ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Віктор
#59892
Добре пам'ятаю, як в дитинстві батько приїхав з роботи (ми жили тоді в смт В-Коровинці-2, сьогодні це Вакуленчук) і сказав, що в Чуднів завезли підліткові велосипеди "Орлёнок". І він ще з одним дядьком терміново поїхав за покупкою. Яке це було щастя - отримати свій велік! Пам'ятаю, як вчився їздити та падав. Як вперше самостійно подолав відстань 10 км лісом та полями в село до бабушки. Влітку я з нього практично не злазив. Згодом пересів на дорослу "Україну" батька.
І через багаторічну перерву я знову отримую задоволення від ранкового чистого повітря, коли їду на роботу. Мені до душі розглядати по дорозі дерева, слухати, як співають птиці. Тому майже завжди хожу усміхнений.
Велосипед - це можливість на вихідні поїхати на два дні кудись, відпочити від щоденного гомону, переночувати в наметі, побувати в цікавих місцях, неспішно мандрувати.
Велосипед - це нові знайомства, спілкування з людьми, які нескінченно далекі від колег по роботі, що майже щодня скаржаться на неіснуючи (я так думаю) хвороби. Але заради справедливості зауважу, що один з них, дивлячись на мене, і собі придбав велік. І також їздить на ньому на роботу.
Нарешті, систематична їзда на велосіпеді благотворно впливає на серцево-судинну систему, покращує витривалість організму.
jazzec, krecc, liso94 та 2 іншим це подобається
Аватар користувача
By krecc
#60564
ANTOSHKIN писав:а я люблю його грязним_ так сказать представляю його як Джип Хаммер .
не, це ти приховуєш його уреканий стан! :kazyavki:
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#60565
krecc писав:
ANTOSHKIN писав:а я люблю його грязним_ так сказать представляю його як Джип Хаммер .
не, це ти приховуєш його уреканий стан! :kazyavki:
ні , навіть задумався, а від кого то ховати ! ;)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!