ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#28190
Quote (VasilijPunk)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Автомийка після грязного кросс-кантрі рулить!!! 20 грн. і на велі жодної плямки

а я ще свій не "купав"... хожу по квартирі - любуюся
#28192
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Что то дорого обслужили. Помнится мне, мы с Ghostом свои оба вела за 15 помыли на автомойке после грязь-кросс-кантри

йому, мабуть, смазку не вимивали з "касєти" чи карєтки, як ото у тебе було...це дорожче коштує
#28194
Мож і дорого... Я не знаю розцінок на такого роду послуги. Але вимили добре+все було засохше. Мастило вимивали із касети і з передніх зірок. Даж цеп помили наскільки то можливо було.
#28195
Для тих, хто напередодні неділі вимив з воском свій ровер, вважає його "паркетником" та замінив колодки на вібрейках цей маршрут КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ.
Для тих, хто впевнений, що його двоколісний "танк" справжній позашляховик, готовий до нової помивки та заміни колодок - ЛАСКАВО ПРОСИМО В ДРАЙВ
Давно не катався у такому темпі і по такому рельєфу більше сотні км. У мене вийшло 103 - від моста - до моста, і 116 - від дому - до дому.
Останній асфальт від Левкова до Житомира був приємним вечірнім бонусом для тих, хто вижив. Якби не незаплановані пітстопи, які сумарно забрали пару годин світлового часу, впевнений, що докатали би повне кільце. У фінальній частині набрали хороший темп, із-за чого почали втрачати бійців :(. Але всім респект і подяка Шурі за цікаві місця і стежки. Фоток небагато і нехудожнього характеру, т.я. фотографуючи можна було загубитись від Сусаніна і К.

Із неприємного....В понеділок зранку їхав в гараж за машиною на вєліку...І тут попа передає найкращі вітання... Яке ж воно зручне в автівці крісло

 [\–] ФОТО'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = ' [+] ФОТО'; }" /> [+] ФОТО
#28198
niknik огромное спс за фотки... просто супер, теперь у меня хоть ава появиться на форуме )))

З.Ы. хорошо в Барашевке полежали в теньке отдохнули ))))
#28206
Quote (niknik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">попа передає найкращі вітання
Хотя ты в памперсе был... так что для комфортного преодоления таких расстояний велоформа - необходимость (и каска тож)
Интересно что фотки начинаются с падения jazzec
Тина, поправь лямки в каске, чтоб они мимо ушей были.
#28207
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Интересно что фотки начинаются с падения jazzec дык произошло почти в самом начале, первый повод и был, чтоб фотоаппарат достать.
#28209
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Тина, поправь лямки в каске, чтоб они мимо ушей были.
дякую, обов\'язково поправлю
але якщо відверто, менше за все в той момент про лямки думала
#28212
Quote (Tina)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Quote (Kvan)Тина, поправь лямки в каске, чтоб они мимо ушей были. дякую, обов\'язково поправлю
Могу помочь... в Фотошопе .. Да, жестняк от поправки только начинался.
#28261
Друзі, кому треба оригінальні фотки мені легше їх комусь записати на флешку чи на комп в Горі, ніж кудись завантажувати. Так що визначайтесь, якщо треба - дзвоніть. (нуль шість шість - два нуль три - один один - шість три)

Сьогодні закину фото у "Гору" (якщо не виженуть :))
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!