ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#45837
Изображение22 вересня в Гідропарку (поруч з оглядовим колесом) Агентство «Дивосвіт » спільно з разом з НСОУ «Пласт» , за активної підтримки Житомирського Велоклуб організовує веселе й захоплююче свято для дітей « Дивогонка » - це азартні змагання на швидкість серед дітей 2 - х , 3- х , 4- х , 5-ти , 6- ти років , 7-8 років , 9-10 років , 11-13 років. Діти від 14 до 15 років беруть участь в категорії « Юніори» .
У м. ЖИТОМИР гонка відбудеться вже вшосте.


Початок формування заїздів ( в першу чергу до формування заїздів запрошуються молодші учасники ) : 10-00
Перший заїзд для найменших (молодші учасники , категорія 2-3 роки , біговел , триколісні велосипеди) : 10-30
Гонка буде розділена на 2 етапи - для дітей до 8 років і старше.
Учасники поділяються за віковими категоріями , першими стартують молодші учасники і далі по зростаючій.

Формування заїздів буде тривати протягом всієї гонки - старшим учасникам можна приходити трохи пізніше.
Заїзди для дітей 8 років і старше: орієнтовно з 11-30 .
У перегонах планується участь 70 осіб , проводиться 14 заїздів по 5 учасників у кожному. В окремих випадках (якщо не набирається достатньої кількості учасників одного віку) вікові категорії можуть бути об'єднані. Деякі доповнення щодо реєстрації - нижче.

Медалі та призи отримають всі учасники !

Для участі необхідно мати:
- Велосипед ( кількість коліс і конструкція не мають значення)
- Шолом (за відсутності шолома він буде наданий організаторами )
- Гарний настрій
- При реєстрації на старті - реєстраційний внесок ( 30 грн . За першу дитину і 20 грн . За кожну наступну дитину в сім'ї)

Положення про велогонку знаходиться тут

ВАЖЛИВО!
Для участі в гонці необхідно зареєструватися , заповнивши форму
Зареєструватися можна , зателефонувавши за телефоном ( 096) 325 71 17 ( Антон ) - пароль : " Ми на гонку! "

Для чого потрібна попередня реєстрація ?
Дивогонка - дитяче свято та спортивні змагання в одному наборі , як було зазначено вище - медалі та призи отримують ВСІ учасники , але при цьому організаторам необхідно мати достатню кількість того й іншого. Якщо на перегони прийде більше учасників , ніж планують організатори ( а планують вони виходячи з числа попередніх заявок ) , Вашим дітям призів і медалей може просто не вистачити ! Будьте свідомі !

Врахувавши досвід проведених гонок , ми злегка змінимо " внутрішню реєстраційну кухню " , в даній гонці передбачається участь 70 осіб. Після того , як зареєструється вказана кількість гонщиків , реєстрація буде закрита.
Реєстрація на старті проводитися не буде, окрім випадків неявки зареєстрованих гонщиків .
Дане нововведення запроваджено для попередження метушні на старті. Просимо розуміння.
___________

Хто хоче розділити тягар відповідальності та організаційні клопоти - пишіть сюди .

Що передбачається : розклеювання афіш , роздача листівок , суддівство , репортажна зйомка , також потрібен механік (колеса накачувати )...

реєстрація
Аватар користувача
By vvtz
#45839
jazzec писав:Хто хоче розділити тягар відповідальності та організаційні клопоти - пишіть сюди .
Що передбачається : розклеювання афіш , роздача листівок , суддівство , репортажна зйомка , також потрібен механік (колеса накачувати )...
В день гонки буду в наявності для допомоги.
Аватар користувача
By jazzec
#45842
vvtz писав:В день гонки буду в наявності для допомоги.
:supergood:
Аватар користувача
By ZiM
#45843
jazzec писав:
vvtz писав:В день гонки буду в наявності для допомоги.
:supergood:
+1
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#45846
о друзі приємно чути, що погодилися... ще потрібно 1-2 людини, для проведення цього СВЯТА!
By Millani
#45848
"В день гонки буду в наявності для допомоги". мой номер 093-1067-908. если нужна будет помощи в раздаче листовок или какая то другая, звоните.
Аватар користувача
By Саня
#45855
ANTOSHKIN писав: ще потрібно 1-2 людини, для проведення цього СВЯТА!
куда ж я денусь...
Аватар користувача
By talon
#45860
+2 (я точно, жена по возможности :))
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#45875
І я з дєтішками пляную бути...спасібо за заорг.
Аватар користувача
By jazzec
#45890
сьогодні в "Гору" закину оголошень А4, хто може прошу розповсюдити в садочках, школах...
By Irresponsible
#45891
jazzec, :hi2: попробую)))))))
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#45892
Хто може розмітсити на zhzh.info, Інформацію про подію??? :?: :?: :?:
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#45929
цікаво, хто ж це Зробив!?

Добавлено спустя 6 минут 22 секунды:
Хтось Розповсюджував Листівки ? :?:
Аватар користувача
By kuzart
#45930
а помилок же......
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#45931
kuzart писав: а помилок же......
Про які Саме ти говориш, можливо Шось, десь виправити потрібно?
Аватар користувача
By kuzart
#45934
там їх надто багато, щоб про кожну писати. і граматичних, і стилістичних. був би час, я б виправив текст. але, на жаль, зараз роботи багато, щоб цим займатися.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#45987
Нісматря на абшипки - вслипуhjku кклеелъ пад* лиффнем астадки ;флайерофф ,кат..которыи туд же стикали внис с сталбофф (как вам мой грузинцкий? Прастите; я токашо началъ -иво учидь :viktory: )
ЗображенняЗображення

Добавлено спустя 12 минут 53 секунды:
Наш клуб офіційно заявляє, що до помилок повідомленням вище він (я, вона, воно і вони) свідомо в даній дійсності у вказаному часовому проміжку :ugeek: не маємо жодного відношення ! :D
:oops:
______________
Також додамо, що наш клуб виділяє приз в номінації : "За жагу до перемоги"
Аналогічно і тов. Антошкін шось таке задумав))
Також додамо, що "джерелята" із велоклубу Коростишівської спец-школи інтернату приїдуть на цю велогонку для участі та вболівати також, у кількості приблизно 10 осіб. На сьогодні я маю на руках 5 велошлємів, єслі шо ...для участі, тимчасово -бо вони уїдуть в К.
Аватар користувача
By eville
#45988
ТК Поліське Джерело, в такую то погоду...
Аватар користувача
By vvtz
#45991
Погода многим не помеха, а дополнительное приключение. Вот как это проходило в стольном граде Киеве: http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 6&t=134606. Судя по отзывам все очень довольны.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!