ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#37201
Изображение 01 липня розпочався Конкурс фоторобіт "Житомирщина запрошує".

Учасниками Конкурсу можуть бути як аматори, так і професійні фоторепортери та фотографи (оцінюються окремо).

Тематичні категорії конкурсу:
1. «Житомирщина у різні пори року (краєвиди)», яка включатиме фото мальовничих куточків регіону: лісового, польового, водного, нічного або вечірнього пейзажу; пори року тощо;
2. «Історико-культурні та релігійні об’єкти», яка включатиме фото пам’яток історії, монументального мистецтва, археології; архітектурні об’єкти тощо;
3. «Відпочивай активно» (сюжети активного відпочинку і спортивного дозвілля жителів і гостей області);
4. «Житомирщина святкова» (фоторепортажі про життя міста Житомира та області під час проведення свят, фестивалів та ін. культурно-масових заходів).

Термін подачі робіт - до 10 вересня 2012 року.

Технічні вимоги до робіт.
► Показати
Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами та сувенірами. Після підведення підсумків Конкурсу у вересні 2012 року в Житомирському академічному українському музично – драматичному театрі ім. І. Кочерги буде організовано виставку конкурсних фоторобіт до 75-ї річниці утворення Житомирської області та відбудеться нагородження переможців Конкурсу. Результати конкурсу та інформація про переможців будуть висвітлені в обласних ЗМІ.

Роботи приймаються в управлінні культури і туризму облдержадміністрації за адресою:
10014 м. Житомир вул. М.Бердичівська, 25, e mail: ukt_zt@ukr.net, тел. (0412) 47-44-52, (0412) 47-22-00.
Положення про Конкурс можна знайти тут: http://www.tourism.zt.ua/news_51.html
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#37213
:stid:
Я так пойняв "журі"(с) там зовсім новеньке..ще пока не вивчило як себе прально називати :stid: .По всьому "положенню" . І тоді чи можна довіряти кваліфікованості отого "журі"?
Діана -стукни їм наверх чи шо.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#37214
Diama писав:фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром 30x40 см
шото меня это испугало и отбило всякое желание... Мой эпсон так не умеет, разве что распилить аккуратно...
а дорого такая печать стоит "на стороне"?
Аватар користувача
By Diama
#38076
УВАГА! Закінчується подача робіт на конкурс! Надсилаємо свої фото подорожей. Є вакансії :)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#38105
3DSchuminator писав:а дорого такая печать стоит "на стороне"?
Червонець. Індивідуальний підхід, 9-ти кольоровий рулонний плоттер.
_______
Знов глянув на "положення"...авось. Але вони не поважають ні себе , ні нас - главне урвать фотки. А наявність "журі" -то просто необхідний для формату конкурсу формальний елемент.
6. Журі конкурсу:
6.2. Персональний склад журі
6.3. Журі відбирає кращі
. журі визначає переможців
......

і далі.

Позвоню-но, пристидаю мо'
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#38107
если есть такие кто не жалеет своих шедевров - еще не поздно их подать на конкурс, показать их общественности и возможно что то выиграть.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#38110
Egor_Goodman писав:возможно что то выиграть.
ага, сувенір на згадку, згідно умов конкурсу :stid: І втратити згідно тих же умов всі авторські права на свій "шедевр" (с).
все-все...не лізу
______
Лакмус, я собі дозволяю "вільний розмовний стиль", згідно формату -"форум", тобто місце спілкування. Застидаю тебе, тії слова -не суржик.Вчи "співучу", мо? :ua:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#38115
видаліть будь-ласка пост Лакмуса як троллінг.
Я робив зауваження по-суті про цінність тих "журі", а він розкручує.
Аватар користувача
By lakmus
#38116
ТК Поліське Джерело писав:видаліть будь-ласка пост Лакмуса як троллінг.
Пжалуста!
ТК Поліське Джерело писав: а він розкручує
Так воно і є. Винен, зізнаюсь. Розкручую на вентиляторі те, що ти підкинув.
ТК Поліське Джерело писав:Я робив зауваження по-суті про цінність тих "журі"
Суть? - тролінг детектед.
Кстаті, а як ото ти береш на себе таке право "оцінювати" журі (чи жюрі)? Ти знаєш вже хто входить до складу журі? Не признаєш "авторитетів"? Звісно, з твоїх висот високодуховних...
Ти претендуєш на звання носія якоїсь там культури і духовності?

Видаліть це. Бо це теж троллінг. Я свідомо це роблю. Рідко тут зявляюсь, не можу стриматись.
Назвав би сніжним божеством Януса. Але то занадто висока честь. Бо насправді Янус ( мається на увазі справжній римський бог Янус) - досить шанований і "трушний" бог. ;)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#38305
мля. Тіки-шо блимнув на сторінку в неті глянуть лінзи для хвотіка...-і там зверху отеє "журі" в рекламі конкурса %
http://foto.ua/forum/forumdisplay.php/60-Для-Pentax
Ну тут я не втримався,спочатку в свій авторитетний трьохтомний " сучасний тлумачний словник" 2003р.випуску глянув., де "жюрі" є, а от "журі" немає.
http://piccy.info/view3/3485244/48f5c54 ... 31c37f378/
Потім все ж порив в неті -а там зміни від 1994 року -ніби прально тепер писать стало "жУрі", парашУт" і пр.. цЫрк :)
http://users.kpi.kharkov.ua/lre/dum/htm ... tm#p01.htm
Кароче нуєво нафик(сорі).Питання зняте в зв`язку з його темністю)))) :hi2:
Відать там в "культурі" дєвочки посвіжіше сидять, чим Йа ))).Є привід піти познайо..йо..йООО .ееее..чо дєрьося, жабка??? Я ж так...шутя
тікаю
Аватар користувача
By kuzart
#38306
правильно "журі".
єдиним чинним документом, який регулює правила української мови є правопис редакції 1990 року.
словникам не всім варто довіряти. в них також зустрічаються помилки через незнання упорядниками того ж правопису. особливо на це страждають східноукраїнські видавництва.
довіряти можна академічним виданням. наприклад, ви-вам "Наукова думка", "Довіра" тощо. але там теж зрідка можна натрапити на помилки. остаточна інстанція - правопис.
Аватар користувача
By lakmus
#38307
Дякую. Чекав дуже довго, коли зможу це зробити - нарешті.
Ось:
ТК Поліське Джерело писав:Вчи "співучу", мо?
Аватар користувача
By kuzart
#38311
до речі, задля цікавості глянув у те положення. там таки є купа помилок. тож якщо є бажання, дискусію можна продовжувати.
на жаль, офіційні документи наших бюрократів, реклама, газети, телебачення - невичерпне джерело помилок.
говорять, не помиляється той, хто нічого не робить. але тут, по-моєму, якраз навпаки: саме тому й помиляються, бо нічого не роблять... так же ж воно понятней і якось привичніше... мови досконало ніхто не знає, зрозуміло, але треба ж з цим зрештою щось робити. хоча каму оно надо... кровосісям, людям, державі?...
це так, офтоп.
Аватар користувача
By Diama
#38317
Язык, изначально, - средство для передачи информации другому человеку. Поэтому если тебя поняли - цель достигнута!, и неважно был это язык жестов, китайский, суржик или что-то еще. Я не против того, чтоб разговаривали на чистом языке - это действительно красиво, но и на ошибки особо не обращаю внимания. Тч, лучший язык тот, который понимают. Имхо.
kuzart писав:говорять, не помиляється той, хто нічого не робить. але тут, по-моєму, якраз навпаки: саме тому й помиляються, бо нічого не роблять... так же ж воно понятней і якось привичніше...
А вот по поводу этого, не могу сдержаться. Потому что знаю подноготную.
Человек, инициирует проведение мероприятия в сфере туризма чтобы! активизировать народ, заинтересовать в съемках Житомирщины и тп, для поощрения тех, кто путешествует, активно проводит время, занимается спортом. Зная при этом, что инициатива у нас в госорганах наказуема - те, тебе не то чтобы предоставляют поддержку, нет, тебе приходится все! разгребать и орагнизовывать самому, более того, сражаться с бюрократией и выбивать деньги, которые были на это заложены! но это еще не значит что их дадут, и надо придумывать что и как сделать чтоб таки дали эти призы людям. И для вдохновения в ответ -
kuzart писав:говорять, не помиляється той, хто нічого не робить. але тут, по-моєму, якраз навпаки: саме тому й помиляються, бо нічого не роблять...
Аватар користувача
By kuzart
#38323
так я ж не саму акцію мав на увазі.
я про мову. тобто нічого не роблять, щоб не помилятися. оно ж і так понятна. пишу как хачу.
мова - це не тільки засіб передавання інформації.
http://uktdic.appspot.com/?q=%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0
то таке. всі молодці. аби пенсії були.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#38571
kuzart писав:словникам не всім варто довіряти. в них також зустрічаються помилки через незнання упорядниками того ж правопису. особливо на це страждають східноукраїнські видавництва.
Не побачив це зауваження, але мій якраз таки Київський і главне шо "Рекомендовано Міносвіти..", лист №1034 від 1998 р. Вобщем ніпанятка.
___________
kuzart писав:говорять, не помиляється той, хто нічого не робить.
Це однозначно й зрозуміло. Тому приватну ініціативу я завше підтримую не читаючи про дріб`язок, очепятки і пр., і цю радо б підтримав...якби не знав, а нащо й справді шефу Діани був той конкурс .Він же нікому ніколи нічого за просто так
Diama писав:Человек, инициирует проведение мероприятия в сфере туризма чтобы! активизировать народ, заинтересовать в съемках Житомирщины и тп, для поощрения тех, кто путешествует, активно проводит время, занимается спортом. Зная при этом, что инициатива у нас в госорганах наказуема - те, тебе не то чтобы предоставляют поддержку, нет, тебе приходится все!
Всі знають що влада - латентно-імпотентна. Нафік з нею дружить -тра все робить своїми силами, і ГОшками :hi2:
Але про "подноготную конкурсу" (с), першопричини таких особистих затрат вашого ГО на цей конкурс і шо ви з того потім отримаєте за тих два (три?)буклєта, із неавторськими текстами і чужими завчасно відчуженими від авторів умовами конкурсу (халявними,тобто) за які ні сольдо роялті не доведеться платити фотографіями це - :bayan: .
Ібо всі члени вашого ГО не практикують самі по Житомирщині ні-чо-го.
Тому власного авторського матеріалу у вас не-ма-є.От і крутитесь як можете, бо ж підписались на видання презент. книжочок про Житомирщину.
У мене одна лиш претензія зосталась до вашого конкурсу -для чого було відчужувать по умовам? Щоб проставити єдине прізвище на палітурці? Напр., у виданні "туристична Житомирщина" який мій дядько з батьком розбиваючи машину місяцями по селам в експедиціях їздили -згадуються всі автори фото , (як і в попередніх його виданнях) на яке кста він сам вишукував де міг гроші бо дуууж дорого таке спродукувати й видати! Ажжж потім "по факту" весь тираж "влада" викупила. На другий тираж кста грошей у нього немає -знов ніхто не виділив -тому в продажу нам, туристам -поки не побачити унікальне авторське видання.
А ви хитро придумали - видавати не вкладаючи. Це ж для фотографа який "викладається" у цій сфері -неприйнятно при даному рівні конкурсу і пр.
Тому й маєте "є ще вакансії" (с). Не треба так жорстоко -скіко стикаюсь з хибною і даж збоченою думкою, що фотографія для фотолюбителя це просто клацання, нічого важливого, особистого.Тому мона брать! І чого він жметься? :stid:
Це вам на майбутнє, рекомендація- хз чи скористаєтесь.

І ще раз, головне і принципове -ваше ГО не розвиває туризм! Воно розвиває "комерційний туризм" -а як будь-який товар(послуга) -головна і по-суті єдина задача -це отримання прибутку! ;)
А не популяризація любві, знімання, катання..шо у тебе ще там...
Я нічого не маю проти вашої комм. діяльності, але просто- Називайте речі своїми іменами.
Це принципова різниця! ОТ:
А позавчора у видавництві спостерігав як один інтелігентний дядечко вибивав відстрочку за тираж збірки своєї дочки, принісши пачку дипломів, грамот в т. ч. зарубіжних конкурсів всяких, і вперше я побачив величезний червоний товстий фоліант "Президентська відзнака"..і шо? Влада ні копійки талановитій дитині , "Житомиргаз" дав 1000 грн, фірмачі по 500грн..отак.
А вчора в Коростишиві їхній провідний краєзнавець пробував мені подарувать маленький убогий в мнякий обкладинці більш схожий як ото в універах робочі інструкції до лекцій 50сторінковий опис історії Коростишева яку він сам вкотре за свій рахунок й видає (пенсіонер) -на більший,солідніший формат він не "вибив". А розкопки історії -його, авторські. Потім ті з краєзнавців-істориків-філологів хто має доступ до адмінресурсу якось там -вдрух в своїй книжечці скомпілює всіх оцих бідолашних самвидавців нічого-то й не вклавши, крім як зараз кажуть "рерайту" . Мені шо -за них обідно!
А ці шо отакими конкурсами відчужують інтелектуальну власність -добре житимуть завше.
Все тут написане(просто, мєж прочім) -не "какашки на венти..."(с) а моя власна обґрунтована позиція і погляд.І вона має право й бути і бути висказана, якби вона кому не муляла.
З повагою -ваш Йа.
Мір вам :hi2:
Ну а я поїхав власними ногами розвивать і збирать власний матеріал для екскурсії ..натяк :viktory:
Аватар користувача
By kuzart
#38574
+1. країна не для інтелектуальної та творчої праці, а Житомирщина й поготів. дикунські стосунки.
вихід один - не зв"язуватися, бойкотувати, не погоджуватися на їхні умови.
добре, що світ тепер відкритіший трохи, то можна з іншими людьми працювати.
отак й живемо... ви подивіться на те, що у нас друкується - це щось страшне. калхоз один. що в оформленні, що в наповненні. ну так же дешевше, панятна.
це так, глобально... а звідси й майбутнього не видно. бо все воно з оцього й починається... з неповаги. з нелюбові. з небажання.
Аватар користувача
By lakmus
#38581
kuzart писав:+1. країна не для інтелектуальної та творчої праці, а Житомирщина й поготів
печалька.
вибір невеликий: або в "калхоз" картоплю копать , або "пора валіть".
ТК Поліське Джерело писав:моя власна обґрунтована позиція і погляд.І вона має право й бути і бути висказана, якби вона кому не муляла.
маладєц. свою висказувати навчився. залишилась малость - навчитися слухати інших думок. особливо ті, які муляють. іноді пухнастим і проти шерсті...
мир і Вам.
Аватар користувача
By kuzart
#38583
ТК Поліське Джерело писав:але мій якраз таки Київський і главне шо "Рекомендовано Міносвіти..", лист №1034 від 1998 р.
а хто упорядник словника, цікаво?
там ще в кінці десь може йти список помилок
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!