ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By MOKRIZZONNI
#8571
Канєшно мона і ГрінКо привлечь..якшо хтось привлечёцца власне до акції уборки :). Я тож думав. оце...із власної кишені куча дєнєг( як для мене) на пакети для сміття. Думав сходити до одного знайомого директора маркету..або ж по іншим незнайомим хазяєвам крупних маркетів..шоб виділили.По менеджерам безтолку ходити -їх справа -максимум прибутку при мінімумі витрат..вони бездушні...Тільки директор може подумати..шо поруч за його магазином шось ще потрібне робиться.
А ти механізм прівлєчєнія знаєш ? Кудись тра ходить. вибивать. домовлятись-дозвонюватись ? Мож займешся ?
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8574
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Пропоную в цю суботу трохи прибрати на Скелі Чацького...Топікстартер в курсі. Якшо є бажаючі -відпишіться. А мені від Юри СМС коли та де ви тут домовитесь. Буду

Отож, хто має бажання та змогу приєднатися - давайте тут відписуватись. А також, якщо є ідеї щодо плакатів: може хтось має цікаві ідеї - намалює, напише. Ми можемо надрукувати у кольорі на фотопапір.

Якщо назбирається достатньо бажаючих, - тоді вже можна домовлятися з кимось по вивозу сміття (наприклад, з Грінко)

P.S. І багато там сміття?... Я там, просто, не був, не бачив
Аватар користувача
By Diama
#8577
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А ти механізм прівлєчєнія знаєш ?
Позвонить, или прийти и поговорить с директором - что вот хотели бы такое сделать. Заняться этим не могу, пока куча делов.

Quote (Трамплинчик)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">P.S. І багато там сміття?
обычно на всех хватает )))
By MOKRIZZONNI
#8636
Класна ідея з Грінко ! Тіко полистав сайт -якшо це не окозамилювання - то вони не стільки коммерсанти, скільки більше якісь соціомеценати...шо за наших умов є дивноооо..о... . Ну дак воД, там у них є фірмові пакети для сміття ..вобсчем кілька вилазок ( шоб було чим підтвердити наміри) -і вони в нас в кишені...е...тобто "держи карман шире" ........для дєла...канєшна вони для Дєла !
Товарісчі геокешери в Криму....між ділом роблять і інші Дєла : http://www.geocaching.su/?pn=119&id=crimea2008. Ми можемо так само...очищатися...що ззовні шо всередині
Хтось напише тут, де, коли та куди завтра, чи полагаєтесь шо всі читають (бачать) чат ???
Аватар користувача
By Yuri
#8637
ІІ еко-акція

сьогодні, 03.10.09, збір еко-волонтерів біля Монумента Слави о 10-50 -- 11-00, приєднуйтесь! будем Чацького рятувать
By MOKRIZZONNI
#8641
Уфф ..... Зараз орги відзвітують...але я точно очистився ;). Хвотки зачотні..коли вивозили сміття - мене чуть істерика не хватила

Одне панорамко:
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8648
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Зараз орги відзвітують

Краще один раз побачить, аніж сто разів прочитать. Тому - фотки в студію, без зайвих промов та вступних слів

Зустрілись - успішно дислокувались на місці (Голова Чацького) - вдягли спонсорські рукавички (від тов. Мокріццонні) - та й до справи



Тов. Yuri та тов. MOKRIZZONNI одразу кинули свої свіжі сили на круті скелясті "гори", в той час, як тов. Трамплинчик обрав рівнинні площі

Робота кипіла. Охоплювалися та займалися учасниками акції все нові й нові площі.



Результати не змусили себе довго чекати...


Час спливав... і він не проходив даремно...



Єдиними вірними спостерігачами за навколишніми перетвореннями на протязі всієї акції були наші лісапети.



А ось і ще одна галявина звільнилась



Тим часом, MOKRIZZONNI виніс на розгляд порядку денного слушну пропозицію: а не попить ли нам чайку?

А й справді, вже кілька годин підряд "троє бравих реб\'ят", озброєвшись великим натхненням та вірою в логічне продовження своїх починань, не розгинаючись - збирали до купи оте все, що довгими місяцями отам ото накопичувалось (звісно ж, не без допомоги істот, що видно не в змозі пронести кульочок із недопитим або недоїженим та недовикористаним товаром до найближчого впорядкованого місця збору сміття)

Тож, невеличкий відпочинок та гарячий чайок додав енергії. До речі, барзе дзенкуєм за чай - його спонсору - тов. MOKRIZZONNI.



Тільки-тільки почали продовжувать, як ОБАНА...

До нас (і звідки вони взялись, як дізнались?) вийшли 2-е "телевізійників", з професійними теле та фотокамерами. Розпитали що до чого: хто такі, що робим і т.д.

... Та й кажуть, - ми тут знімаємо телепередачу на місцевий ТВ-канал якраз на цю тему, було б непогано, якщо б ми вас трохи познімали.

Чого-чого, а такого сюжету точно ніхто з нас не очікував* (читайте звіт уважно ДО КІНЦЯ). Шо сказать... КРУТО.

Треба відмітить, що "телевізійники" спрацювали швидко: побігали, познімали, туди-сюди, взяли у Мокріццонні інтерв\'ю... Та й слід їх простив. Тільки повідомили, щоб дивились невдовзі житомирський телеканал - будуть показувать



Ну, зйомки-зйомками, а галявина просить її довести до ладу.



І так, потрохи-потрохи підходила до фінішу 2-га вело-еко-акція



Зачотні фотки



Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">коли вивозили сміття - мене чуть істерика не хватила

А от, власне, чому схватила істерика...



Але цього виявилось недостатньо. Ми трохи "доопрацювали проект"



Кумедність процесу транспортування-пересування з такими-собі "вело-баулами" не залишала нікого із пересічних громадян байдужими



Це ще не кінець...

А насамкінець, вам загадка: що це?



Відгадка: це хтось із нас вирішив оцінити якість роботи... Але, як відомо, зверху воно завжди видно краще, - і не треба бігать по всій території - забрався якнайвище і усьо як на ладоні

А ще в такій позиції добре видно хто і де смітить - можна одразу йти й ламать їм за це руки



А заодно Паша повісив таку табличку



От практично і все.

Пороз\'їжджались (ото слово, поки написав... ) хто куди.



А на зворотньому шляху "милували" очі вже інші картини...



P.S. * - Щодо отієї зірочки в тексті звіту: зі слів "Та й кажуть, - ми тут знімаємо телепередачу" аж до слів "будуть показувать" включно - то це авторська фантазія, яка неодмінно повинна стати, як мінімум, реальністю, аби пропагувать в маси культуру ЧИСТОТИ та порядності.
Аватар користувача
By ViX
#8649
МОЛОДЦЫ, ребята! Вам от природы ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ!
Что и кто бы не говорил, мол в этом нет смысла, всё равно насорят потом, а польза от ваших действий - БОЛЬШАЯ! Ведь за один день вам удалось освободить природу от того, чем засорялась в течение летнего сезона. Браво!
Аватар користувача
By Free-ART
#8650
Трамплинчик, MOKRIZZONNI, Yuri, Вас узнает весь Житомир и не только Житомир, за хорошее дела!! Очень хорошо что, там были телевизионщики--сняли пропогандирующий фильм--а вы в главной роли...может люди посмотрят---и хотябы из 10 чел 2-е перестанут мусорить---так нада и боротся...

кстати я сегодня искал места для следующей уборки...Предлагаю организовать уборку на горках в раене Маликова..мусора правда там меньше чем на чацкого, но нужно убирать даже камушки и стеклушки...общем зимой там будет площадка для сноубордеров и лыжников(пока их почти нет в фан клубе)---кому не лень--айда зимой кататся---горки хорошие что бы подурачится в снежный день...общем я буду там организовывать уборку скоро..
вот сообственно место уборки



пс: еще раз низкий поклон за эко-акцию

Добавлено (03 Окт 2009, 23:01)
---------------------------------------------
Quote (Трамплинчик)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А на зворотньому шляху "милували" очі вже інші картини...
хорошо хоть не разбили бутылки...а я седня на горках Маликова--слышу--стекло бьется--а это малышня бутылки бьет--вот уроды.
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8651
Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Очень хорошо что, там были телевизионщики--сняли пропогандирующий фильм--а вы в главной роли...может люди посмотрят---и хотябы и 10 чел 2 перестанут мусорить---так нада и боротся...

Е-е-е-е...

P.S. * - Щодо отієї зірочки в тексті звіту: зі слів "Та й кажуть, - ми тут знімаємо телепередачу" аж до слів "будуть показувать" включно - то це авторська фантазія, яка неодмінно повинна стати, як мінімум, реальністю, аби пропагувать в маси культуру ЧИСТОТИ та порядності.

Ото вже так правдоподобно написав...

Добавлено (03 Окт 2009, 23:37)
---------------------------------------------
MOKRIZZONNI, Класна панорамка вийшла
By MOKRIZZONNI
#8658
А я воД ваші таблички не можу забути .....я б собі таку вдома повісив даж..в рамочці.
Кста є ідея про вічний+халявний+зручний+читабельний матеріал для отих інформповідомлень на деревах.Завтра обговоримо.

Добавлено (09 Окт 2009, 16:32)
---------------------------------------------
Хтось бажає завтра "очиститись" ? Тобто субота та після 14-00 ( зранку я особисто працюю). ПИШІТЬ.ЧЕКАЮ. Буде кворум -три людини -мона кудись рвонуть на пару годин
От тіко без : "я б..але" " якби ж то...." " каБы не те...".Інформативності ніякої - тоді для чого псувать сервера ?

Добавлено (09 Окт 2009, 23:14)
---------------------------------------------
?
Відписуємось -не стісняімса
By MOKRIZZONNI
#8822
Дик до цього писав -шо прибирати міські звалища шось не тягне( а точніше вобсче не намєрян) -на то є служби-церкви-студенти і прочая. Інша справа,шось таке, де є природа -яку "людина" розтоптала...
Ідея є -невеличкий по об`ємам смітничок на відомому всім, унікальному та й вобсче то єдиному у нас, який трохи не внесли в реєстр пам`яток природи, номінувався на "сім природних чудасій України" - водоспад Вчелька на полігоні. Просім відписуватись !
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8824
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Ідея є -невеличкий по об`ємам смітничок на відомому всім, унікальному та й вобсче то єдиному у нас, який трохи не внесли в реєстр пам`яток природи, номінувався на "сім природних чудасій України" - водоспад Вчелька на полігоні. Просім відписуватись !

А як там із сміттєвими бачками і т.д.?

Ех... не вистачає головного зараз - зворотній зв'язок (на сьогодні - нема фотіка, навіть мобільного, не готові плакати). До речі, як там із плакатами, який формат представлення інформаціїї пропонується? Картинками (як було), чи просто напис чорним по білому чи інше?

Треба трошки доорганізуватись, мені здається.

Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">.Предлагаю организовать уборку на горках в раене Маликова

А там організована звалка сміття чи як?
Аватар користувача
By Free-ART
#8825
Quote (Трамплинчик)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А там організована звалка сміття чи як?
а на Маликова шо никогда не был? не видел я никакой там свалки.
By MOKRIZZONNI
#8830
Капєц- про плакати забув...та й напряг зараз на роботі, точніш ЧП...начальство заглядає кожному в рюкзаки -хоч це і відходи виробництва -але ж піди ше розкажи та докажи де взяв пластиковий сендвіч ......чуть пізніше.А сьодні вже не встиг я й сам...нікуди..вобсче.
На полігоні немає ніяких бачків ..єдиний варіант -піднятися вгору на виїзд з полігона -там є діюча частина..тобто "жива" будівля.....можна зкинути там. попередньо "по-доброму" вмовивши орденоносців
Пропоную завтра, в неділю -пропонуйте куди та коли. Після 12-00 готовий їхати.
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8835
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Пропоную завтра, в неділю -пропонуйте куди та коли. Після 12-00 готовий їхати.

Завтра у нас, мабуть що, не вийде.

До речі, є ще пропозиція щодо місця: можливо, багато хто їздить до левківського джерела, - нещодавно там було зафіксовано неподобство у вигляді невеличкої, але все-таки, - купки сміття із ПЕТ-пляшок, пачок з-під цигарок і т.д буквально поряд із самим джерелом. Ще, пам'ятається, навесні там були плакати із відповним екологічним агітаційним спрямуванням... а зараз щось їх там не видно. Але вони там повинні бути

Хоча, сміття там може й не багато, але в такому місці - його в принципі не повинно бути... Якщо вже так відкрито плювать у колодязь, з якого п'ємо, то...

До того ж, там ще поряд є озерце, до якого влітку їздили купатись велоклубівці - там також є трошки роботи
By MOKRIZZONNI
#8836
+
я записуюсь на Левків...ще першого разу погодився....тема піднімалась.
синхронізуємо час та місце
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!