ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#44221
З суботи на неділю , 13-14 липня. Виїзд ввечері з Ж своїм ходом "полями-селами" частково старим "Брест-Литовським трактом" що я його розкопав того року -повернення вранці після відвідин музею "Замок Р..." аналогічною стежиною. Походу будуть цікаві місця які ми відвідаємо -і пр які я повім. Ночівля на річці попід "замком".Це принципово.
Плани кінцево цілі -творчі - сонячний фотовечір над Микою близ отої папірні ака "Замок Радомисля" ...і світанкові пошуки надрічкових марень близ неї ж. Це мої власні очікування. Зйомка тих місць сонячного дня мене не цікавить. Переїздів спекотного дня ми майже уникаєм.

Тепер до: "практичний концептуальний велотренінг" ... Я хочу провести перед лекцією про лєгкоходство практичний виїзд, аби показати як все насправді просто! Я отак частенько їзжу, коли не вимагається шось таке 200км в день ломить меандрами Дністра, напр))).
Хто має бажання, цікавість...формат поїздки вимагається легкоходний -ніяких баулів 50л, ніяких казанів -шашликів -принцип налєгке стосується і "кухні". Формат -фрукти,сушки,бубліки, чай з польових квіток ..ніяких готовок. Я візьму на групу пальник з залишком газу, вистачить шоп рідкий вівсяний супчик вранці зробить. Льогке голодування спприятиме розумінню , вникненню, підвищенню чутливості. Страхи залишаємо позаду коліс.
Буду розповідати про ці края, безумовно.Історичні перипетії.. Ібо неможливо ходити похід не знаючи історію краю яким ходиш.Це туристична аксіома, на жаль відмираюча.Буде можливість послухати про мої цьогорічні звитяги..яких ой-ой..красівих..і всі ж пройдені без інцидентів при своїй-то одиночності, подекуди експериментальності певної ...так шо: "Зніми баул -не дай себе затроллить" (с). :cool:
Всі будуть живі-здорові!
Це реальна можливість від практикуючого мандрівника(гиги)-лекохода отримати реальні практичні навики, знання, досвід. Відкрити інші способи пересуватися до мети...отож, поговоримо про "ТруЪ" :oops:
Пізніше напишу мінісписок шо має з собою бути.
By Irresponsible
#44222
В прошлом году ездили туда. И поля и леса были. :velo: Добрались до замка за часа 4-5. Очень интересная экскурсия была. :so_happy: Кто не ездил туда-советую!!!!!!!! :D
Аватар користувача
By Саня
#44225
Паша, очень хочу туда да с тобой! Буду стараться дабы получилось!
Аватар користувача
By kuzart
#44229
Плануємо з дружиною на вихідні приїхати до Житомира. Якщо доїдемо, і візьмеш, то +2.
Аватар користувача
By Nolex
#44230
Є бажання приєднатись, постараюсь бути!
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#44233
Irresponsible писав:Наша с Серёгой поездка http://vk.com/album26067871_162685572
О! Серега на фотках еще до перевоплощения в Адлера. :)
By Irresponsible
#44234
Egor_Goodman писав:О! Серега на фотках еще до перевоплощения в Адлера.
Да, ты прав)))))) :hi2:
Аватар користувача
By krecc
#44237
Я хочу хочу хочу :ua:
Прошу швидше оприлюднити "мінісписок шо має з собою бути", дякую!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44238
:oops: червень з липнем постійно плутаю, але я дививсь календар -вродє хош з вашими сосічами не накладається? :-?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44239
попередньо Буду
Аватар користувача
By ZiM
#44248
Планирую быть :velo:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44263
Акція! Придбай туристичну енциклопедію з авторським автографом по ціні книгарень!
http://zhzh.info/forum/41-9459-444446-16-1373311429
______
Завтра по темі допишу. :ura:
Орієнтир на погоду все ж.
Аватар користувача
By Yuri
#44275
ТК Поліське Джерело писав:Хто має бажання, цікавість...
Маю
ТК Поліське Джерело писав:Акція! Придбай
Візьму
By Irresponsible
#44276
ТК Поліське Джерело, вот я не могу понять, если в планах ночёвка -тогда где ночевать если не брать баулы куда идёт погрузка спальника, каремата и палатки????? :shock: :shock: :shock: :-? :-? :-? :-? :-? :-?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44277
Irresponsible писав:ТК Поліське Джерело, вот я не могу понять, если в планах ночёвка -тогда где ночевать если не брать баулы куда идёт погрузка спальника, каремата и палатки
В карман Бери!
By Irresponsible
#44278
ANTOSHKIN писав:В карман Бери!
так я не еду, так для себя....... :D :D :D :stid: :stid: :stid:
Аватар користувача
By krecc
#44279
Irresponsible, я так понял будет хардкор! :D :so_happy:
Аватар користувача
By DIESEL
#44280
Irresponsible писав:ТК Поліське Джерело, вот я не могу понять, если в планах ночёвка -тогда где ночевать если не брать баулы куда идёт погрузка спальника, каремата и палатки????? :shock: :shock: :shock: :-? :-? :-? :-? :-? :-?
ТК Поліське Джерело писав:Хто має бажання, цікавість...формат поїздки вимагається легкоходний -ніяких баулів 50л, ніяких казанів -шашликів -принцип налєгке стосується і "кухні". Формат -фрукти,сушки,бубліки, чай з польових квіток ..ніяких готовок.
Паша мав на увазі , шо кишкоблудство хуже пі.., :oops:
але в чому і де ночувати, треба уточніть :!:

Добавлено спустя 3 минуты 51 секунду:
Всім рекомендую покатуху з Павліком Мокріццоні, ви його на все життя запам'ятаєте і дітям розповідати будете, отакий :supergood: хлопєц
By Irresponsible
#44281
krecc писав:Irresponsible, я так понял будет хардкор! :D :so_happy:
Я там был, 2-й раз наблюдать это место интереса, нет. СОРРРРРИ...... :)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!