ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#26743
Цей формат орієнтований на отримання естетичних задовольнямс з довільним прокладанням маршута звідси й висновки про його характер проходження селами.
А от новинка в цій старій ідеї- я вирішив проїгнорувати по можливості великі розгалужені села та прокласти маршрут через хутори та маленькі одновуличні села-виселки ще й добираючись до них полями-лісами, шо й видно з прикладеного треку.В цих маленьких тихих зарослих зеленню вуличках на п`ять хат вистачало всяких дивовиж та красотєнєй, в чому ви й переконаєтесь А в розораних полях я тож натикався на чудєса та рєдкостних божих створінь
Також принциповим було таке "заглиблення" в кожне меле село, аби в кожному знайти достойний красівий сюжет що "вийде в світ". Подекуди це траплялось і десь поблизу сел та згідно ідеї слєхка притягувалось за вуха до найближчого села
Нитка маршрута селами: (така собі гра "Знайди мене на карті"
Гадзинка, Нова Вигода,Городище,Городенка,Червоний Ровець,Щеніїв, Червоний Гай, Слобідка,Сліпчиці,Корчівка,Федорівка,Малинівка,Рудня,Очеретянка
Трек тут Скачать файл МАЛИМИ СЕЛАМИ515.gpx (прохання закинути на карту як он у других, шоб красівше)
Кілометраж: 129км під пекучим сонцем пильними розжареними полями-пісками-бруківками. Відбулось 7 червня у вівторок з 8-30 до 20-30

В Гадзинці полюю на рідкісну сіру лелеку на місцевому ставі.Гадзинка село велике -але об`їжджати його я не став,ібо ж нада ж було якось заїхати в "край сел"
Лелеку я спугнув встигнувши зафіксувати те чудо лише в польоті і троха поза зоною рєзкості,тому продовжив чаклувати над більш спокійними жителями ставу.


Михайлівська церква в Гадзинці.На вигляд ніби новобудова, але місцева бабка запевнила шо вона як мінімум дореволюційна.Оскіко був вівторок то всередині я не побував


Покоси поблизу с.Нова Вигода зачепили й ліс


Червона готика в зеленому полоні Оце виявляється хмелесушарка, згоріла того року лиш, хтось підпалив...Околиця с.Городище


Тунельна піч в руїнах тої сушарки


Покинувши це випадкове велике село я занурився в одну довгу обліплену деревами вулицю тихеееенького с.Городенка І от шо я побачив...якась господа по периметру на часткололах обліплена горщиками, що ніби так й виросли Це ж яка поетична душа малась бути, шоб такоє втяти А оце чешу кожен день з роботи - і бачу як міщани з будівельної бази тащуть і тащуть возами всякий пластік,гіпсокартон і проче для того надуватєльства, гордо імєнуєме "Єврорємонт" :newrus:


Крайня хата - найкращий в`їздний знак в село Різьба вікон, ганку,ворота....


В полі за селом привертає увагу гора.В процесі її обходження називаю її "Крем`яна Гора".Її вершечок наче місце прадавнього городища - любі форми та види кременя та мінералів-супутників


Власне наскільки вона крем`яна видно на цій фото -цікаво як тут шось садять і скіко заступів на тому ломлять


Колекція мінералів назбираних на вершечку гори.Насправді нирнувши в гущину дерев на вершечку -віднайшов три бетонні опори( з чотриьох).Відать тут колись стояв триангулят, та як водиться його розібрали та здали на металобрухт.Шкода -з щогли був би шикарний огляд


Найоригінальніше село ( та найменше -три хати лиш) -с.Червоний Ровець
Уявіть в полі зелену смужку -то в деревах вздовж доріжки сховалось кілька хат, по бокам дороги( навіть не вулички) одразу сіре поле .На виїзді з села воно вже ховається в міні лісочок...


А поля тут дикі, вилучені із с\г обороту, ібо кам`яні вони, кар`єрнисті
Квіткова гармонія в хаосі диких незайманих людиною полів


Село Щеніїв продовжує квіткову тему -майже кожна будівля несе на собі відбиток язичнецького поклонення слов`ян квітковй темі.... 1000 років потому ми поклоняємось деревам-квіткам-небесам-річкам...


В центрі села Щеніїв окрім композиції загиблим воїнам ВВВ можна нагло всунутись в старий цікавий будинок з рідкісним напівзакритим ганком (характерно для старих наших малих церков).Теперечки в ньому фельдшерський пункт та бібліотека..і ще шось -тіко мені не дали там сильно поблукать.В кімнатах залишки якоїсь чи то ліпнини, чи то шо


Виїжджаю в дооовге розоране вітряно-пильне поле.Хто памнятає той день -був сильний вітрюган..але про то далі...
В маленькому зеленому оазисі посеред поля оселився рідкісний яструб.Коли я повз через розоране поле (стежку на карті розорали вчисту) він злякано кружляв надо мною -було лячно повертатися до нього спиною До того ж він так перелякано та голосно пищав


Нарешті я побачив землю....і як той Магеллан заволав: "Острів"


Тим часом на піщаному морі..тьху..полі здіймався шторм Точніше - Суховій
Він потужно крутив все нові та більші смерчі...я вєлік на плечо( ібо ж дороги не було а в цілині він не штовхався) і так ві 5км, десь...виповзав з тієї смертоносної розпеченої пустелі


Ізсохлий вповзаю в с.Червоний Гай .Назва дуже точно передає вид села -гайок в одну вулицю натиканий червоними будівлями-картинами. Їх мона читати та вивчати кожну, ще й ручна робота! Село-писанка


Пробігаю гупаючі навіть у вихідні кар`єри в околицях все ж супротив ідеї звертаю в велике с.Слободка, ібо там красівєнна дерев`яна церква - "Пам`ятник архітектури Миколаївська церква 1895р.Охоронний номер 98" Кілька фото з різних сусідніх вулиць це церква ся в зеленому намисті і в профіль


Від Слободки довжелезний перехід полями через Сліпчиці в с.Корчівка...звертає увагу магазин в центрі зі зруба в стилі карпатських новобудов.Але на околиці ще жива памнять про колишнє життя села...високі поля цього села тепер вже без своїх літаків


Я все глибше загрузаю в піски -подекуди для вело доріжки непрохідні вже на цих височинах Тішить око лише натяк на призові в кінці маршрута
Пиво росте на деревах!


Обірвані струни життя (дроти), погнутий стовп, грусний лелека -провісник нового якогось життя споглядає кладовище на околиці с.Федорівка


Заколочені квітучі хати..за шо їх покинули? За кілька років вони зав`януть. І табличка на будиночку "Тут живе учасник ВВВ"


Сусіднє с.Малинівка -не виправдовує солодких очікувань -дарма покрутившись виїжджаю восвоясі "несладко хлєбавши". Далі блуд-с-с..як то кажуть "В комплекте к навигатору моск не поставляется"
Попробував і комарів, і болотца, і кропиви, і знов ружжо вєлік на плечо і крізь польові зарості...перетинаю по феншую нормальну людську дорогу і далі полем ( вже хоч по доріжці) до с.Рудня
А шо в с.Рудня є ясно вже з назви - рудня копальня


Перетікаю в сусіднє с.Очеретянка.Воно хоч і не підпадає під категорію "малих сел" але ж тра якось виїхати
Опускаючи фото в місцевому пітбуллі для подальших філософствованій ізискую шось інтересне.Ось ця церква вже новобудова -Михайлівська церква в с.Очеретянка 5 років від побудови.Класична Вкраїнська одноярусна церква характерна для малих сіл -з обрізаним бабинцем, ніби з гравюри змальована


Ужасно феншуйний перехід кропивами-болотами напряму до траси Коростень-Ж і трошки квіточок наостанок тішуть моє старчєске око

________________________________________________
"Хвіолєтова хвілософія"
для тих, кому все глибоко "хвіолєтово" ,тобто по deep purple їм все.
"Скажу тобі як художник художнику" (с) Lakmus
"Скажу вам как тракторист художнику" (с) Гудман


Ітак, колєга, оце присів я в Очеретянці в місцевому пітбуллі...блим перед носом..і одразу згадав вас, а ще як налив то одразу й на розмови з самий собою та вами (віддалено) понесло.
Засім дозвольте представити вам свій шЫдевр шо опинився перед моїм любопитним носиком- "Хвіолєтовий пофігізм сільських умєльців"


давайте ж його розглянемо, виходячи з вашого бачення кольорів та красок в цілому в фотографії та їх умєсності в повсємєсності
Для початку, давайте возз`єднаємо хвіолєтовий та пурпурний ( violent та purple ) прикинувшись дальтоніками.А, вам же все хвіолєтово..тож мона і так

Вод, ви знаєте, шо на зарє зародження живопису як мистецтва писали не в кольорі а монохроматичні картини.Одна з причин -не були виявлені ще в нужній мірі закони "теории цвета" і подібне в прикладенні до сприйняття написаного кольорового образу глядачем.Просто боялись писать в кольорі, ібо не знали законів...і виходило подчас "повезёт-не повезёт".Тому нинішні "майстри" частенько валять все в ч\б, ібо так надійніше, при цьому заодно прикидаючись трушними фотографами , шо є ше й пару відсотків до ЧСВ Покайтесь, ібо ваш задум зробити чисто фіолетову виставку для фанів Deep Purple є антикультурним задумом без якоїсь виховної ролі аби тіко труснути це болото
Не можна накласти на фото на всю площину хвіолетовий тон, відтінок, краску -ібо це колір не з тріади якими змальовують настрій всієї картини.Він свідчить про глибокі...кх..розлади митця.Якшо у вас криза якась, вод Гудман давєча пропонував: "Паша, када тебе станет оччень плохо и невыносимо жить -попроси нас -мы тя пристрелим" Колєга, думаю він дорого не візьме єслі шо
Так...наливайте..давайте..повну..шо це ви....я тут один...а ви там...і без нічо...

Ітак, ага, краска всього полотна ( шо фото шо живопис - фіолєтово ) вона передає в сукупності з елементами їх значення ,смисл...Тобто у кожного елемента (хвігури) на фото є бажаний колір -він же "краска".Це надає йому настрою та підтримує (чи виділяє) ідею всього сюжету як складової...
Долийте ще...ага..карашо

В тому всьому є відображення також мікрокосму творця, що змальовує свої психологічні та емоційні переживання як через форму так і через краску, ясно? Ви куди ??? А, ще візьмете..важко йде?

Тому такі вторинні тони як "хвіолєтовий" є вкрай рідко уживаними, загалом грусно-депресивним , мертвим кольором.Цілком в ньому не пишеться, а окремі елементи різко міняють характер всієї картини.На цю тему можна прочитать чимало нужних книжок.
Тож, да...ага..давайте про мій шЫдевр
"Хвіолєтовий пофігізм сільських умєльців"
Яку гадость тра було випить, шоб оце звести? Тобто культурна людина з мінімумом смаку та відчуття реальності такий потойбічний сарай не здатна заоргити!!!
Зверніть увагу на черговість форм та матеріалу ! Це геніально чи вони обчитались В.Кандінского ? Імхо, після пляшки це вже не так страшно
Особлива увагу на рівне розділення тонів зліва та справа цієї композиції та використані матеріали -іржавий сірий метал та зелений пластикутворюють рівний анахрєнізм:"зелений столік+зелений стілець" на протидію "Сіра урна+сірий Мойдодир"
Недобудований асиметричний недодашок на входом в царство Асклепія
Різні підпорки ціього пофігізму вдруг обрізані -то березові то вдруг пофігізові..тьху, хмизові то прямі то прямовикручені
Нарочито підібрані шторки над входом - композиційно-ажурний каннібалізм
В центрі композиції виблискує замок! Склєп закрито! На Євроремонт
Блимаю над замком і балдю на пофігізмом в симетрії хвірточки (ака ворота в адЪ)
Також звертає на себе увагу якими формами притиснуте це недоразумєніє : зліва сірий блоками, справа лінійно-дошковий страчений ліс.
Пережите таке без піффа після побачених ідеальних завитків в хатках-квіточках в малих селах НЕРЕАЛЬНО! Даж не пробуйте!!!
Сподіваюсь що аффтар цього злодєйства вже вдало і давно-подавно спився
А ви колєга Лакмус наливайте...фух...але не зловпотрєбляйте -а то ж бачте шо буває..безбожніки
#26753
Фотки посмотрели.
Никита сказал - "Класс, хочу с дядей Пашей покататься"

Добавлено (11 Июнь 2011, 21:47)
---------------------------------------------
... а жена сказала - "Паша умеет видеть красоту в том мимо чего мы проходим каждый день и не замечаем"
#26782
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Суховій Він потужно крутив все нові та більші смерчі
ну ты Пашка, ну красава
#26889
Quote (kubikkubik2006)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Фотки бомба, представляю как на живую круто !
конечно не поверите - но в живую не так круто. Фото приукрашает, тем более в руках Пауло.
Лакмус тоже грешит этим, в реалии на пейзаже - провода, мусорки, куча людей, а он шайтан найдет момент и ракурс чтоб этого всего небыло видно, а провода фотопопом заретуширует

Добавлено (14 Июнь 2011, 00:03)
---------------------------------------------
везде обман :\'( ...
#27642
Шановний товарісч Гудман -нікада рєтушью (крім пятєн якихось на небі від лінзи чи шо) та монтажом не займався!!!!!!! Можу показати ПЕФ (RAW оригінал з камери) ЛЮБОЇ хвотки!!!!! Я хвото не приукрашую -а відкриваю його красоти ,цінності, смисли для вас, када ви дивитесь (та, чи) думаєте про шось друге-інше так, як мені це бездарно вдалося


Добавлено (28 Июнь 2011, 12:01)
---------------------------------------------
Приклад "проводів" які складають смисл всієї фото при її правильній постановці.При іншому компонування кадра ця тризна не проявляється
Фото з тих місць, де до Нобеля Козак днями їздив -церква в м.Сарни (Рівненщина). Три вертикальні різні утворення-від природи, від Бога, від людини
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#37929
круто э плани повторити !
Аватар користувача
By kuzart
#37937
ANTOSHKIN писав:круто э плани повторити !
када?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!