ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

By krecc
Привіт брати та сестри!
Продав своїх коней, да почалася ломка вже дуже скоро.
Подивився я ціни на лайби та ахнув, ахтунгдорого!
Та от є під моїм наглядом конячка, кличуть КОНА. От тіко не стиковочка, рама у нього 16-та. А мені треба 22-га. От шо робить!? Вірно! Ритись в барахлі. І такі да, все є!
Сидуху змінюю(виставляючи макс. назад і носам вниз), подсідел(з офсетом) на максимум вверх(хух.. вистачило), маємо ЕТТ 545.5 мм. Заміна виноса з 60 мм на 100, завалюю вниз. Готово! Сижу норм! :velo:
Покри дешман на кошерні, - гонка!
Рама 7005 алю- гонка!
Вилка Сантур СХХ, повітря.
Колеса, каретка, система, педалі-VP
Моноблоки, пер. перекл. Шимано СіС, зад Алтус.
Гальма Нонейм, і пофіг, головне колодки кошерні.
Сідуха Італія.
Покри EVO!
Катнем? :gi:
Коментуєм! :cool:
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 22 вересня 2017, 16:04 користувачем krecc, всього редагувалось 1 раз.
John Doe це подобається
By krecc
jazzec писав:
22 вересня 2017, 15:30
падсідєл агонь!!! раму не вломиш?
:velo:
Зламать 7005 алю!??? Нет! Подсідел витягнув до обмежувача. :cool:
Доречі, руль і подсідел покриті захисним шаром, не дряпається взагалі. Нано!
By jazzec
а падсідєл від цієї рами?
мітка на глаголі то більше шоб ти його не вламав, а не раму... для кожної рами ще є свої вимоги по мін глибині входженя штиря... у одних кінець глагола не вище нижнього края верхньої труби у місці з'єднання з підседельним стаканом... а деякі рекомендуть ще і нижче(куб, у спешів буває спецова дирочка і якшо там не видно глагола, то катацца так нізя...)
By krecc
jazzec писав:
22 вересня 2017, 19:35
а падсідєл від цієї рами?
мітка на глаголі то більше шоб ти його не вламав, а не раму... для кожної рами ще є свої вимоги по мін глибині входженя штиря... у одних кінець глагола не вище нижнього края верхньої труби у місці з'єднання з підседельним стаканом... а деякі рекомендуть ще і нижче(куб, у спешів буває спецова дирочка і якшо там не видно глагола, то катацца так нізя...)
Да как ты мог подумать, что я не проверил на сколько та палка заходит в то отверстие!?
By John Doe
Олдскульний))) Бачив цю раму (а може і весь велосипед) на велодні. Звернув увагу бо в мене теж кона того періоду. Така стилізація для кон була в першій половині 2000-х. Моя , наприклад, 2004 (кона стінкі делюкс).
By krecc
John Doe писав:Олдскульний))) Бачив цю раму (а може і весь велосипед) на велодні. Звернув увагу бо в мене теж кона того періоду. Така стилізація для кон була в першій половині 2000-х. Моя , наприклад, 2004 (кона стінкі делюкс).
Привіт.
Рановато його олдскульним називати, Aheadset, ексцентрікі, все по сучасному.
Вел був на велодні, каталась дівчина. Ну а зараз катаюя, з 190 см. росту :gi:
By krecc
Всім привіт!
Катаю кожен день, приручив коня!
Бричка хоч не елітна, але як співається в пісні- "Є і плюси, згорів воєнкомат!" :lol:
Наприклад, зносилась цепка(котру я не змащую), порився в барахлі, знайшов будь яку годну і поставив.
Не вістачало нахилу сідухі, надфіль в руки і погнав, єто тюненг! :cool:
Доречі про сідуху. Дуже задоволений шо ви не всигли її у мене урвати за копійки. Це італія, Selle Italia гоношна! І не та дубова, шо по геометрії підходить одному з 20 млн.. Не, вона скрипуча бо вона працює"грає". В результаті, не жме і не натерає, а коли треба поглинає удари! :so_happy:
Зображення
Зображення
По передачкам. Спереду СІС велеколепен, враховуючи його ціну(по факту даром). Позаду Алтус, після заміни троса і рубашки почав подавати прізнакі життя, але зворотній звязок на низькому рівні. Хто хоче якісно, не дорого і без саплей налагодити звязок з вашими перемикачами, то вам в Два Колеса на Театральній!
Обода під шредер. Камерки ставляться які є в барахлі
Зображення
Матать тіко синю, чорна і скотч не пройде!
Не страшно покоцати.
Не страшно залишати без нагляду.
Не має спокуси встановлювати ХХ1. і т.і.
Идеальний вел на кожен день найден!
Формула:
-Ціна 3000 грн. під ключ
-Мала рама під 26" з 7005 алю. Легка та жорстка
-Одинарні алю обода, легкі та безпроблемні 26"
-Топові Швальби 26х2.25, інші не катять(в прямому і переносному смислі) :gi:
-Вилка Сантур СХХ, повітря. Обслуговування потребує крайньо рідко
-Сідуха рівня бох!
-Все інше не важливо...
В магаз за пивком чи багатоденний похід, да лехко!
Катнем!? :velo:
By SAN
Юра, поддерживаю! У меня тоже в КОНЮшне имеется Kona Lana'i 2009. Байк бимба, мой любимый! :hi2:
By SAN
Уже такой:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
jazzec це подобається
Experience

Experience Сижу в доме, только с крыши слез. При[…]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!