ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Гірські велоподорожі
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#34922
последние новости. Сейчас находимся на станции знамянка кубик спит и хропит на весь вагон.
Аватар користувача
By jazzec
#34923
ANTOSHKIN писав:Сейчас находимся на станции знамянка кубик спит и хропит на весь вагон.
нє вєрю! хвакти в студію!
Аватар користувача
By kuzart
#35106
Жорі цей похід дуже сподобався.
Не знаю, чи мав він якісь медичні протипоказання... Він же стільки наїздив, по Криму також в категорійні походи ходив... Ніхто з нас не міг би сказати, що з Жорою щось не так, все сталося несподівано. Він ні на що не скаржився, темпу не форсував, їхав і йшов по силах. Ми теж не гнали, чекали на зупинках. Моя дружина їхала ледь-ледь попереду Жори, тож ми часто зустрічалися у хвості колони, я фотографував його на перепочинках на його телефон.
В останній день ми проїхали близько 30 км без особливих підйомів, полудневу спеку перечекали на водосховищі. Потім піднялися на скелі Качі-Кальону, висота 70 м. Можливо, не треба було йому туди йти... Але за два дні до цього ми ходили на скелі висотою 200 м... Без велосипедів, з ними завжди за бажанням хтось із нас залишався знизу. Але Жора йшов вгору.
Це фотографії з мого фотоапарату.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
By Саня
#35108
kuzart, Жора навсегда останется в нашей памяти таким жизнерадостным!!!
By Olga Nabochenko
#35216
Нам було дуже приємно подорожувати разом з Георгієм у Криму...
Він часто був для нас прикладом - з таким великим натхненням і терпінням він покоряв вершину за вершиною - і на велосипеді, і пішки вгору.
Деколи нам, молодшим за нього, було ліньки зрушитися з місця, а він (Жора) - не зупинявся, все йшов вперед з бажанням побувати всюди та побачити усе! І насолоджувався, насолоджувався весняною красою Криму...
Часто зупинявся, щоб сфотографуватися.
Він назавжди залишиться у нашій пам'яті.
Ось фото з нашого фотоапарату.
Зображення
Ось так почався похід - ми викупили пів-тролейбуса до Ялти.
Зображення
Зображення
Зображення
Жора покорив Ай-Петрі!
Зображення
Після пішого підйому до Сюйренської фортеці.
Зображення
Виїзд зранку з місця ночівлі.
Зображення
Зображення
Зображення
Чекаємо свіже холодне молоко та кефір із сусіднього села.
Зображення
У підніжжя Тепе-Кермен.

Таким усміхненим і задоволеним Георгій назавжди залишиться у нашій пам'яті...
Вічная пам'ять.
Аватар користувача
By valerchik
#35221
kuzart - это снег на третей фотке???
Аватар користувача
By jazzec
#35222
valerchik, ага, сніг
Аватар користувача
By kuzart
#35238
ціла купа снігу
Зображення
Аватар користувача
By Free-ART
#35241
Жора ушел из этого мира красиво... Смотрю фото и радуюсь - за Жору, последним его дням, часам и минутам. Я бы тоже так хотел умереть как Жора - в процессе, а не как старый пень, в агонии и болячках... это адресовано - для того поца, который Жору обозвал пивным алкоголиком на Журнале Житомира..

Поэтому я считаю Жору Козака легендой велоклуба. Поэтому я предложил назвать велоклуб в честь Козака Жоры... Козак будет увековечен, будет легендой Житомирского велоклуба , да и в целом "Козак" позитивное название для велоклуба, которое будет нести несколько аспектов для велоклуба. Ведь решали-думали уже 100 раз как назвать велоклуб...вот вам отличная идея....
Козак - историческая термин личности
Казаки — это сообщество «свободных людей»
Козак - Жора, член велоклуба, который реально существовал и нес позитив в жизни велоклуба и в целом был добряком .

пс: мое личное мнение..как решит большинство и админы так и будет...мое дело маленькое...ФОТО СУПЕР! :)
Аватар користувача
By vvtz
#35243
kuzart, спасибо за отличный поход, было очень интересно. Наконец-то Крым для меня предстал во всей своей природной красоте. Уверен, вернусь в те места ещё не раз.
И как же всё-таки обидно, что Жора так и не доехал до конца. Увы, мы предполагаем, а бог располагает.

Отчёта с фотокомиксом не будет, но фото я всё-таки загрузил в пикасу, может кому будет интересно посмотреть:
Аватар користувача
By kuzart
#35244
Вова, большое спасибо за участие! Я Крым очень люблю, поэтому, надеюсь, еще покатаемся вместе!
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#35245
всем большое спасибо за участие в нашем походе. было очень приятно увидеть новых людей пообщаться, посмеяться... :hi2:
я увидел те красоты- которых даже не мог представить... конечно этот поход и оставил немного боли и горечи на душе... :(

Добавлено спустя 22 минуты 39 секунд:
викладу фотки наших друзыв зі Львову Ольги та Миколи
Зображення
фото Kuzarta
Зображення
в меню вибираємо "скачать Быстро"
Востаннє редагувалось 10 травня 2012, 21:10 користувачем ANTOSHKIN, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By ViX
#36128
ФОТО от ViX:
Ниже - ссылка с оригинальными фото:
Зображення
Аватар користувача
By pys223
#36129
Прикольные фотки!
По ходу крутой поход был, завидую белой завистью))
Аватар користувача
By ViX
#36131
Фактический трек велопохода:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!