ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By p@sh@
#30285
Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">в Заречанском лесу-там и несколько вырубок есть
Да, место там хорошее, "подготовленное"
#30289
Поддерживаю, заречанский лес — отличное место (если не самое лучшее из тех, в которые легко попасть), и полянки замечательные есть.
Аватар користувача
By eville
#30292
jazzec, aга, а также бабуины и прочие твари Божие.

Добавлено (14 Сентября 2011, 10:01)
---------------------------------------------
MOKRIZZONNI, не гони всех в свой монастырь, не делай монашек... а то они тоже люди
#30294
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">збір стоянка Екомаркета 20:00

це який на Черняхівського? )) ато на Ватутіна ще є
Аватар користувача
By veloDM
#30297
А в мене скоріш за все не вийде... Я дуже хочу, але ... мене не відпускають на ніч, моя совість говорить мені "Поїдеш в ночі, потім не виспися, і увесь день нічого робити не будеш ледащо!!!" і на пусті обіцянки теж не ведеться тренована вона в мене... Тому ніяк, може якщо хтось вмовить мою совість то я поїду з вами.
#30298
veloDM, я не просто вмовляю, я благаю твою совість відпустити тебе!) Навіть роблю це рідною мовою!
До того ж ти сам казав, що треба тренуватися, так що не прогав останні теплі дні
#30300
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">так...в SMS я уточнив

мені смс не приходять) хоча в розсилку записувалась, мабуть не допомогло))
Аватар користувача
By veloDM
#30302
InvisibleKid, дякую можливо якщо сьогодні трохи попрацюю стахановськими темпами + твої вмовляння може щось й вийде... + потрібно ще івана тоді якось виманити :)... все пішов працювати ...
Аватар користувача
By jazzec
#30308
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">чессно не можу
Паша, самовідвод не приймається!!!
Цоя будемо валати під гітару?...чи ще шось...
#30311
та будем,будем...гітару візьму. Я дома тільки в 20-00 буду.Але проїжджатимете повз мене, думаю встигну.Оставьте шось МТС-не (номер) шоп мона було синхронізуватися якось.
Аватар користувача
By p@sh@
#30312
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Цоя будемо валати під гітару
А що, буде гітара???
Аватар користувача
By jazzec
#30314
Quote (p@sh@)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А що, буде гітара???
тепер буде!!!
Паша, у мене є лише Куївстар і Лайхв...то гітара за тобою?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!