ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі іншими областями України
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#63886
ТИПУ ЗВІТ
почав...потрохи додаватиму...

Спочатку хочу подякувати пану Кузарту за організацію/підготовку даної подорожі...якраз хтілося на море...з вєліком...але я ж лінивий(тре готувать маршрут і т.д.), а тут така пропозиція вирватися на 5 днів з охвіса до моря в моєму улюбленому форматі (ну не можу я валятися тюленем на пляжі годинами... між купи тєл...) і компанія гарна зібралася
По прогнозу сухо-жарко, тому речей мінімум: на двох палатка однослойка 1,5кг,(якби не комарі та всякі повзаючі комахи, то і її не брав би), два надувних коврика, легке флісове одіяльце замість спальніків(300гр), велоліхтарики+акуми, дружині штанішки+кофтинка на вечір, собі довгі шорти+вєтровка, чохли на вели, плавки/купальник, клмн, ремнабор для камер і покрих, мультитул, вижимка, масло дляланцюжка, засоби гігієни(зубні щітки, паста, милко), маленький рушничок, темні окуляри, крем від спекотного сонця, штатив для камери; з общака газовий пальник, дощечка, пе скатертина
Все це добро без проблем помістилося до тревел-екстрімовського велобаулу, тому моя "половинка" іхала налєхкє з малеееееньким рюкзачком... ну а у мене ще в рюкзаку ФОТИК + запасний акум + два об'єктиви.

Трансфер Житомир-Одеса.
П'ятниця, трохи раніше додому ще дорихтовать свій вел, на якому передчасно померли зірочки на задньому переклюку...вели в чохли...такся...вокзал...зустрічаємо на пероні Антоху та vvtz...селхві з перчиком, морозиво і у путь...
Класно що є такий поїзд з Житомира до Одеси: увечері в поїзд - на ранок в Одесі!
Завантажили вели та речі до поїзда, трохи спекотно...два вели на треті полки, а два поки на коридорі( на ніч заберемо в купе)...байки...розмови....Тоха дізнається що треба було взяти з собою паспорт (а Одеса і далі на Ізмаїл - прикордонна зона, та й у поїзд можуть не пустити...) зв'язуємось з Паганелем(5-ий житомирський)... він по плану у путі дизелями на Одесу...
В купе їхалося добре...чай увечері, вранці...я ломаю свої звичайні окуляри, які десь вночі упали зі столу....в топку...давно хтів нові
Одеса!!!

Одеса-старт
Знайомий залізничний вокзал! Людей поки не багато...пропонують житло....апартаменти...таксі...ми збираємо не кваплячись вели....чекаємо на Паганеля, його тяга десь через 1,5 год. після нашого поїзда...
Зустріч, колективне фото на пероні!
Зображення
Гастроном...шмат кобаси, хліба, вода(1,5л Моршинська негазована -15грн! - центр Одеси)
Банда у складі 5-ти житомирян рушає через Алею Слави по маршруту здоров'я на пляж...МООООРРРРЕЕЕЕЕ!
Зображення
а воно "таке собі" - багато водорослей і не дуже тепле... купаємось, ніжимося під сонцем, перекус...мастимося кремом і далі рушаємо по набережній на виїзд з Одеси на Санжейку, там нас чекає "дірєктор" з дружиною...
Знайомі вулички (Одеська 100-ка познайомила з цим чарівним містом), 411-та батаеря...о! тут не був декілька років, додалися нові експонати: бронепоїзд, гармати, бронетехніка)...фото, перепочинок...котимось далі...знайомі по 100-ці пагорби тільки у реверсі...сонечко все вище і вище - припікає!
Бурлача Балка...Малодолинське...Молодіжне...Ліворуч Іллічевськ...та сама вода на заправці вже 10 грн... замочили кавуна край дороги, перепочинок у тіньочку... трафік тут скажений, дорога вузька, з ямами, обочини нема...
зізвон з Кузартом...зустріч біля магаза у Санжейці...скуповуємось на обід....і на пляж! десь 13-та... сонце жарить на 38, розпечений пісок під ногами як на сковорідці...кабінок, туалетів нема...ппц...натягуємо тенти, щоб хоч якось сховатися від цього пронизуючого ультрафіолету!
Зображення
море трохи хвилюється, але вже без водорослей і тепліше...купаємось...під тент...кавунчик....купаємось...під тент...і так по кругу...Тоха заряджає музичку!
Десь 16-та...тре стартувати далі...знову "згадуємо" про кабінки для переодягання...знову крем від сонця...
Грибівка - Кароліно-Бугаз...магаз-вода і далі на Затоку...
Затока зустрічає купою відпочиваючих людей, які бредуть пильними дорогами...які живуть тут у цих сарайчиках і ще платять за це гроші...скуповуємось на вечір...
Вискакуємо на косу... десь між Затокою та Сергіївкою...трохи йдемо вздовж лінії прибою, хвилі накатують....і о, боги! пустий пляж, чисте тепле море, пісок...стаємо на ночівлю...
Комарів не багато, але кусючі...вечеряємо залишками ковбаси, чай, печиво....Тоха варить собі якусь кашку...vvtz постить на форум...купаємось...
Нічні фото з ліхтариками...астровечір завдяки ВВТЗ-шній підзорній трубі!
спати...під шум прибою...відать мощний ультрафіолет сдєлав свою справу - трохи піджарив, але не критично...буде вночі зігрівати...
Зображення
Muz, talon, vvtz та 1 іншим це подобається
#63898
ANTOSHKIN писав:а шо тута написано-ніхто не догадається )
Антониооооо
krecc це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!