ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#37533
Завтра 27.07.2012 покатушка на Пряжівський кар`єр. Темп - по останньому веложижику. Програма: крутіння, купання, крутіння. Можна говорити, кричати, шептати, свистати і т.д. :D
З собою брати: велосипед(обов`язково), ремнабор(по можливості), світло(по можливості).
Збір 20:00 біля Драмтеатру.
Маршрут: Парк Гагаріна, станишівська траса, пряжівський кар`єр, новогуйвинськ, зарічанський ліс, Парк Гагаріна.
Аватар користувача
By jazzec
#37534
VasilijPunk писав:Пряжівський кар`єр
якщо ти про цей Зображення то купатися там не дуже...вчора там були...зарослі...і вода холоднюча!
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37537
На скору руку намалював. Планую сюди. Тут вроді завши нормуль.
Зображення
Аватар користувача
By jazzec
#37539
аа....зрозумів....не раз там купалися і відпочивали....збила назва "Пряжівський"...я б назвав його Новогуйвинським....
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37543
jazzec писав:аа....зрозумів....не раз там купалися і відпочивали....збила назва "Пряжівський"...я б назвав його Новогуйвинським....
Я теж про те подумав коли на карті знайшов.
Відписуємося хто не боїться заблукати в лісі :D
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#37544
я наверно туда прибегу.... а может приеду, посмотрю.
вобщем жду вас там.. или вы меня :)
костер, сосиски будем делать, может это еще гамак со спальником взять чтоб на всю ночь?
Аватар користувача
By jazzec
#37545
Egor_Goodman писав:костер, сосиски будем делать, может это еще гамак со спальником взять чтоб на всю ночь
якшо таким "раскладом" то да...але я ще не певен на всі 100...
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37547
Гадаю, що охочі можуть залишитися. Я в ночі додому. На рахунок сосисок - я пас. На місці збору запитаю інших.
Аватар користувача
By BlackSwan
#37548
VasilijPunk,
А что там за карьер, берег, глубина, чистота воды? Для ночного купания приятно? Я к тому, чтоб если катнуть и остаться.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37549
BlackSwan
Минулого року були аналогічні покатухи з купанням. Глибину не міряв напевно тому, що до дна не доставав. Купатися можна все там ОК! :so_happy:
Аватар користувача
By BlackSwan
#37550
VasilijPunk,

Обрывы, можно попрыгать побалдеть, или унылый камыш с песочком, заходим и плывем? :)
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37551
Можна все! Їдем, дивимся, не крутим носом :crazy:
Аватар користувача
By BlackSwan
#37552
да не вопрос, не крутим (носом) просто вкручиваем, едем :))
Аватар користувача
By Mart
#37554
Так, заканчивайте карьеры "палить" и, уж тем более, показывать их на картах :oppa: Полустебаюсь. Оргам писать в стиле "классный, пока чистый (вроде) карьерчик в сторону озерного. Не хош - не едь :-P ". И все.. З.Ы. Может получится присоединиться
Аватар користувача
By jazzec
#37556
шото з "нічною покатушкою" не склалося...по дзвінку в 21:20 всі вже роз*їзжалися...хоча чому?!

ми з Антохою дійсно класно посідили під зорями і місяцем...всі "шансони" роз*їхалися на тачках додому...на кар*єрі стало тихо....чути як плескаються у воді останні відпочиваючі...тиха розмова...пахучий вірменський лаваш...з натертим сиром...аля "хачапурі"...романтік....туман над низиною...а на довершення - прогулянка повільним темпом по світлим лініям лісових стежок...
антракт...
місто відходить до сну...вулиці пустіють...людей...машин...їх все менше і менше...на асфальті пролітають, миготячи, жовті плями вуличних "світил"...вогні міста розсіюються на склі захисних окулярів...пізно...кайфово...легко...
під*їзд...
ліфтова картка не працює...в руках з велом на 10 поверх...легше ніж зазвичай...душ...чай...кнопка компа...і я знову, виливаючи потік букв на екран монітора, переживаю сьогоднішній вечір...запахи...смак...світло і тіні...тишу і звуки...

всім дякую за участь...
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#37558
ти не один, 1+1
jazzec писав:ліфтова картка не працює...в руках з велом на 10 поверх..
це така Карма ,мене теж вона вчора дІстала! на 9 поверх пішком!)
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#37559
Катнули матрасом, скупалися, погодували комарів. На озерце підійшов Мартін. Думали сісти йому "на кросовок" :D, але потім сіли один одному "на колессо". По дорозі додому згубилися Шура і Ватсон (один одного вони теж згубили :D ). ВелоДМ, BlackSwan і я проїхалися по зарічанському лісу - свіжо, гарно, в темноті хванаріки освітлювали лісові стежки. ВелоДМ розігнав групіровку п*яних спецназів трішки поцарапавши собі логоть, зо що ми його зауважали ще більше ніж до цього :aleyop:. Гудмен напевно десь заблудився в соняхах з гамаком так як до нас він не добіг :D
Покатушка вийшла вечірньо-нічна.
П.С. Ми чекали-чекали, але нас комарі дуже кусали і шансоньє (ЗК) лякали...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!