ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#30318
quattrro, тоді моя совість зляже...он як вас багато...а я один...

Добавлено (14 Сентября 2011, 14:09)
---------------------------------------------
а хто це тут правив назву моєї тєми? ану вийти із сумрака
Аватар користувача
By Kozak
#30319
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Поїдеш в ночі, потім не виспися, і увесь день нічого робити не будеш
ночные покатухи нужно организовывать перед выходными, например в пятницу, помнится уже был негативный опыт.
Аватар користувача
By jazzec
#30320
Quote (Kozak)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ночные покатухи нужно организовывать перед выходными, например в пятницу, помнится,уже был негативный опыт.
"вихідні" - це відносно...хтось теж працює...ніхто нікого не силує...кожен сам вирішує...як пишуть при прошивці телефона "еті дєйствія ви виполняєтє на свой страх і ріск"....
#30323
ого сколько вас тут! да еще + гетера тьфу - гитара.
может это тоже присоединиться.....
...ой йо этож уже сегодня.

может к вам присоединюсь на слободе. не знаю или фонарик заряжен
Аватар користувача
By jazzec
#30324
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">может к вам присоединюсь на слободе аааа..не пройшов мімо все-таки...давай прісоєдіняйся!
якшо хванарь зовсім тухлий...тоєсть тусклий...підсвітимо!
Аватар користувача
By veloDM
#30327
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а хто це тут правив назву моєї тєми? ану вийти із сумрака
Треба щоб усе було по 风水
#30331
Паша звонил, просил сказать что на пати будет презентовать свой тур. клуб.
Аватар користувача
By veloDM
#30333
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Паша звонил, просил сказать что на пати будет презентовать свой тур. клуб.
Ух ти буде нам казочку розповідати ))) я дуже люблю казочки.

 [\–] Казочка'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = ' [+] Казочка'; }" /> [+] Казочка
Аватар користувача
By lakmus
#30338
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Паша звонил, просил сказать что на пати будет презентовать свой тур. клуб.
шче одна сєкта?

Quote (Snumsmumrik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Казан нашли?
подивився на список.
казан не пайдьот.
тра польову кухню.
Аватар користувача
By Mart
#30340
Ай.. не встигаю йА.. Хіба що випити піфа з вами у себе в Новогуйвинську. Якщо так, дзвоніть хвилин за 10 до посадки, вкажу лазерним маркером шлях
Аватар користувача
By p@sh@
#30341
Аккумы в фонарь заряжены, деньги в карман положенны (вернее сначало заработанны, а потом уже положенны) , собираюсь, одеваюсь, готовлюсь выезжать.!
Аватар користувача
By Саня
#30347
первые учаснеги уже по домам расселись, но добрая половина осталась коротать ночь под гитару Паши, да и ваще-сегодня было более двух десятков учаснегов, а такое не так уж и часто бывает!!!
#30348
Гудмен, ты негодяй, у мну из-за тебя все руки и ноги пострадали из-за зарослей выше человеческого роста кропивы.
#30350
Шановний, зато ви возвисились не матеріально не своєю слабою ісцарапаною сущністю над кропівою, а як особистість,індивідуум, шо підкорив самого себе слабого та просунув його крізь нічілавєчєскі хижі злії хащі отої лабуди і вже не знизу на них озирався, а як більш сильна та більша особистість -зверху! Крапіва -це був побєдний набат тій всій чіпухє шо я вам молов про упадок турЫзму та туриків загалом та причини появи мого клюбу як ідеї - Гудман єссно сидячи справа од мене розридався і поліз в хащі то всьо втілювать, згадуючи мої тези: "Поменше комфорту та цивілізації в поході" "Не ходити готовою пробитою широкою витоптаною туристичною стежиною"

Добавлено (15 Сентября 2011, 04:31)
---------------------------------------------
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">шче одна сєкта?
Нє-здравніца ім.тов.профф.MOKRIZZONNI

Добавлено (15 Сентября 2011, 08:19)
---------------------------------------------
jazzec, ...гад...
Ходить -бродить квартірою моє красне Сонце - распісаніє (і не спиться ж йому, мля ) : Таак, де це тіло сховалось...тааак...ага -І як рявкне оце як сказилось- Мокріццонні -встать! Встать я скаааала!!!
-Дєвочка -сходи в магазин, і вобсче пі-пі-пі (тіпа цензоред) -Відмахуюсь Йа
Шо????? ВстАААААаааАААть тєло!!! Мені пофіхг де ти вчора шлявся та з якими політично-суспільними цілями ти там був ! В Красно-прекрасному розкладі точно вказано: З понеділка до суботи з 8-00 до 13-00 ти ВИ-ШИ-ВА-ЄШ !!!Шоп бєлою вишивкою в суботу потрясти Катрусю -піниться це дитя Натхнення -Встав і пшол ПА-ХА-ТЬ, ібо в пахарстві заробляється отой німб Бєлого шо ти собі чіпляєш на свій ледащій нік!!!
.... Ось так
#30359
Quote (valerchik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Гудмен, ты негодяй, у мну из-за тебя все руки и ноги пострадали из-за зарослей выше человеческого роста кропивы.
крапива - это полезно, не будет ревматизма ;)Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Шановний, зато ви возвисились не матеріально не своєю слабою ісцарапаною сущністю над кропівою, а як особистість,індивідуум, шо підкорив самого себе слабого та просунув його крізь нічілавєчєскі хижі злії хащі отої лабуди і вже не знизу на них озирався, а як більш сильна та більша особистість -зверху!
Хорошо сказал

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">
Нє-здравніца ім.тов.профф.MOKRIZZONNI
#30361
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Шановний, зато ви возвисились не матеріально не своєю слабою ісцарапаною сущністю над кропівою, а як особистість,індивідуум, шо підкорив самого себе слабого та просунув його крізь нічілавєчєскі хижі злії хащі отої лабуди і вже не знизу на них озирався, а як більш сильна та більша особистість -зверху! Крапіва -це був побєдний набат тій всій чіпухє шо я вам молов про упадок турЫзму та туриків загалом та причини появи мого клюбу як ідеї - Гудман єссно сидячи справа од мене розридався і поліз в хащі то всьо втілювать, згадуючи мої тези: "Поменше комфорту та цивілізації в поході" "Не ходити готовою пробитою широкою витоптаною туристичною стежиною"
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!