ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі країнами Світу
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#59233
Всім - найщиріші вітання.
Запропоноване відео на цей раз обійняло в собі дуже багато всього цікавого і такого, про що хочеться згадувати і згадувати. Єдине чого в ньому не буде (ви не повірите, але це так) так то... велосипедів. Ну - так вже сталося. Але - то единий, хоч і дуже великий, мінус. А от за все інше - я відповідаю - має бути дуже цікаво - я, як мінімум, дуже на те сподіваюся. Ну а коли таки буде не цікаво - на першій ж частині поставимо крапку і знімемо проблему як таку. Отже - чекаю на ваші враження.

https://www.youtube.com/watch?v=dorrKwcYIQc
Востаннє редагувалось 10 лютого 2015, 08:16 користувачем Funtik, всього редагувалось 2 разів.
#59236
Funtik, Застереження про вміст

Якщо власник відео надав вам доступ до нього, увійдіть, щоб переглянути його.

Це приватне відео.
#59276
Значить так!!!!! все зашибись!!! УУУУУУУУУУУ!!!!!!!!!!!!
Тока переименовать тему на средиземноморье, котое дальше будет, или поход по европе, что значит "Невеликий відео-звіт" проехали пол атласа и невеличкий....
не хватает голосов где приколы, разговори между собой, ночной храп, чавканье во время еды))))
Спасибо за видос, за гори, за море!!!
#59279
На добром слове - спасибо, Валерчик :)
Что же до названия - думаю, вполне, достаточно и существующего - кому интересно найдет и так.
А вот по озвучке - таки да - зришь в корень - со временем добавим и ее. Вот нащупаем пристойный формат и сразу добавим.
valerchik писав:Спасибо за видос, за горы, за море!!!
Ну, собственно, моря то еще как раз и не было - торопишь события :)
#59292
vvtz писав: Окремий ріспект за 1080р50 - якість на висоті, що для ютуба навіть дивно. Зазвичай він так жме відео, що потім плюєшся.
там есть галочки в настройках он спрашивает сжимать сглаживать.... да нафиг сглаживать!!!! смотришь и сразу штормит))))))))
#59453
Зазвичай - всім найщиріші вітання.
Маю нагоду запросити шановне товариство до перегляду наступної частини відео-оповідки про мандри нашого дружнього гурту по теренам європейського зарубіжжя. В запропонованій частині - всього одна країна - Греція. Власне, про морські переходи між її островами та бухтами мова й піде далі - в цій частині та делькох наступних. Якщо ви відчуєте хоть крихту тих неймовірних вражень, що пережили ми - завдання запропонованого відео буде досягнуто.

https://www.youtube.com/watch?v=FIPpVhcKOks
#59711
ANTOSHKIN писав:Хочу стать пиратом ,после просмотра!
Собственно, да - условия работы у них (пиратов) таки славные - солнце море, острова. Но вот особенности самой работы... Согласитесь - на любителя :)
#60005
Нужно,!!! Даже в мыслях такого не Держите, У пиратов Есть Черная метка, У "нас Черная Латка" так вы должны делать так что бы ее не получить ее)))
я получаю массу удовольствия от просмотра...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!