках поменше виражались, йа чуйствітєльна рослинка :oops:
пс3: хто там каркав про ЖЖесть -всі вони зостались дома. Це вже примєта)))) А в нас була ніби дорожня ейфорія...бррр...як згадаю той джип перед нами розірваний навпіл відбійником :stid:
Пасіб всім.Пардон за незвичні слова до 2-гої години ночі...я хвундамент заложив -більше не лізтиму.Троллить буду мовчки -уїздами в отрив від групи..ібо катіт :-P Кожен же їзде як хоче.Значить і я. Шось напишу за 3-5 днів.
By Irresponsible
#44419
а хде хфотки????? требую в студию!!!!!!!! :oppa:
Аватар користувача
By Yuri
#44435
Для начала пара общих кадров
Аватар користувача
By kuzart
#44444
дуже дякуємо Паші за екскурсію і все інше. добре покаталися. тіко оце трохи незрозуміло вийшло, як ми розірвалися під Житомиром. бо ми чекали на мосту, чекали, телефоніровали... а вас усьо нема... вибачайте, як що не так...
до наступних концептуальних виїздів!
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44445
kuzart, Пан Zimпробив колесо, ми клеїли... Дякуємо всім За Дружню компанію та правильну концепцію! :ura:
Аватар користувача
By Ginger
#44449
Дяки-дяки Паші за маршрут, історичну довідку і смачний чай.
пс2: ще шоп при дєвочках поменше виражались, йа чуйствітєльна рослинка :oops:

ото да. часом кортіло чкурнути кудись подалі, і лиш фізична підготовка не дозволяла ))) ну таке... буває
Пан Zimпробив колесо

Сподіваюся, все добре закінчилося? Ми б може і дочекалися, якби не були мокрі до останньої нитки. Але сині губи сказали "марш додому!" До речі, всі ж здорові, правда?

Джипчика дорогою було шкода. І людей з нього, які у розпачі стояли серед траси, не звертаючи вже уваги навіть на дощ. Що там сталося, залишилося незрозумілим, бо машина одна стояла, а уламки були з двох сторін відбійника. Чи його хтось добряче задів, коли той намагався розвернутися...

Загалом, дякую всім за терплячість, за компанію, і за відкриття такого чудового села як Городське. Є бажання навідатися туди не раз. :velo:

Yuri, чекаємо на решту хвоток :)
Аватар користувача
By krecc
#44451
Ginger писав: Загалом, дякую всім за терплячість, за компанію, і за відкриття такого чудового села як Городське. Є бажання навідатися туди не раз. :velo:
Ти все такі запамятала назву того села :D добре що нагадала, я теж туди хочу на вечорниці історично-мистецький захід! :so_happy:

Добавлено спустя 4 минуты 50 секунд:
kuzart писав:тіко оце трохи незрозуміло вийшло, як ми розірвалися під Житомиром. бо ми чекали на мосту, чекали, телефоніровали... а вас усьо нема... вибачайте, як що не так...
Всі рвались додому, холодно... це було небезпечно для здоров'я(чим швидше, тім тепліше), зупинятися. Можливо це було не правильно, але інстинкт самозбереження... головне що поодинці ніхто не залишився!

Добавлено спустя 1 минуту 54 секунды:
ANTOSHKIN писав:kuzart, Пан Zimпробив колесо, ми клеїли... Дякуємо всім За Дружню компанію та правильну концепцію! :ura:
Я теж пробив, але німецька техніка додому довезла.
Доречі як ти, після того дуже небезпечного падіння?
Востаннє редагувалось 16 липня 2013, 01:22 користувачем krecc, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By p@sh@
#44452
krecc писав:Доречі як ти, після того дуже небезпечного падіння?
ANTOSHKIN падав? Це після Грузії та інших походів? :shock:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!