ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Yuri
#8235
І еко - акція
Проїжджав якось через лісові насадження, що за мостом у парку, в пошуках місця для почиталки книжки на лоні природи. Місць виявилось багато, але до мене їх також знаходили й любителі “погудєть і не прибрати за собою”.

Залишити побачене без уваги було важко, природа благала: “Заберіть з мене це сміття.. Мені важко дихати..” Хоч ентузіазму до прибирання з\'явилося багато, але один в полі не воїн. Спочатку думав запросити на участь в еко-акції очистки всіх бажаючих велоклубівців, але все-таки для початку вирішили спробувати вдвох з Трамплінчиком,-тіпа як воно піде.. (однак в чаті двома словами про такий виїзд обмовився).

Вобщєм, сіли на вєліки, взяли рукавички (2 грн за пару), рулон пакетів для сміття (20 шт на 60л за 8 грн), змоток скотча (був зайвий, мабуть гривень 10 коштує), бойовий настрій — і до роботи! (нуу, роботою, важко було назвати, - швидше отримали задоволення).
За мостом, нагорі нас зустріли купи сміття на галявинці...





наш подив від людського ставлення до місць свого відпочинку розділив випадковий песик...



...але, дізнавшись, для чого ми сюди прийшли, він зрадів...



..і спокійний побіг собі десь..



А тим часом справи потихеньку рухались..



......пакети наповнювались,.....



......а на галявинці нарешті з\'являлась вдячна посмішка...



Наприкінці наших акційних прибиралок, ми були більш ніж приємно здивовані юрбою юнаків і дівчат (всіх штук 15),- як вияилося, екологів, ІІ курс агроакадемії,- які мов вітер пронеслись на ввіреній їм території, перенесли все сміття з неї в пакети, і так же швиденько й непомітно (для нас) зникли..., але встигли повідомити, що вони — не єдині, інші “працюють” в гідропарку і ще десь..



Група мала свого фоторепортера, який і нас зафоткав,



мабуть попадемо до стінгазети їхнього вузу, хтозна ))
Чесно, спочатку була думка, шо то наступні гуляки прийшли на пікнічок... ну, нехай вибачають за такі думки, я ж не знав.. Великий вам ріспект і уважуха, молодь!!

Так тримати... тьфу, дєржать!! (с) Mokrizzonni

Повернемось до наших баранів, -

підсумовуючи, з 13-45 до 15-45 на розслабоні вдвох напхали сміттям шістнадцять 60-літрових пакетів, навантажили ними вєлікі



і потихеньку дотіліпали з ними (трохи незручно, бо пакети терлися об колеса і могли порватися, незважаючи на скотч, що їх опоясував) до найближчого впорядкованого смітника, де й залишили все зібране добро..



Єдине, на галявині ще залишилась батарея із близько 100 скляник пляшок з-під пойла, їх фізично не було в чому тягнути (нехай поки служить стоп — сигналом для відпочиваючих їдоків).



Отже, початок покладено, сил потрачено майже не було (бо вистачило ще на покатуху до Антополя й назад), роботи в лісі залишилось ще багато..

То до чого я веду.. Чи є серед велоклубівців бажаючі прийняти участь в такій еко-акції? Бо гуртом воно й веселіше і швидше! Місцеві кажуть, що із Зарічан приїжджав сміттєвоз тричі цим літом, перед великими святами, і групи студентів наводили марафєт.
Може в кого є можливість “завєрбовать” такий грузовічок на деньок, чи хоча б на часік — шоб вивезти зібране сміття — то буде добре. А ні — то й так дотащим до баків у парку.

На днях, завтра-післязавтра, знову, поки що удвох, плануємо прочесати територію в тих краях. Ще плануємо наступного разу, як набиратимемо воду у Левковському джерелі, і звідти вивезти пару мішечків сміття :)... щось його там все більшає.. :(

Як думаєте?..
Аватар користувача
By Free-ART
#8236
Yuri, очень класное дело!!!

к сожелению много времени на такие задачи выделить не могу.

я предлагаю, и думаю, что важнее учить нашу "быдлоту" , чем после них убирать..

общем предлагаю сделать таблички с просьбой не мусорить---и тп... и устанавливать их в месте скопления мусора---шоб люди читали и задумывались... нада учить эко культуре!! как говорять врачи: болезнь лутче предупредить, чем ее лечить.

нада как то организовать покатуху с целью--наведения порядка.

и нада бы попросить месных олигархов---шоб лв дали на таблички или материал.

пс: нада искоренять причину , а не ее последствия.

Добавлено (23 Сен 2009, 18:39)
---------------------------------------------





Добавлено (23 Сен 2009, 18:47)
---------------------------------------------
вот в Японии хорошая культура!! почти каждый не позволит себе бросить бычок или обвертку от конфеты на землю, и даже плюнуть...а почему?? потому шо японцам держава прищепила культуру---и люди поняли и терь у них на подсознании эти нормы эко-культуры...

предлагаю учить наших архаровцев методом кнута и пряника---что если намусорил то убери за собой или будет плохо..
Аватар користувача
By Yuri
#8238
462648, на рахунок наглядної агітації думали ще перед виїздом, але толкового нічо не лізло в голову. може хто має ідеї - висловлюйтесь.
здається, підійде щось на кшталт третьої картинки.. тіпа шоб не було негативних слів проти людей.. або шось тіпа "дякуємо за чисті узбіччя"..
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8239
462648, по поводу табличек... это, наверное, самое главное в таких акциях. А то, можно постоянно так убирать после "всех"

Думали, сделать типа фотки-таблички "До" и "После", надписи и т.д. Это еще будет

А пока, оставили батарею из 100 пустых бутылок, как сдерживающий фактор, и напоминание отдыхающим о смутном прошлом этой поляны за мостом в парке культуры.

"Мусор не бросать - покалечу!"

Можно организовать отряд из велосипедистов спортсменов-качков, и если что - оперативно дислоцироваться на место и учить методом кнута...

А вот чуть-чуть видео:



Скачать ролик
By MOKRIZZONNI
#8241
Yuri .....Чуть не випав з-за стола...від хвоток. А студенти - їх зганяють в вікнах між парами...Я там вчився-тож зганяли....даж розпрєдєлялки були...Правда( чесно кажучи) реально збирающі студенти- роблять це ДОБРОВІЛЬНО. Інші никаються десь
Ідея велична ( в ракурсі відсутності подібного на сучасному етапі). І главне !!! Ми це робимо ВІД СЕБЕ !!! А не під флагами партій, структур, інше...Правда скромні флажочки ВелоЖитомира нада однозначно.Хай знають що за угрупування це робить...хай читають та приєднуються. "Все мы люди одной земли, одного солнца, вскормленные одним хлебом" (с) шось неточно від А.Розенбаум
Так шо я впевнений, ця тема тут буде постійно вісити зверху. "Адназначна" (с) ( голос В. Вольфовича з-за куліс)
У вільний час всєгда прийматиму участь в подібному. З наступного тижня..цього обмаль часу -пилятиму скворєшніки.Кстать..явка інших...в довгому періоді цих екопоходів....є така собі лакмусова бамажка їх внутрішнього виховання. Непогано б потім зробити за певний період типу звіт...і дати Адміну ЖЖ зробити новину -а то ж одна чорнуха в новинах ....вбили, вкрали...крові стільки-то..колір крові такий-то...і т.п. треба подавати позитивні приклади в новинах, розвиваюсчі моск та свідомість в потрібному напрямку. Треба об`єднувати людей спільною ідеєю, життям, мисленням...сорі за філофлуд. Прада не певний, шо відсутність жертв в нашій акції зацікавить Адміна ЖЖ . Ну це не главне...
Рукавичками ( виключно під акцію) можу спробувати допомогти - такі непробиваємі з жовтою заливкою гумою. Я к у двірників...Не обіцяю. Завтра кілька пар спробую вибити. Ну і канєшна учасники можуть залишити їх собі. Шоб в подальшому в них же й прибирати в тих акціях.
Аватар користувача
By lakmus
#8249
Трамплинчик, видео - на канал житомирский. Афтар жжот. Мне лично клип очень понравился. (Только бы ю-туб за авторские права на музыку не зарезал)

У мну по поводу эко-воспитания на почве просмотра клипа даже идея родилась. Неоднозначная, сам осознаю. Вот бы собрать бутылок в округе столько, чтобы всю поляну заложить... Жесть?
Аватар користувача
By Yuri
#8252
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">чтобы всю поляну заложить... Жесть? не жесть, а вполне реально энтим добром округа располагает!...

Добавлено (23 Сен 2009, 22:14)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Yuri .....Чуть не випав з-за стола...від хвотокмабуть, від завантажених вєліків..

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">студенти - їх зганяють в вікнах між парамине знаю як інші, а Студенти, яких пострічали ми, сказали, шо в них акція така, екологічна, раз на рік.

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Правда скромні флажочки ВелоЖитомира нада однозначноможна й скромні ссилочкі на цю темку розповсюдити на житомирських сайтиках..
Аватар користувача
By Трамплинчик
#8254
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Трамплинчик, видео - на канал житомирский.

Я не проти

Може, розмістить якимось чином на жж.інфо, чи що? Щоб більше людей бачили, оцінювали і т.д.

Що за ними прибирають ліцеїсти.... До речі, оті ліцеїсти, яких посилають на прибирання - точно вже не будуть гадить.
Аватар користувача
By Kvan
#8263
Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">важнее учить нашу "быдлоту" , чем после них убирать
+1 иначе оно будет считать что так и надо. А еслиб еще и японскими методами... Кста ковычек там не надо.
Аватар користувача
By Yuri
#8275
some1one, є бажання десь о 15-00--15-30 виїхати, але цього разу треба якийсь плакатик з собою вже везти... в мене є фотопапір А4 і принтер, можу якогось пробного зробить, якщо є ідеї про те, що там писать/малювать - чекаю..
By MOKRIZZONNI
#8285
Молодці...."Лёд тронулся..господа..." (С).
Домовився про прорезинені рукавички( трохи пар нових..трохи б\у ). Вже завтра ввечері тим хто більш менш іноді виїжджатиме мона буде їх роздати...шоб не купляти за свої дєньги.Тобто вмовити майстра розкидатись рукавичками вдалось..канєшна...бо він людина із високою громадянською свідомістю, але канєшна він не зможе постійно видавати налєво рукавички . Шоб роздати- спочатку забрати їх в мене.
Дарма шо не кинули ( або адмін не допустив) лінк в новинах на першоджерело - на цю тему. Люди тільки ківатимуть, шо мовляв карашо, прально...і все таке...і даж як хто захоче доєднатися -не знайде до кого. куди, звідки, як. Запостіть в коментах в новині сюди лінк. А то прольот...виходить.Ніби одноразова акція
Аватар користувача
By alma
#8291
А кажуть у нас громадянського суспільства немає..
Ось воно, реально працює
Аватар користувача
By Yuri
#8429
Паша, дуже здорово, що так швидко і результативно відреагували! з метою прийому-передачі рукавичок можемо завтра десь зустрітися спасибі,-знадобляться!

Альмо, дякуєм за теплі слова-приєднуйтеся думками, - кажуть, вони матеріалізуються

Із вчорашнього дня пара експериментальних плакатиків в районі зафотканого місця вже роблять добру справу

Добавлено (27 Сен 2009, 21:09)
---------------------------------------------
Фото плакатів пізніше-коли з'явиться інтернет..
By monstr
#8431
Yuri, Трамплинчик, Ребят молодцы +5 Незабываем писать на форуме о таких мероприятий желающих помочь будит много я в этом уверен! А когда следующая уборка планируется?

Добавлено (27 Сен 2009, 21:39)
---------------------------------------------
И сразу появилось мысль--а не поубарить немного за собой в лесу значит есть придложение собратся на выходные да и поехать на уборку это много времени незаймет! Yuri Трамплинчик---планируйте место уборки! Обсуждаем! точно время и место уборки уточним ближе к выходным
Аватар користувача
By Yuri
#8433
Эх, ладно.. Поизвращаюсь с телефона.,

предлагаю в один из следующих выходных сделать вылазку на пару часов за мост. Там побродить по тропинкам и пособирать пластик, еtc..

При входе на тропинки можно на деревьях развесить \'агитплакаты\' (надписи, фото)-печать на фотобумаге формата А4 беру на себя (с десяток листиков есть). ЛЮБЫЕ ИДЕИ с ИХ содержимым, или вобще альтернативный плакатам вид агитации, ложите прям сюда для активного обсуждния

ща попытаюсь показать, что там висит..


а. И еще, на тех же выходных планируем съездить на машине за Левков, убрать возле родников, если получится-и возле озера, что по дороге к родникам. Если кто-то хочет принять участие (думаю, лучше на машине, так как не знаю, где находятся ближайшие мус.баки)-пишите, \'поделим\' территорию вот только с тем мусором куда?.. Если по пути не найдем баков-будем тащить в Ж. А що делать..

----
(добавлено 25.10.09)...Плакатики вже там не висять...
By MOKRIZZONNI
#8438
і СПРАВДІ. Пишіть тут такі собі об`яви -коли та куди.
Рукавички взяв(чотири пари нових+б\у (думаю ці нецікаво) - але працюю ввечері. Тобто на протязі тижня стучи до обіда -десь зустрінемося .

Добавлено (30 Сен 2009, 21:23)
---------------------------------------------
Майстер іншої зміни передав сьогодні ще три пари нових прогумованих рукавичок . ЗачоД. Вод такі люди..А я даж хвамілію..даж ім`я не можу вставити для благодарності не "в темну" ;). Бо одразу як колись Павлік Морозов займу місце майстра ..Ну ви розумієте. Юра...мона повторити.Так само і там само завтра .Прочитати шось тут вже не зможу -постою завтра 5 хв. Зможеш-приїдеш -не зможеш..значть іншим разом.

Пропоную в цю суботутрохи прибрати на Скелі Чацького...Топікстартер в курсі. Якшо є бажаючі -відпишіться. А мені від Юри СМС коли та де ви тут домовитесь. Буду
Аватар користувача
By Diama
#8570
При желании можно привлечь ГринКо, в прошлом году они за бесплатно машины подвозили на похожую акцию в в Заречаны и на голову Чацкого.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!