ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#7577
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Необхідно відписатись, хто зможе зустріти естафету на кордоні областей із флягом ВелоЖитомира, 10-го вересня, в п`ятницю, орієнтовно в 12-тій годині
Хочу, но у самого еще пятница под вопросом! два рабочих дня...
Но нужно быть готовыми, Викс кактам флаг работоспособен? крепеж к велу нормальный?
#7579
Флаг в готовности, крепление придумал за счет выемки сзади седла и одноразового хомута. Но я ж не поеду встречать, поэтому желательно тому, кто это будет делать, связаться со мной, чтобы забрать флаг
#7589
Ги..Вікс, як ти собі уявляєш проїхати в естафеті 50 км і ще й проти вітру із флагом замість сідухи...та його порве на швидкості та проти вітру ...Це при умові шо вобсче так дадуть їхать...Там за порядком та ТБ слідкують. Чи ти про зустріч під житомиром ? Так канєшна лучче..Бо там ніхто не зверне уваги..та й тасчить його не уявляю як . Я вже працюю в дві зміни, щоб мене замінили на п`ятницю, відповідно..спробую зустріти на кордоні та проїхатись до Житомира.Флаг з емблємою ВелоЖитомира склепаю свій, із штрокої атласної стрічки...тіпа шарфіка ...
Куди Шура пропав ?
#7595
MOKRIZZONNI, я всего лишь ответил на вопрос Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Викс кактам флаг работоспособен? крепеж к велу нормальный?

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">із флагом замість сідухи
не вместо, а за сидухой
#7610
Детальніше: хтось мене поплутав...і вобсче шось страшне виходить. а саме три робочих (моїх) дні :
1). Зустріч естафети не в п`ятницю, а в четверг, офф. представники від області чекатимуть етап із Вінниці в 13-00 !!!
2). Власне частина естафети Житомир-Київ (в Пуща-Водиця по об`їзній ) в п`ятницю, о 9-30..10-00 ранку від майданчика через дорогу навпроти Політеха ( там де ліцей, сіра будівля) !!! Даж в Київ не буде заїжджати, одразу в санаторій, на ночівлю та банкет...Тобто ліві учасники таки Київ не побачать та не проїдуть, хіба шо тож на ночівлю десь...але сенс...та вартість...тут тра думати
3).Тільки лиш в суботу етап по Київу, вручення, та інші заходи...Повернення ввечері.
Господи, ми стільки готувались..стільки сил вклали та енергії та ентузіазму...власної ініціативи..хто може собі дозволити на два робочі дні так покататись, враховуючи шо за все доведеться платити самому ???Тобто десь ночувати, шось пожувати та на чомусь повернутись ...
#7620
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">і вобсче шось страшне виходить
Паша, акция гнилая как и ее организаторы. Лично мне это было понятно и известно изначально. У меня акционных амбиций нет, хочу катануть с шоссерами приличное расстояние.
Варианта реакции два: первая никакая, нас в очередной раз прокинули бюджетные бюрократы - не в первый и не в последний... Вторая можно показать зубки, провести на их митинге свою скромную антиакцию - СПОРТ ДЛЯ ИЗБРАННЫХ ДЕНЬГИ ДЛЯ СВОИХ. Ее все равно по телеку будут показывать, пусть больше людей узнают правду о нашей вЛАСТИ. Есть конечно еще более экстримисские варианты (типа заблокировать колонну на.. ваще) а есть ли смысл?
#7621
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Паша, акция гнилая как и ее организаторы.
а мона и сайт сделать про гнилых организаторов--щоб каждый зашедший на сайт мог "плюнуть" в них

мда, ща спорт тесно переплетен с бизнесом. государству нашему начхать на развитие спорта для молодежи----просто припоминаю ситуацию в спорт сфере при сандепе--намного было лучше...

извините, не стерпел шоб не вставить свои 5 коп
#7623
Надо бы свою эстафету придумать и без всяких там вложений. Связаться по интернету с шоссерами других регионов и договориться о проведении похожего мероприятия. Как интересно на это они откликнутся?
#7624
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Надо бы свою эстафету придумать
Эт всегда с удовольствием.
Суть в другом, за бюджетные, то есть наши деньги, кучка старперов организовует открытую акцию, доступ в которую закрыт изначально. Пиарят ее отмечают, отмывают бабки, показывают свою бурную государственную деятельность. Отвечают ли они нашим интересам? Пока молчим - таки да
#7625
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">хтось мене поплутав...і вобсче шось страшне виходить. а саме три робочих (моїх) дні cry surprised

Паша так так оно в программе сразу и планировалось! А офиц. люди из других областей всю рабочую неделю до нас и крутят педали! И все это спланировано под киевскую субботнюю первую половину дня!
Так что ты наверное не досмотрел даты и запутался.
Ну а про власти и иже с ними бесполезно чтото говорить! На то они и власти чтобы быть далекими от народа, в частности от нас простых любителей спорта и правильного образа жизни!
#7652
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Так что ты наверное не досмотрел даты и запутался.
Ну дак я так і написав ..я балбєс. А щодо організаторів, то ще не було прецеденту, шоб крім запланованих 10 з області ше когось включили..тобто скажімо так, в роздачу .Проїхатись то канєшна мона і нуна !!!Я всьо ж сподівався шо наш етап буде В КИЇВ ТА ПО КИЇВУ ІЗ ФІНІШЕМ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, де всьо то закінчиться всякими церемоніями передачі флагів і тд. і ми тут же своїм транспортом( тобто технічкою) повернем назад. Так воно було раніше. крім останнього року. Тільки вчора дізнався шо колона з київського шоссе по об`їздній поїде в Пущу-водицю....Тобто Києва даж не буде на маршрруті. Ага тобто в ліс...чесно кажучи заплатити 200 грн шоб проїхати 150 км по шоссе звідки тебе в лісі заберуть та завезуть назад ??? -а як же ж подивитись оце свято з передачею флагів. нагорродженням , проїхати центром Києва....Дорогувато це та не цікаво -якби мене не взяли в офф.команду -я б не поїхав таке мєропріятіє, сьогодні пану Бугірі казав...він тож не зрадів такому маршруту, каже шо канєшна тра кидати колону на шоссе на повороті до Пущи-водиці - а чо туди в ліс пертись...То шо інші крутать із Севаса, напр. знаєм, слідкуєм, вже обговорювали штормову погоду в Криму в неділю на виїзді....кажуть шоссерів клало на дорозі .Кван....не переживай...канєшна абідно, шо лісом все закінчується. а дозволити собі два дні там це не дуже просто...я вон зараз в дві зміни працюю...шоб мене на цілих три дні замінили .Навантаження адське - 320 вікон в день . Якшо ти поїдеш ти канєшна проїдеш - я тобі свою кєпку з естафети віддам - ви всі заслужили....вод тільки Центр сказав. шо комплекти відзнак "Строгой учётности"..тому нікому із неофф.групп нічого не дістанеться,даж хвутболки убогої хоча в положенні на офф.сайті є пункт..пошукайте...там мова і про "Спортсменів-любителів". Про їх принципи хвормування групп- мені даж не цікаво, я туди не ліз і початково, бачте...сформував тут своє бажання, і вод і группка розкаталась...Якби добрали ше кілька людей - Шакал. Ватсон...ше хтось - мона було б і на два дні, і дешевше....і т.п.
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">СПОРТ ДЛЯ ИЗБРАННЫХ ДЕНЬГИ ДЛЯ СВОИХ
Ну це з самого початку закрита естафета, від кожної області тілько 10 і все !!! На інших просто дєнєг і не закладалось. Мені вчора директор нашого центру показував папку із наказами про рівно шось там 78 порцій на сніданок проплачується...і все таке інше. Організація такого заходу, синхронізація всього і вся насправді дуже важка, тому не бачу нічого гнилого. Єдина претензія, шо мені від початку сказали ( правда в телефонній розмові "з Києвом"..так шо вірити на слово...) шо нам мона їхати, а потім на мій уточнюючий лист, чи дозволять всю трасу( тобто ніби неофіційникам ттіко в межах своєї області, згідно "Положення" ), чи дадуть хоч відзнаки на згадку прийшло одне від Центру "Зараз з`ясуємо" .... І всьо...тиша..Мабуть з`ясували шо на нас нічо не виділено та не закладено...і це так..канєшна...тому вирішили не розчаровувать.Імхо...Тепер наука на наступний рік -якшо не офф.- нема чого й їхати -дорого , накладно, нічим неокупно...ніякої згадки...це якшо ісчо в завал не попадеш..шо кожного року на цьому етапі...Він кстать самий швидкісний "прогон". Між іншими обл.центрами пом`якше ведуть...А хочеться поганять, мона й на день на вихідних на тренувалку київських приїхати...і то дешевше буде.
А і ісчо, директора нашого центра я вважаю нормальною та благодушною людиною...Я його ще раніше чуть знав. 40 хвилин намагались шось придумать, шоб групі спокійно їхалось, а потім хоч шось за спиною було...Бугіра всьо скаже.Від нашого директора не залежало вже нічого. а вод від Главних із Центру - могли б шось зробить....хоча б шоб таким активістам та труженікам взять на дві команди один ікарус, прада ? хай вже за ночівлю б по 50 заплатили, зато і другий день би відкатали..і участь у всьому прийняли хоч би пасивно. Центр відмовчався ! Про набір, наш директор прямо сказав : "У велоспорті не тямлю нічого, як і в інших , тому набором груп на акціїї Центру займаються власне спортсмени....як у нас Іван Іванич. цього року...тому знати про клас чи рівень учасників не можу, а значть і шось робити, поправляти не буду.....Минулого року вон скіко проблем було, понабирали триатлоністів, частково дітей чи просто не готових...не потягнули естафету...а потім дощик...а потім завал величезний...у когось страховки немає....проблем.було" Вод. Думаєм, робимо висновки...
Я вам тут прямо скажу -якшо вод такий графік та маршрут , мені не цікаво та задорого, значть це я востаннє сів на шоссер...і то тому шо в офф....і після більше ніколи його не зніму зі стіни...щонайменше для естафети

Добавлено (08 Сен 2009, 20:35)
---------------------------------------------
Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">мда, ща спорт тесно переплетен с бизнесом. государству нашему начхать на развитие спорта для молодеж
Да немає ніякого по-людському спорта -все тримається на ентузіазмі або величезній самовіддачі тих, або тих, або вон ісчо отих...Вод так і шось займаємо на першостях за бугром...більше на костях та засадах старої спортбази. школи. Італійські менеджери велокоманд у нас спонсорують велоклуби, забирають кращих ганяти на проф.основі..ті канєшна їдуть -бо тут їм нічого в плані проф.зростання не світить...рівень не той...змаганки не так робляться, шоб проявляти справжні таланти, стабільно а не випадково !
У нас вон тріатлоністи Житомирські -базові при формуванні різних збірних -то України, то на Світу, то на Європу...а тренер ходив по директорам, бо дітям нема за шо :їхати,жити, попутні -технічні витрати...бо то убожество шо на змаганки виділяється...на них мона тільки бублик пожувать..цвілий. Тут мона згадати. не прийняти за рекламу, шо постійно колись допомагав директор магазинів Міріса....який зараз вже розпорошено...колись була їх ціла купа в місті.....тут йому зачод..при тому шо ніхто не їздив у хвутболках із його емблемою чи подібне...він вобсче ніде не звучав. Цифри й зараз пам`ятаю...але оголошувати не буду..Як зараз із фінансами -не наю...Мабуть вже ліпше,
А бувала ж абсурдна ситуація- ідемо атестовано від області на Чемпіонат України, кажуть нам : "Заплатіть за автобус..ну скільки зможете". Я тоді дав 5 грн ...фігасє...і бали тоді привіз велошколі із чого їх бюджет формується та вибивається...і заплати ісчо шо себе ламав..ВОД ТАКА СТРАНА, ТОВАРІСЧІ ! Все...виговорився
#7682
Два оргпитання: хто бажає зустріти найбільшу велоестафету в Європі завтра о 16-00 ( коррекція в реалі, по ходу ) на Бердичівській трасі близ повороту на Озерне. Та з колоною проїхатись по Житомиру ( якшо обережно та не висовуючись !!! )в центр, де відбудеться її офф.зустріч..пламєнні рєчі і т.д. Треба представити Веложитомир, тобто там. на трасі...Там же 70 лісапєдістів із десятка областей !!!
Хто із зустрічаючих зможе взяти флаг у Вікса для зустрічі колони? Ватсон ? Я дивлюсь ти з ним там на хвотці катаєш .Не там катаєш, товарісч...
Ну і хто хоче катнуть соточку ( туди спокійно, назад в групі ) за умови вміння їздити в пелотоні. Тобто зустріти колону на Вінницькому кордоні , де вона появиться із 13-00 до 14-00 четверга ?
Відписуємо тут шоб синхроніізувати дії та для візуального контролю процесу орг.зустрічи
#7692
Шо значть нєзачем ??? Невже із п`ятдесяти активних велосипедистів немає кому та як приїхати зустріти колону найбільшої велоестафети на трасі близ Озерного ??? А варіант від кордону -це для вар`ятів, я ж не змушую :)... Якого тоді було флаг робити ? Шоб покататись з ним по місту ??? А як же святкові велодні. як вод естафета, інші події та заходи ? Там де власне тематична публіка та учасники...Ну й правильно, бум скривацЦо від велоспільноти України
Я наразі із Кваном та ще кілька шоссерів бум на кордоні . зустрічати та проводити...тому в Житомирі - ніяк ...
Колона по місту буде їхати 30км/год -це не швидкість вобсче. враховуючи 3км до площі та попутний вітер+группа
#7697
Объясните пожалуйста, что значит встретить? Помахать перед ними флагом? Я готов присоединиться если будет сколько нибудь значительное количество человек, а не один-два.
#7700
Гм..просто постояти з флагом...Зфоткать момент приїзду колони. Ми з Кваном мій саморобний флаг-лєнточку розгорнем . сподіваюсь вперед пропустять...Лісапєдістов буде.....- це я тобі гарантую -всю велошколу згонять на зустріч :)Там і бюрократи будуть. високого рівня. хтось же казав, шо нам треба оформитись, шоб легше з ними розмовляти . А вобсче главне канєшна велодрузям представитись. воД і велоінтегруємось в українську колесну спільноту.
Возз`єднайтесь , товарісчі....зустріньте своїх велобратів зі всієї України, і воздасться Вам...і приіде до вас благодать
Ватсон. в тебе ісчо є шанс взять у Вікса фліг..він же піде завтра зранку до вечора на роботу..і всьо...
тов.ВІКС : свістать всєх навєрх !... СМС-спам на всю мосч . Текст: Четвер-Зустріч естафети на трасі перед поворотом на Озерне 16-00
#7701
Quote (Ватсон)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Я готов присоединиться если
Давай без если, один так один, главное с флагом и с колонной по городу прокатить. Ищи нас и присоединяйся! Кто ездит не очень, могут и в самом городе цепляться, все-таки самая массовая велоколонна
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!