ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Шура
#7638
16 сентября в 19-30 возле магазина "Гора"(ул.Черняховского,1) состоится вторая посиделка у "Горы"

Тема посиделки:
- фото с прошедшего Х-триатлона
- выезд скалолазов и джамперов в Каменец-Подольский
- горные марафоны, "что это такое?"
Аватар користувача
By Шура
#7645
То что темновато - это даже лучше! Виднее будут на экране фотки и не видно втихаря пронесенный в кинозал ящик пива:)
By MOKRIZZONNI
#7654
Ги...а я думав це була одноразова акція... . Але всьо ж зхиб в бік подій в середовищі скалолазів та подібних, які тут не представлені...хоч і канєшно читають, не сумніваюсь ...мабуть тому шо наближені до Шура + реманент їхній же ..тобто проектор, екранчеГг .Тобто велозвітам там не світить...чи за ясчик пива бігать випрашувать у скельних ящурок .
ВоД якби туризм-альпінізм, як перший звіт тов.Костриця та пташки Марічки....то да..канєша розвиває...і вражає...Імхо всьо, канєшна.
О, а вод і замануха...прогледів...а пиво холодненьке буде ? Нє-нє...скелелазіння нам нада, канєєєшна....дууууже нада...нам...лісапєдістам...тут главно з бідонами пива не прогадать..шоб на всіх..шоб пройнялись ідєєю скелевелосипедування
Якщо будуть велозвіти, допоможу зі звуком -мікшер, мікрофон ( хвате й одного). бо іноді тов.докладача першого разу й мені в перших рядах не було чути. Формат допомоги тільки один : Я привіз-я забрав, і воно ніким не крутиться...техніка серйозна і для мене тепер вже дууже дорога....А мені ж нею користуватися...збіднів Йа дуже різко...і навсєгда.
Аватар користувача
By Шура
#7676
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Якщо будуть велозвіти, допоможу зі звуком

Да пожалуйста, делайте и велоотчеты! Наша задача(моя и Горы) организовать площадку, а все остальное - дело дело других энтузиастов.
Еще раз повторяю - возможность презентовать свое событие есть у каждого.
Так что проявляете инициативу, а мы поможем!
Кста, я и тебе предлагал , но ты же наотрез отказался
Вон VIX пока готовится, собирается с мыслями

А звук не помешает, привози! Все будут благода!
Аватар користувача
By ViX
#7681
А если я создам видео-презентацию с озвучкой - подойдёт?
By MOKRIZZONNI
#7683
Вітя...яка відеопрезентація...тоді лучче всім диски роздай..тут тра душевна сповнена емоційних переживань розповідь від першої особи та коментарі та питання зворушених слухачів ....А озвучка ваша -знаю..вже чув на Польовій . Я тоді хвотки на пісні Анни Герман накладу...Вам буде цікаво дивитись хвотки під музику ??? . Я хочу розповіді, можна переплетати з віршами та шось награвать на гітарі,в тему....Можна ісчо костєрок розігріть . Кілька намет....е....ну ладно. Рекомендую хвотки підготувать у Хвотошопі чи подібне..Тобто первинну технічну обробку. шоб не спостерігать п`яний горизонт , фіолетове ( від автобалансу білого) небо, трошки обрізать непотрібне на хвотці...ну хоч шось...

Добавлено (09 Сен 2009, 16:28)
---------------------------------------------
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Кста, я и тебе предлагал , но ты же наотрез отказался

я нє наотрєз...я аргументовано відстояв позицію позиціонування себе на регіональному ринку фототуризму ....сорі за матюки
Аватар користувача
By ViX
#7924
Напоминаем, что 16 сентября в 19-30 возле магазина "Гора"(ул.Черняховского,1) состоится вторая посиделка у "Горы"
Аватар користувача
By Oomph
#7932
думаю это мероприятие как-раз будет в качестве релакса после моей практики....=(((((3
Аватар користувача
By Oomph
#8016
у меня завтык=)
и вообще=) не фотографируйте внезапно...иногда страшно смотреть
Аватар користувача
By ViX
#8042
Об чём посиделки были? Что я интересного пропустил?
By MOKRIZZONNI
#8048
Вікс. тебе не було ? Я думав..ти ж писав шо поїздку в Кам`янець тож представиш...під супровід ...
Кста, непогано було б шоб хтось відповідальний ( в даному випадку аФФтар топіка ) зробив після "Посідєлки" вже тут короткий текстівий супровід-звіт, по типу: Відбулась, основні події, питання, почесні гості :), враження, висновки. Нє...це канєшно просто моє побажання...так "Посідєлка" стає змістовнішою та якось еволюціонує...тьфу... розвивається .....
А то як засідання таємної ради: Чув гул та не знаю хто був ....це я про себе
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!