ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#7706


Пропоную Віксу надрукувати на принтері власне лінк сайту ( вирізати нереально -замаленькі букви ) та внести цей флагошарф мого криворуччя в фонд атрибутики волейбольно-футбольно-дерунецького сайта ВелоЖитомир...який колись помилково так було названо .
Дяки за аплодисменти
#7707
Боюсь с флагом уже не получится. Разве что только утром забрать, когда Vix будет на работу идти. Ну и желательно, чтобы еще кто-то из наших был. Все кто может, подъезжайте к пешеходному мосту к 15:30 или сразу на место к 16:00.
#7713
тов.Кван...нормальний флігошарф !!! Канєшна ви там позвикали на станках вирізать любі чудасії,
11-20 Бердичівський міст.Спокійно вирушаємо до Вінничини. В групі буде легко -штиль..напротивагу вчорашньому сильному північ-північ-східному вітрові. Приєднуються всі бажаючі катнуть...
#7715
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">волейбольно-футбольно-дерунецького сайта ВелоЖитомир

ну футбольный... ну волейбольный...
но "дерунский фестиваль" то раз в год - по што так сразу...
#7718
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ну футбольный... ну волейбольный... но "дерунский фестиваль" то раз в год - по што так сразу
Ну лана....але ж дивно -тематична братія - ніякої реакції на заклик зутріти подію ...і не було ж нікого вобсче ....із "Наших" ...хоч можливо через те, шо в смс-розсилці вказано фініш В ЦЕНТРІ МІСТА !!! І мій підпис . Я ж здається ясно написав ОЗЕРНЕ. А фініш де їм захочеться, цього разу біля медучилища. близ пам`ятника Шевченка . Вод так.
Адміну: фініш не завтра ( завтра Житомир-Пуща-Водиця) а післязавтра пробіг до та по Києву та фініш під АРКОЮ ДРУЖБИ НАРОДІВ в 13-00...
#7720
Ждем колонну на границе областей, вдруг приезжает по одному четыре шосера. Говорят колонна валит со скоростью 40-50кмч, то раньше выезжаем, шоб вместе приехать. Мы не по детски начинаем нервничать , кое-кто (хотя эт на него и не похоже ) сорвался и рванул вслед за ними в Житомир. Но нас троих этим не испугать, и тем не менее готовимся умереть на трассе. Приехала колонна, участники разобрали и сьели свои пайки, и с нами голодными но добрыми в путь. Ехали равномерно, ваще без напряга, 3Хкмч. Любой , даже с весьма посредственной подготовкой может там ехать, сооблюдая правилла колонны. Двухминутная остановка на гуйве, Ватсон с фотиком, потом Лакмус (которого некоторые уже путают с Дизелем)... Конечная остановка памятник Шевченку. Официоз толкнул речь, и отдыхать до завтра. Старт на последний этап Житомир-Киев в 10:00. Мож позже фотки выложу. Викс, спасибо!
#7721
Таки да,Лакмуса бачив з вєліком по іншу сторону дороги, але не в Озерному..Ватсона прогледів...сорі.
По швидкості: середня 31.4 Км\год на 48 км...дєццкій сад. П`ять років тому середня не падала нижче 35км вобсче...При тому шо сидиш за десятком спин. Але я чув як руковод сказав більше 35-ти не тянуть....бо шось там в них не так...вон сьодні купа в автобусах їхала...всі бачили...прикольно так...приїжджає колона, половина вилазуть з автобусів, їсть, п`є, гуляє .хвоткається...і далі -на естафету в автобусі
Завтра нам сильний зустрічний вітер .... Цікаво -хтось був десь, в центрі, напр ? Куди ми не поїхали
На зустрічі на кордоні я розмахував з високої такої собі клумби шарфом "ВелоЖитомир"....бачили всі..тож вітали, і тепер велоЖитомир відомий на всю ВелоУкраїну
Репортажка : "Спорт для всіх" продається ! Вобсчем спішіть записать тєлєхвон.

Кста, одразу після старту від Вінницького кордону був невеличкий завал -якийсь хлоп притерся в колесо мого сусіда, збоку, його відкинуло на мене....я тільки відчув удар по ексцентрику і він почав падать мені на колесо,я чуть відкрутив шоб мене не поклав....але гепнувся він добряче...і канєшна ззаду в нього влетіли ....Всі зупинились...хвилин 5 стояли...Далі все як по маслу..я кілька разів втікав від таких же "віляючих"...в результаті перебрався ближче до головки групи. БАЧИВ ТРЬОХ БАЙКЕРІВ, ЗАГАЛОМ .Ги... телебаченя на офф.частині біля Шевченка знімало мій шарф "Веложитомир"....крупним планом...якийсь дядько допоміг розтягнути, бо наші посоромились ..іш ти...ім прохвесійні банери з голограмами та лазєрним шоу подавай ...Ксат, мій рюкзак з "Житомир" тож викликав хвилювання в учасників...рюк-мєчта для шоссера .шутко.Як і 5 років тому -я один їхав з рюкзаком

Всіх катавшихся в процесі підготовки( Ватсон, Шакал,Дізель,Вікс) - запрошую завтра з флагом ( чи без нього, як всєгда -ні в кого не складеться взять його ) прийняти участь в пробігові...Ладно з тим флагом, вже..я вже сумніваюсь шо він існує .Проїдете скіко зможете...якшо нормально сядете -до кордону з Київщиною точно доїдете !
Це ж цікаво розвиваюсче та пользітєльно -ви тіко в колесо не залазьте...на вітер не виходьте...
Чекаємо всіх -ударім пробєгом по разбитим дорогам та мізкам автоводіїв

Чекаємо хвотки від панів :Лакмус, Ватсон...і інші неідентифіковані лісапєдісти
#7726
До Озерного я немного не доехал, специально медленно ехал, думал еще ждать придется. А тут навстречу...я чуть с вела не свалился от неожиданности (забыл, что у меня флагшток за седлом... ). Заснял там видео, но выложить не получается, поэтому просто фотки из "центра".






#7730
Нас там кстать нема -після офф біля Шевченка Житомирські роз`їхались по домам -а група власне оце вже в санаторій пиляє.
ЗАВТРА СТАРТ О 10-00 БІЛЯ СТОЛОВКИ ЛІЦЕЯ ( НАВПРОТИ ПОЛІТЕХА, ЧЕРЕЗ ДОРОГУ).. Спс за хвотки. аде хвотки з траси ?. І чоя тебе небачив. тим більш з флагом ? Шкода..Спс за флаг -думав шо ніхто не взяв -сподіваюсь його бачили інші учаснеги естафети. Завтра з ним же на старт, просім ...Флаг забере той. хто приїде на старт а естафету не поїде Власне тов.Ватсон -готуйтесь завтра їхати. З собою взяти трохи кармашки та дєнєг ( на випадок автостопа назад ).
#7731
Теперь взгляд с другой стороны.
С утра у меня были рабочие планы, но все успелось и по времени смотрю - успеваю встретить в указанном месте. Я догадывался, что народа будет мало (мягко сказано), но, думаю, поеду пофоткаю. Уже на подьезде к указанному месту замечаю впереди неспешно покручивающего Ватсона, доганяю. И тут слышу сирену - догадываюсь едут! А времени где-то 15-40 или 15-45. Еле успел фотик достать, пару раз щелкнул (сейчас посмотрю, что из того получилось) - и ВСЁ. Колонна пролетела в пару секунд. Решили с Ватсоном не гнаться в хвост, а поехать встречать и снимать сразу на площадь. Я думал там будет официальная встреча. Ломимся через Заричаны и парк, выезжаем к площади - там нет никого. Во, думаю, прикол - мы ж не знаем, где этим оргам вздумается официальную часть затеять! Едем к горисполкому - пусто! Заехали в парк - пусто! Возвращаемся через Бердичевскую на площадь Победы - тут , наконец, услышали сирены - вот они, спАртсмЭны. Какой там флаг, мы снимать толком не успевали - по времени, на которое расчитывали, несостыковочка. Ганяли с Ватсоном по городу в поисках велоколоны...
Мы с Ватсоном пытались высмотреть MOKRIZZONNI и Kvanа в толпе - но я не видел, может сейчас на фотках найдем. Толпа пестрая - сложно разглядеть сразу...
#7733
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Мы с Ватсоном пытались высмотреть MOKRIZZONNI и Kvanа в толпе - но я не видел, может сейчас на фотках найдем
повторюю себе ж :
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Нас там кстать нема -після офф біля Шевченка Житомирські роз`їхались по домам -а група власне оце вже в санаторій пиляє.
СПС шо приїхали...поучаствовали ....
#7734
Жаль, конечно, но хороших фото нет! Забыл, тупица, "провожать", когда снимал - вот лисапедисты и смазанными получились. Но там, на въезде в Житомир, действительно, было только несколько секунд для подготовки и съемки... Жаль...


А вот, что вызвало бурю оваций среди участников велоколоны - длина юпочки

#7738
А це вже й не колона..колона на трасі була..а тут відриваються як хтять . На трасі тьотка всі вуха прожужала в мегафон із бусіка оргів ...шоб групами по двоє. Ну спереду ісчо по двоє - а ззаду....боже збав
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!