ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Mart
#8381
Так. Что-то я сегодня закрутился.. и КАРПА провтыкал 462648. Но, с учетом текущего состава первой группы, все, думаю, будет своевременно.
Среди прочего: Отписала Oomph - поехать не сможет. Будем надеяться еще получать отклики обратного характера...
...
...
Карпа догнал
#8386
Quote (Mart)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');"> и КАРПА провтыкал
еще не провтыкал--если свяжешся с Козаком и попросиш его купить и на тебя Карпа--а денюжку отдашь ему на покатухе----есть такая возможность-Карп в кредит
#8417
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">в котором часу будете в районе денешей? примерно

я и козак--едем во второй группе---выезжаем в 15,30---ориентировочно будем в Денешах в 16,30...группа №1---по логике появится позже нас

Добавлено (27 Сен 2009, 12:52)
---------------------------------------------
мои расчеты(при условии средней скорости 20км/час)

если группа 1 выедет в 14,30---то в Денешах ориентировочно она появится в 17,00(50км=2ч 30 мин с ср скоростью 20 км/час)

если группа 2 выедет в 15,30---то она в Денешах появится в 16,30(ср скорость 20 км/час)

итого--у нас максимум 2 часа на посиделки в Денешах---потому шо в 19,00 начинает темнеть
#8419
Quote (pit)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">то що потрібно для участі? мене візьмете?

все написано--в первом посте...

pit, определяйся с группой---1 или 2-я??

Добавлено (27 Сен 2009, 13:30)
---------------------------------------------
ВНИМАНИЕ ГРУППА №2 ВЫЕЗД ОТ ЭКОМАРКЕТА НА ЧЕРНЯХОВСКОГО В 15,00..ЕДУТ КОЗАК И 462648---КТО ХОЧЕТ ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ
#8421
pit, Quote (pit)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">2-я в першу не встигну.
внитмание---2 я группа едет от эко маркета в 15,00...будет еще 15 минут стоянка возле маркета---зайдем в маркет за углём
#8423
Quote (Mart)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А уголь реально нужен ??? Неужели в лесу или по дороге ничего не найдется?

хз---мне по барабану--думаю что по дороге найдется что то..так шо угля не брать???

Добавлено (27 Сен 2009, 22:52)
---------------------------------------------







Аватар користувача
By ViX
#8434
Отлично отдохнули! Велы наши на этот раз немного давали сбой, но это не помешало нам устроить хороший и сытный пикник.
Отдельная благодарность Mart\'у за организацию покатушки, а kozak\'у - за кулинарный шедевр в походных условиях
Ну, и "пара" фоток от меня:




Аватар користувача
By Mart
#8436
Спасибо всем за активное участие. И себе самому каждый пусть скажет спасибо: за вклад в копилку своего здоровья, бодрого состояния духа и хорошего настроения.



#8439
Вод заздрю ......а я й не туди й не сюди. А там свято було...моє -турЫста
Кста....до цього дня у нас створено нарешті ЖИТОМИРСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ !! Це сайт такий.Правда наповнення поки що практично відсутнє...але це норм -далі буде, канєшна.
#8441
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">створено нарешті ЖИТОМИРСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Правда наповнення поки що практично відсутнє.

атстой----створено але не наповнено=автора портала в топку.

MOKRIZZONNI, а наш сайт велоклуба створено и наповнено

Добавлено (28 Сен 2009, 10:21)
---------------------------------------------
MOKRIZZONNI, а ха ха --это комерческий сайт а не портал---там ПП Савицкий по ходу надумали наконецтво создать сайт для своей турфирмы.. и я думаю что вся инфа на портале будет представлена с уклоном на интересы этой турфирмы...
#8443
Ну...не спіши....Патріот там ні до чого Я на ЖЖ написав, копіпейстю звідти :

Можна було б просто копіпейстить та нагуглить той Туристичний портал Житомирщини...і ось маємо : http://www.tourism.zt.ua/
Так шо тов.Патріот тут ні до чого ( шо видно на прелоуді андер )
І ісчо аналіз XML видає : Українським географічним товариством, Всеукраїнською спілкою краєзнавців, географічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю Державної служби туризму
Так шо оффкриша серйозна :)......побачимо який буде рівень та унікальність( оригінальність) авторського ( !) наповнення...шо й визначатиме успішність та рейтинговість ресурсу.

пысы: Стосовно хвоток в деяких статтях...я лучче промовчу..хоча на нашому локальному хвотохворумі розбор пройшов...висновок невтішний: або авторам тра довго-предовго вчитись хвотодєлу та вибудовувати в собі ХВОТОСМАКИ ТА СТИЛЬ або шукать альтернативні хвотки.....Бо представлені хвотки ФТОПКУ ! Прикольна хвотка стола.....ніби зроблена по п`яні, некроплена, без кольорокоррекції.....потім кілька з повністю вибитим небом, блюмінгом повибивало даж товсті гілки, судячи із хроматичних абберацій -робилось всьо на автоматі -діафрагма так не прикрита вобсче, а автомату важко розпізнати. шо є високий рівень яскравісної контрастності,шо в кілька разів перевищує поріг стандартної техніки фотографування ( один кадр,Джпег).Але добила крива хвотка шкафа в якомусь маєтку -шкаф той розстріляли спалахом влоб, знову ж таки ББ на автоматі. шкаф мабуть тож п`яний був, враховуючи дешеву оптику та фактично планування такого геометричного об`єкта як шкаф як ПП( передній план).....ну ви розумієте -бочкоподібна дисторсія шкафа та країв кадра прЫсутствуєт . Вобсчем знов підходимо до висновку: сучасна фотографія, в її розвитку в цифровій формі в оточенні потужних засобів редактування отриманого матеріалу не дуже вимоглива до рівня фотографа( в порівнянні з плівковою, де при 100% аналоговому процесі шось змінити вже...) , і при натисканні на кнопку спуску затвора власне фотографія ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ! Тут конкретна фотокарточка тільки починає жити..і якшо не прикласти зусиль по реалізації через постобробку вкладених у цю фотографію ідей, планів, задумок -то вона залишиться на рівні фотосировини....багатогектарною навалою файлів Jpeg....а не Фотографією.
Ги....напрошується ідея виздного Майстер-класу на природу...вчимося хвоткати( основні правила та помилки, матчасть) -зливаємо на бук- первинна постобробка ( і даж в пакетному режимі...і даж не Великим та Ужасним Фотошопом ) - вивчаємо деякі техніки хвотографії шо розширюють можливості вашого хвотіка ( ХДР,панорама) - по бажанню творчий, індивідуальний підхід до отриманих файлів з використанням фільтрів, масок, виділень( але це вже канєшна не в перший раз.....забагато)-милуємось результатом . Ну ?

Добавлено (28 Сен 2009, 13:46)
---------------------------------------------
462648, ...у нас справді самий живий та креативний сайт в місті !!! Ми шось робимо а не тільки забиваємо серваки постами Так шо з Адміна ЖЖ пиФФо Рекламка ж через нього вісить у нас, прада ?
Аватар користувача
By ViX
#8446
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">пысы: Стосовно хвоток в деяких статтях...я лучче промовчу..хоча на нашому локальному хвотохворумі розбор пройшов...висновок невтішний: або авторам тра довго-предовго вчитись хвотодєлу та вибудовувати в собі ХВОТОСМАКИ ТА СТИЛЬ або шукать альтернативні хвотки.....Бо представлені хвотки ФТОПКУ ! Прикольна хвотка стола.....ніби зроблена по п`яні, некроплена, без кольорокоррекції.....потім кілька з повністю вибитим небом, блюмінгом повибивало даж товсті гілки, судячи із хроматичних абберацій -робилось всьо на автоматі -діафрагма так не прикрита вобсче, а автомату важко розпізнати. шо є високий рівень яскравісної контрастності,шо в кілька разів перевищує поріг стандартної техніки фотографування ( один кадр,Джпег).Але добила крива хвотка шкафа в якомусь маєтку -шкаф той розстріляли спалахом влоб, знову ж таки ББ на автоматі. шкаф мабуть тож п`яний був, враховуючи дешеву оптику та фактично планування такого геометричного об`єкта як шкаф як ПП( передній план).....ну ви розумієте -бочкоподібна дисторсія шкафа та країв кадра прЫсутствуєт . Вобсчем знов підходимо до висновку: сучасна фотографія, в її розвитку в цифровій формі в оточенні потужних засобів редактування отриманого матеріалу не дуже вимоглива до рівня фотографа( в порівнянні з плівковою, де при 100% аналоговому процесі шось змінити вже...) , і при натисканні на кнопку спуску затвора власне фотографія ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ! Тут конкретна фотокарточка тільки починає жити..і якшо не прикласти зусиль по реалізації через постобробку вкладених у цю фотографію ідей, планів, задумок -то вона залишиться на рівні фотосировини....багатогектарною навалою файлів Jpeg....а не Фотографією. Ги....напрошується ідея виздного Майстер-класу на природу...вчимося хвоткати( основні правила та помилки, матчасть) -зливаємо на бук- первинна постобробка ( і даж в пакетному режимі...і даж не Великим та Ужасним Фотошопом ) - вивчаємо деякі техніки хвотографії шо розширюють можливості вашого хвотіка ( ХДР,панорама) - по бажанню творчий, індивідуальний підхід до отриманих файлів з використанням фільтрів, масок, виділень( але це вже канєшна не в перший раз.....забагато)-милуємось результатом . Ну ?
Паша, я дольше читал твой пост, чем фотки отправлял Реально фотки не настолько зрелищные (а-ля поход в Горы и т.д.), чтобы еще над ними корячиться... Всё равно наф кому надо и врядли кто оценит это редакторство, ... ну кроме тебя конешна
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!