ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#30824
Egor_Goodman закинув якось ідейку зкатати до "диких" художників в с.Підлісне...
Погодка підходяща
Вирішено завтра їхати(06.11.11)
Загальний пробіг під 100 км...трохи асфальт...трохи грунту...осінь навкруги...
Можливі маршрути...Відобразити

Збір 11:00 Драмтеатр
Повертаємось потемному, тому запасайтеся світлом
#30834
Да, знатно прокатились.
Видели пасущего единарога! :o
Нашли художников, поговорили с ними, они нас еще приглашали, так что можно будет повторить летом.

отчего одичали ? - некоторые люди в какойто момент понимают что живут не вечно, и начинают жить не под диктовку правил навязанных окружающим социумом а так как хочется при этом не мешая никому (главное в этом - никому не мешать), так вот начинают они жить в гармонии с собой.... ну и как то так эта гармония приводит их в лес.... а соседи считают их не нормальными.
Но что значит мнение окружающих для того кто живет в гармонии с собой?

...ну вот как то так и одичали.
#30835
Я за тих півгодини зустрічі з цією лєгєндою якось і сам помудрішав, став сильніше даж..враховуючи шо й сам творю шота своє від себе але ж навкружінь пресингує всіх нас правилами-законами.
Гудман таки да -діждався шо я точно зник в лісах "ХХХХ" тут же ввечері дав кліч шоп я точно не попав на цеє))) Але я був на варті! 8-) Просто поїздка в ліса ХХХХ не склалася з Кузарт-ом через відсутність квитків для нього вчора вранці з Києва-і мені обламалось, ібо на дизель на Новоград я вже й собі не встиг..
Файл треку (частина активна, грунтова) http://www.mokrizzonni.org.ua/hudozhnyk.rar
#30837
парух воточок :D
Зображення
Привіт, Зємлянє!!!
Зображення
Інопланітянє за нами слідкують!

Класна покатушка вийшла...
Спочатку перегони з вітром в надії догнати "групу"...потім стежки полів...і просто поля...грунти....грунти...поля...шикарні осінні трави...навмання....навпростець...ліса...усіяні вогняним листям неїзжені дороги...подекуди розриті кабанами...чай на привалі під казковими зарослями...яблуки з городу полишеної хатинки...дорога....прокол...
Відвідини "художників"...а перед тим пошуки їх замаскованого поселення в світлі місяця і велохвар...
Гарний настрій...приємна жіночка-продавщиця продуктового магазину, яка люб*язно порадувала підмерзаючих путніків кип*ятком на чай в термос...
Теплий вагон...чай...Житомир...
#30877
навіяло темою "Сірики дубль-2"...

***
люди з пітьми...їх образи в тінях...
я не зайду....я залишуся в сінях...
***
а шото було в тому, шо ми попали доних по темному....так би все було явним...а так вони залишилися для мене загадкою....як і повинно бути...
#31235
как жаль, просто нет слов, а прочитав комментарии ужаснулся что люди просто не понимают и даже не знают почему эти прекрасные люди выбрали такую жизнь, не задумываются даже в интернете полазить и узнать что люди были вполне обеспечены и успешны, и совсем не отчаяние привело их к такому образу жизни...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!