ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#6373
Інформація по суті для ознайомлення та організації Житомирської частини естафети !
Учасники:
1. MOKRIZZONNI,
2. Kvan,
3. Шура,
4. Александр,
5. Николай.

Офіційний сайт Спорт для всіх
На сайті є можливість від області зареєструвати ОФІЦІЙНО свою команду...відповідно менше проблем - мажори шо ведуть групу не будуть виштовхувать ...відповідно можливість прийняти участь в церемонії нагородження , а не стояти осторонь...
Житомирські МТБ-бойці тож активно готуються ( деякі)...тому майбутнім учасникам ця тема цікава і потрібна, а по закінченні марафона -відповідно сюди свої спогади, думки, емоції, звіт та фотки...врешті-решт

Деякі спогади одного( відомого ) учасника: http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=4126
Витяг звідти : "..... прошлі рази було до 10 пацанов на українах і горніках з села Вельбівно і Соловя. кому цікаво прошу приїжати ,буде вам возможность проїхатись з групой до Кривина якшо небудите нарушати правил етикету , таяк все контролює міліція.
"...велопробіг 2007 состоявся , я сьогодні вже нарешті дома.
постараюсь описати всі дні які я провів переїжаючи з одного в інший обласний центр
предсталю отчот з ВЕЛОПРОБІГУ 2007 без фото.
стартував велопробіг 30.08 з міста Ужгород з 6 учасників в Мукачево добавилось ше 2 х це Закарпатська команда до яких і приєднався Я у місті Івано Франкуовску , + 10 Франковских , перший день завершився у м. Калуш , от туда і стартували 31.08 і в 11 утра цього дня я мав приєднатись у Франковску , попав в Франковск Я своїм ходом, тоїсть на велосипеді , стартував 30.08 в 17.00 з м. Нетішина (293км)і в 8 .00 вже розкатутвав по Франковску дочекався 11-00 на площі Франка і вирушив з пелотоном в 18 чел + Я у Чернівці на границі областей до нас ше приєднались учасники ітак до 17 годин 31.08 проїхали 142км ,
3й день старт з Черновцов 10-00 нас 29 ч. ми їдем на грн. Терн.об там ше 10 учасників і в вечеріми вже в Тернополі 110км проїхано , от шо мені непонравилось то це те шо ми десь 40 км проїхали в автобусі непонятно чого , ну да ничо це було в перший і в останній раз.
4й день Старт з Тернополя на границі обл Львова +10 і во Львові нас 39 проїхано 130км , святкова зустріч ,вечеря поход по городу і спать , ну як скрізь.
5й день Старт Львов фініш Луцк нас уже 49 проїхано 155км
6й день Старт Луцк обід в Ровно нас уже 59 і всі фініширують в лагері Корчагінець за Острогом . дістанция 152км
7й день Старт Корчагінець фініш оздоровчий центр за м. Хмельницк нас 69 , за цей день рекордна дистанція в 200км і рекордний завал на 170км упало до 15 учасників на швидкості 40км ч . всі отдєлались легким іспугом і зтесаними руками ,легкими пошкодженнями велосипедів , Я в завал непопав тіки легенько торкнув переднім колесом ту купку велосипедів і людея яка утворилась передімною.
8й день Старт з ОЛЦ фініш тоже в ОЛЦ міста Вінниця тут ми отдохнули і проїхали всього 84км шо правда урочисті віттання нашого пробігу зірвав сильний дощ і ми всі поховались по автобусах а як дощ стих поїхали спочивати і готовитись до наступного дня . нас 79
9й день передостанній з Вінниці до Житомира дистанція 137км група 89чел.
10й день групой 89чел ми і должни були приїхати до Києва але нам дуже хтів помішати дощ і група зменшилась в двоє (всім буде понятно шо Я остався в групі на велосипедах ) , приїхали в Києв змокнувши і злегка просушившись на швидкості вітром ми почали рух по Київським вулицям там і стався мій прокол заднього колеса за 1.5км до парку біля дніпра , але я не один підібрав мене наш автобус а там ше з 10 чел проколотих у Києві це з групи в 50 чел , в парку після нашої вєтки підїхали ше два направлення пробігу Схід та Південь , всіх нерахував , но це така толпа велосипедистів шо в нашому Нетішині буде мало місця , ми всі великой групой поїхали під арку на церемонію вручення нагород , церемонія відбулась , нас посадили в автобуси і поїхали відпочивати в пущу водицю . а 9.09 всіх отправили по домам , перед вибором з ким їхати з Києва до дому я вибрав їхати самостійно на свому надійному товаришу велосипеді.
11й день старт Київ Пуща водиця 8-00 фініш Нетішин Миру 1 21-30 дистанція 322км додому приїхав ужасно мокрий но довольний.
ітак Я за 11 днів проїхав крутя педалі 1875км ."
#6413
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">дистанція 322км додому приїхав ужасно мокрий но довольний.

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ітак Я за 11 днів проїхав крутя педалі 1875км



Нда... веломаніяки...
#6431
http://sportforall.gov.ua/img/articles/357.doc

ПРОГРАМА ВЕЛОЕСТАФЕТИ
1. Старт кожного етапу починається у зазначений час згідно з графіком, де відбувається вручення команді прапора області (на полотнищі, закріпленому на древку) для пронесення його маршрутом велоестафети та встановлення під час фінішу у столиці України - м. Києві.
2. Під час проходження велоестафети у кожній області до колони приєднуються всі бажаючі для супроводу її за маршрутом, які отримують символіку велоестафети та руху “Спорт для всіх” (значки, вимпели, прапорці, нашивки тощо).
3. Під час фінішу кожного етапу велоестафети на центральних площах обласних центрів до початку урочистої зустрічі відбуваються спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, під час яких обласними центрами ФЗН “Спорт для всіх” організовуються та проводяться прес-конференції.
4. Урочиста зустріч учасників велоестафети відбувається за участю представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізкультурно-спортивної громадськості та представників засобів масової інформації.
5. Формування об’єднаної команди областей велоестафети відбудеться 11 вересня в м. Києві.
6. Спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи під час урочистої зустрічі об’єднанної команди велосипедистів відбудуться в м. Києві на Майдані Незалежності у День фізичної культури і спорту 12 вересня 2009 р. за окремим сценарієм.
Західний маршрут (1602 км)
Чернівці – Снятин – Коломия – Івано-Франківськ – Калуш – Долина – Міжгір’я – Мукачево – Ужгород – Свалява – Сколе – Стрий – Львів – Кам’янка-Бузька – Радехів – Горохів – Луцьк – Клевань – Рівне – Дубно – Кременець – Вишнівець – Тернопіль – Волочиськ – Хмельницький – Летичів– Деражня – Жмеринка – Вінниця – Калинівка – Бердичів – Житомир – Коростишів - Київ
Місто Фініш Старт Відстань на етапі
(км.) Кількість
учасників на старті
дата час дата час Спорт- сменів Учасників всього
Чернівці 02.09 10-00 125 10 16
Івано-Франківськ 02.09 18-00 03.09 9-00 301 20 29
Ужгород 03.09 18-00 04.09 9-00 250 30 40
Львів 04.09 18-00 05.09 10-00 138 40 51
Луцьк 05.09 17-00 06.09 10-00 65 50 62
Рівне 06.09 14-00 07.09 10-00 139 60 73
Тернопіль 07.09 18-00 08.09 10-00 105 70 84
Хмельницький 08.09 16-00 09.09 11-00 193 80 95
Вінниця 09.09 16-00 10.09 10-00 121 90 106
Житомир 10.09 17-00 11.09 10-00 135 100 117
Київ (Пуща Водиця) 11.09 16-00 12.09 11-00 30 100 117
Київ (Арка Дружби Народів) 12.09 13-00
#6552
Есть идея присоединится своей колонной (надеюсь уже с флагом). Чтоб быть независимыми нанять бус, который отвезет нас назад, и у в случае поломки эвакуирует. Оптимально набрать 8 чел, тогда скидываться придется по 50грн. Кто однозначно хочет катануть в Киев?
#6605
Kvan, на сколько я понял, темп будет не особо большим. Вот только не пойму, почему уже расписано количество участвующих в программе эстафеты? 10 сентября после прибытия колонны в Житомир у них будет ночевка и на след.утро Житомиряне присоединяются и едут все дальше?
#6615
Темп по прошлому году 30-40кмч, но для 160км пробега с одним передыхом эт немало. За тебя и MOKRIZZONNI я спокоен, а остальным нужно еще раскрутится. А воще скататься нужно всей группе. По распределению мест - темная история. Официально житомирская команда должна быть представлена десятью ветеранами велоспорта. Под них забит транспорт, питание, банкет с ночевкой... В тот список попасть нереально, поэтому рассматриваем предложенный выше свой формат, если че надо - корректируем. Заезд топовый, город представить надо! Вечером можно максимально большим кол-вом веложитомирян, встретить учвстников пробега на границе нашей области, а утром в общей колонне ехать в киев.
Предлагаю первую скатку провести в эту субботу в часиков 5 вечера. Дистанция 100км, темп невысокий (по самому слабому участнику), главное освоить и отработать технику смен. MOKRIZZONNI, не хош взять бразды правления подготовки команды в свои руки?
#6673
....Ги, а я ні за кого не спокійний - готуватися треба і СИСТЕМАТИЧНО ТА ЦИКЛАМИ.
Техніка перезмінок в тому пробігу до фонаря - краще буде попхатись в тісняві кілька виїздів. бо реально витісняють з середини на фланги, я так і їхав -врахуйте пору року -це невєсєло -я застудив ліву ногу холодним вітром та мав судому на одному із прискорень..десь вже під Києвом.Відчепився від групи. шось розтирав, розминав -вродь кров розігнав -але довелось доганяти жостко та насадці на 40+ км - вліз вже в інший фланг....Тра грамотніше підійти....тра все продумати....там багато чайнегів .За деякими просто СТРАШНО ЇХАТИ!!! і кожного року був завал. В мене ще хвотки є...кількох моментів з того пробігу...тому не можна вісіти в хвості -нам тра тісною групою всередині...і не розпадатись....я ще відео візьму з тогорічного пробігу.Краще один раз побачити, е...нє краще один раз проїхати !!!Вобсчем тра розробити тактику на цей пробіг,як їдемо -групою чи командою. Треба відпрацювати модель пробігу - як будемо привозити тих хто "Злетів"...Хто буде привозити.Там важливий ( з огляду на МТБ-ність нашої команди, крім мене )достатній рівень швидкісної, темпової витривалості.Тому є проблема з переходом у багатоьх після виснажливих швидкісних підйомів на 25 км і більше ( Коростишівські, а не тягунчики) на темпову "болтушку" на 50-60 км/год на спуску...Бо ж як правило на тренувалках після "штурмів" підйомів йде відновлення. На пробігу -немає !!! Тобто одразу падаємо з гори з вищезазначеною швидкістю....шо в комплекті з силовим підйомом розбиває ноги та наливає їх молочною кислотою ... Як правило після цього "злітають" по антобусам .
Треба провести лікбез,як розбити забиті м`язи( на ходу) , відпочивати стоячи, ефективно танцювати в гору та при прискореннях, економно крутити, дихати,
І не бійтесь -всі приєднуйтесь !!! Це цікаво, це ПОЛЬЗІТЄЛЬНО, це розвиває, це хай йому грець престижно і як для велосипедиста так і для велоЖитомира загалом. Ви повірите в свої сили, піднімете свій певний велорівень.......
Прохання в подальшому орг питання писати сюди а тренування ( короткі інформативні пости та домовленість на час тренувалки сюдитемпові тренувалки в стилі шоссе Шоб їх було видно та не забивати теми сміттям
По оргпитанням: Було б класно, шоб у учасників був свій загальний, фірмовий стиль -всі у велофутболках (білі) з логотипом "Веложитомир"...Під ними канєшна залежно від погоди може бути й шось інше......
По "Браздам правлєнія" в мої скромні руки..е..е..ноги - краще б назвати це "Відповідальний за підготовку"....Якшо вже так сталось...історично . Бо "Управляющий" це шось таке на машині за дверима, з секретаркою, з нього спросу ніякого, в нього зв`язки, криша, VIP-друзі -такий метод керування не дуже результативний А ми ж для результативності цей топік створили ? Тоді нами ще треба керувати як одиницею....тоді "Відповідальним керуючим (куратором) групи" пропоную вибрати Фігуру відому в велокультурі, статечну, сімейну, досвідчену, успішну, представницьку -тов. ШУРА....Попросимо...Ваші аплодисменти....Може це я закрутив...на всьо "Забить" та їхать мовчки та не думаючи, сильно ?

Як співав В.С.В. " ....Но ведь возможен ход обратныій, говорит....
. Вот палата на пять коек, вот профессор входит в дверь,
Тычет пальцем -"Параноик".....и поди его проверь"
#6753
В суботу поговорю з товаріщами..мож і справді разом скооперуємося...оскільки в ту "Охвіційну групу від області" попали далеко не всі...ну вобсчем як завжди у нас
Я згодний...треба всім зібратися., з прапором, зробити зачотну фотку на правильному фоні( напр.знак "Житомир"). Відіслати та офіційно зареєструватися. шоб не було проблем з мажорами. Давайте сьодні на тренувалці візьміть ПРАПОР, ФОТІК ( НОРМАЛЬНИЙ, НЕ КАМЕРОФОН), Я ВІЗЬМУ ШТАТИВ, ГОЛОВУ, ВСІ ЧЕПУРИМОСЯ І РОБИМО ЗАЧОТНУ ФОТКУ ДЛЯ ОФ.РЕГІСТРАЦІЇ !!!Шоб Київські комітетчики бачили шо ми не дворовий зброд. а організована група, шо крім того систематично готується... Окрім того сьогодні всі хто їхатиме вказують свої основні паспортні дані ПІБ+ місто ( село) проживання, без квартир-будинуів-під`їздів...Тобто основне місце проживання. Врахуйте шо часу обмаль, оскільки реєстрація не вічна, і в вересні вже можуть відмовити. вони ж там все розраховують...
Сьогодні всі в 19-00 на Бердичівському мосту( я так зрозумів навпроти колишньої музичної хвабрики)

О, кста..походу ШУРА вісить на сайті. міг би взяти на себе відправку листа для реєстрації -як ніяк досвід роботи зі спорт.оргами є величезний, і фігура в організації спорт.заходів вагома та відома потім же ж ісчо тра поставити до відома місцевий спортком, або ж хоча дзеленькнути, а то всяке може буть...

Добавлено (25 Авг 2009, 18:39)
---------------------------------------------
Флаг -фотік-штатів - не нада Темно вже сьодні... Капєц як темніє швидко
#6754
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Тоді нами ще треба керувати як одиницею....тоді "Відповідальним керуючим (куратором) групи" пропоную вибрати Фігуру відому в велокультурі, статечну, сімейну, досвідчену, успішну, представницьку -тов. ШУРА....

О! Только сейчасч увидел шо меня тут в президенты выдвигают
Это потому шо само слабо еду! Так всегда у нас в стране и происходит, рулят те кто меньше всего понимает!

Ну а если серьезно, то весь мой "досвід роботи зі спорт.оргами" говорит, что чем меньше с ними связываться, тем дешевле себе будет.
Вопрос, а что мы от них хотим?
Весь их оргпотенциал со списками направлем на проживание и питание в Пуще с 11 на 12 сентября. Но нам то ничего этого не нужно. Планируемый формат участия - это поездка 11 числа в Киев и в тот же день отъезд на бусе домой. Т.ч. мне кажется от них и хотеть нечего.
Как мне рассказывал Матковский, который ходит оббивает пороги спорткомитетов, что с его поддержки св официальный список таки включили Бугиру и Кванкевича( может у меня и устаревше-ошибочные сведения). Но и они не планируют ночевки...

ПС. По ходу отчитываюсь, вчера за Саней( Kvan) не усидел на колесе, но проехал 76 км, а сегодня с утра 36 по киевской трассе наковылял...
#6760
Позавчора мені сказали шо Бугіру та Кванкевича із того списка зусиллями деяких тов.шоссерів так само успішно виключили .
Не наю....якшо на автобус буде всього троє...то вибачте -платити 150 руб...я лучче своїм ходом назад по-чуть чуть
Стосовно оф.реєстрації - ніяких ілюзій немаю щодо тов.функціонерів...Не збираюсь там ночувативобсче...перекусити б не проти ;)...але то дрібниці. Я вважаю групу від ВелоЖитомира тра зареєструвати ....і просто зарегитись при можливості вважаю за необхідність -менш проблем...по ходу...не буде як співав В.С.В : " А вы прошу прощенья -хто такие ? "
І до чого тут хто як їде -ясно шо дана задача специфічна для вас, тому тра перенастроюватись...але грамотно, не ривками...правда часу мало -пропускати тренувалки не мона. І Ісчо , конретно тов.Шура - кидайте забєги на 20 км ...думаю 2 тижні можете присвятити описуваному в цій темі завданню
#6762
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Я вважаю групу від ВелоЖитомира тра зареєструвати

Я смотрел на том сайте вордовскую заявку для регистрации. Так это и есть тот официальный список для тех избранных 10 чел. Т.е. нашу заявку и не поймут!

Так а что у нас на завтра с тренировкой?

Добавлено (25 Авг 2009, 22:23)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">тов.Шура - кидайте забєги на 20 км surprised wink

Кстати в субботу в Польше бежал горный марафон(24 км с набором высоты в 900м) и сильно ушиб большой палец правой ноги. Теперь пока бегать не могу!
Придется ездить на велике, т.ч. все срастается...
#6765
Завтра вєдусчий тренер пан Кван.
пысы: А я всьо ж напишу їм ..туди... наверх.."по морді ліца" не дадуть же ж
"Борітесь...і поборете..." (с)...

Добавлено (25 Авг 2009, 22:28)
---------------------------------------------
А я читав на велокиєві про велоекстрім марафон ..тож десь в Польші..там і дистанція капєц...і підйом Жесть....версія Айронмен...тіко шо одне вело .
пысы: Тра було бєжать в альпіністських пластіках тоді б ушиби були б у інших..товарісчів...а по случаю -суперників
#6883
Відправив сурйозного листа до адмінів "Спорт для всіх". Будемо чекати на результат . Якщо позитивний - деякі свої дані треба буде вказати в анкеті команди : Паспортні, ідент.код, вік, ПІБ.

пысы пізніше : Щонайменше лист автоматично зареєстровано та буде розглянуто , про що буде надана офф.відповідь ( при необхідності, як написало) від "Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення".

Добавлено (31 Авг 2009, 12:32)
---------------------------------------------
пысы 2 : Комітет відреагував, і оскільки вже розглядається участь нашої групи, прохання НАДАТИ МЕНІ СВОЇ ДАНІ ВКАЗАНІ ВИЩЕ.
Хто може -дзвоніть мені ввечері( після 21-00) на міський 33-84-01.Або присилайте на mokrizzonni(собачко) rambler(крапко) ру.
Але не впевнений шо ввечері ше буде нет( останній день місяця). Лучче дзвонити Бум сподіватись шо комітет нас прийме в свої "Стройныє ряды" .....і вмене буде ісчо одна хвутболка
#7058
Олександре, дяки за реакцію...Я навіть передумав відключати інет на вересень, коли дізнався шо "може шось буде".
Так шо я ісчо пока " Мальчик живущий в сети".. (с)..
Завтра бум розмовлять з комітетом конкретніше...

Добавлено (01 Сен 2009, 14:06)
---------------------------------------------
Директор Всеукраїнського центру "Спорт для всіх" дав добро на участь нашої групи в естафеті- завтра обговорю деталі з директором Житомирського центру...Ніяких проблем чи перешкод при правильній подачі себе
так шо Кохаймося... тьфу ти..тренуймося..тобто
#7086
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Директор Всеукраїнського центру "Спорт для всіх" дав добро на участь нашої групи в естафеті
Поздравляю!

теперь осталось победить и похвастатся медалями
#7551
Дві новини - для кого як, кому добрі...кому не дуже....Але я вас запевняю -я ні кого не кину...і буду допомагати всім учасникам естафети...оскільки мене забажали бачити в офф.команді від області. Мені то канєшна лучче - із зарплатою 75 грн в день, заплатити за бусік технічки нашої ініціативної групи 120+50 грн , і плюс ісчо замєна мене на роботі на день естафети, оскільки я в суботу в днівні зміни працюю, тобто - 75 грн від зарплатні...тому я канєшна не відмовився від пропозиції " Все оплачено" державою ......Каюсь. Буду допомагати та вмовляти про всунення в офф.автобус від області..якшо влізуть -хоча б вєліки учасників велогрупи "ВелоЖитомир". В понеділок це питання буде обговорюватись із директОром Житомирського центру "Спорт для всіх" . впевнений, Адам Іванович людина розумна та хоче бачити нашу ініціативну групу...ДЛЯ КОГО ЦЕ ВСЕ, ДЛЯ ЧОГО ?- ПО СУТІ -ДЛЯ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ ЗДОРОВОГО ТА АКТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ МОЛОДІ. ЄДНАЙМО УКРАЇНУ В РУСІ !!
Якшо я побачу розуміння та благу волю руководів та організаторів офф.чатини естафети -я поїду в офф.групі....якшо буде несприйняття та байдужість чи непорозуміння в питаннях допомоги групі "ВелоЖитомир"-я розорюсь зі своїми товарісчами...з якими готувався останній місяць !!!!!!! Впевнений на високу державну мудрість керівників та відповідальних офф.частини естафети
Питання до тов.Шура, враховуючи його пробіжки взамєн тренувалок до естафети : чи мені писати вас в анкету для директора центра ? Завтра ввечері вже маю здати документ. Бажано, канєшна прийняти участь...всім буде легше та надійніше...і.ісчо дешевше
Від Котвіцького можливо доєднається хтось із тріатлоністів, я сьодні на тренувалці орлам казав, завтра будуть резалти..тобто в бусік групи "ВелоЖитомир". хоча якшо я домовлюсь про вєліки нашої групи в автобус оффф.команди. то необхідності набирать ісчо учаснеггов -канєшна нема...чем менше- тим краще...тобто більше шансів кинути вєліки в автобус від області.



Добавлено (06 Сен 2009, 22:32)
---------------------------------------------
Необхідно відписатись, хто зможе зустріти естафету на кордоні областей із флягом ВелоЖитомира, 10-го вересня, в п`ятницю, орієнтовно в 12-тій годині..може в першій дня...тут тра по ходу естафети синхронізувати. шоб не стояти там дві години. оскільки за спокійного темпу туди дві години рівно ( 50 км) їхати, вобсче-то....Я працюю наступного тижня в днівні. тобто до другої-третьої дня...орієнтовно...хоча мона спробувати поговорити з хлопцями...за пиво...не наю ісчо...Канєшна хочу та буду стрєміццо зустріти і на кордоні областей( Вінницької та Житомирської, тобто).
Тут таке виходить, або ми зустрічаємо з флагом на кордоні. або під Житомиром. де буде основна група лісапєдістов ВелоЖитомира.Не розірвеш же фляг . ДумаєцЦо вже під Житомиром буде ефективніше. ніби..це буде близ повороту на Озерне
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!