ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#65359
Vanda, не слухайте людей, які відмовляють Вс їхати великі відстані аргументуючи це вихлопними газами та фурами. _rоadrunner правильно каже, і якщо завжди боятися неадекватних водіїв, то так можна все життя вдома на унітазі просидіти))

Підготуватись до такої поїзди вкрай необхідно. Без памперсу їхати не рекомендую, по собі знаю, навіть, якщо гарнийй асфальт. Варто хоча б декілька разів по 50км проїхати, тоді 100+ набагато легше буде.
Vanda, Perya, ldrab та 1 іншим це подобається
#65360
Vanda писав:Підсумовуючи з відео, для такої відстані потрібні - запаска, шестиганні ключі, насос, лопатки, вода, гроші, серветки. Вірно?
Все правильно! Але киньте в карман джерсi ще банан та пару шоколадок. Або пару казинак.
Vanda писав:Виділю на це діло цілий день, виїду в 7 ранку, невже до вечора не доберуся?
Легко!
Я выкатал так своего друга. Ему на тот момент было 70= лет. До того он не катался 20 лет. Вообще. Я ему подарил свой Турист. И мы с ним катнули 145 км. Вот кому интересно отчет. Потому напишу: верьте в свои силы! Все получится и это на самом деле легко!
_rоadrunner писав:Про выхлопные газы - это миф.
пiдтверждую!

На трассах как правило едут автомобили быстро и на прямой передаче. Вжик - и нет авто! Это не город с его старт-стопами и светлофорами.
Vanda писав:На Велокиєві там така планка, я не витягую їх навіть швидкість їх покатушок, там щось в районі 30 км.
Ну, меня на веловиннице как-то тоже пригласили на покатушку со среднеей 30 км час. Я офигел, сказал что не вытяну такой средней. Мне сказали вытянешь, это ж по шоссе, всего 47 км, у тебя ж шоссер... дядя Вова ты сможешь... Поехал. По ходу все отстали и потерялись где-то а я ехал с еще одним товарищем (он на мтб лосячил). Средняя 26+ км/час. Так что не верьте этим всем средним. Никогда!


Відправлено через 24 секунди:
Народ, я катал этих же 120 км и без кучи всего. Было только то что в подседельной сумочке: запаска, шестигранні ключі, насос, лопатки, вода, грош плюс банан в ухе, и шоколадка в кармане.
Vanda це подобається
#65361
liso94 писав: не слухайте людей, які відмовляють Вс їхати великі відстані... якщо завжди боятися неадекватних водіїв, то так можна все життя вдома на унітазі просидіти))

Підготуватись до такої поїзди вкрай необхідно. Без памперсу їхати не рекомендую, по собі знаю, навіть, якщо гарнийй асфальт.
Я теж так думаю, дуже вже хочеться спробувати здолати цю відстань :ura: Але тих памперсів я ще зроду віку не пробувала... хочу купити, але ціни дуже кусаються. Я знаю, що синтетичний велоодяг прослужить дуже довго, але за бриджі 1 тис. грн. реально дорого :shock:
#65362
дядя Вова, ваш пост нереально оптимістичний :) Довго сміялася :lol: Дійсно, може це лякачки про середню 30 км., але в них там все строго, попередня реєстрація, в якій тобі без пояснення причин можуть відмовити, навіть якщо має все спорядження (шлем, лопатки, запаска і т.д.) Хтозна, може справді круті люди катаються.. :cool:
Коротше, приїду в Житомир буду кататися. Тут все ліберальніше і відкритіше :hi2: Хотіла сьогодні вибратися по лісу проїхатися, але снігодощ :(
#65366
liso94 писав:Vanda, не слухайте людей, які відмовляють Вс їхати великі відстані аргументуючи це вихлопними газами та фурами.
трішки не так - мова іде про конкретну поїздку, людину і її доцільність.

Відправлено через 37 секунди:
liso94 писав: якщо завжди боятися неадекватних водіїв, то так можна все життя вдома на унітазі просидіти))
цікава альтернатива :shock: .... хоча можу запропонувати безліч набагато кращих вараіантів ;) )))

Відправлено через 7 хвилини 15 секунди:
насправді, думав що вірогідність такої подорожі невелика, але після написання цих слів шанси збільшуються))) пропоную парі на тему чи сподобається така подорож і, як більш менш об"єктивний показник, чи порадила б виконавиця її повторити подрузі? таким чином будемо з нетерпінням чекати нового сезону і буде зайвий привід зібратись)) :hi2:
#65374
для бувалого велосипедиста 100 км вже не відстань... тому, якби я захотів зробити ролик, то там було б упом'януто про рем. набір та фляшку для води, гроші...:) Інша річ, коли милишся на 200-300 км. Без правильного харчування не обійтися...
Perya це подобається
#65376
Vanda писав:Дійсно, може це лякачки про середню 30 км., але в них там все строго, попередня реєстрація, в якій тобі без пояснення причин можуть відмовити, навіть якщо має все спорядження (шлем, лопатки, запаска і т.д.) Хтозна, може справді круті люди катаються..
Крути люди не катаются, а тренируются, и не на мтб, и не со средней 30 ))
Если вы имеете ввиду Анечкины покатушки, то на них действительно лучше не приезжать новичкам. А остальные катают весьма матрасно и недалеко, не знаю где вы увидели 30км ))
#65377
_rоadrunner писав: Если вы имеете ввиду Анечкины покатушки, то на них действительно лучше не приезжать новичкам. А остальные катают весьма матрасно и недалеко, не знаю где вы увидели 30км ))
Цього я не знаю, на форумі ж тільки ніки, імен немає. Я живу на Академмістечку і дивилася кілька покатеньок в цьому районі по грунтових дорогах і саме там були такі вимоги. Нічого, буду кататися сама.. мені не нудно. Зазвичай, я в лісі добре орієнтуюся, не заблуджуюся.
Але зараз зима, то мокро, то сніг, тому не катаюся, бігаю :beg:
#65384
Vanda, нуна ехать) не привязываясь к "правильному питанию", "правильной резине" , "правильной геометрии" и прочим шаманствам. Велосипед создан для преодоления расстояний чуть более быстро чем пешком. Велосипед есть, расстояние тож есть. Значит нуна ехать. Особенно если это нравицо тараканам в голове)
Самое тяжкое в этой поездке - психология а не физподготовка. Если тараканы готовы к такой дистанции - их лучше не останавливать)

ЗЫ. Кинешма-Житопешт при желании проходицо и пёхом, так что не пугайте девушку) у неё есть вел
Vanda, Perya, max це подобається
#65390
Konstantin.Babintsev писав: Самое тяжкое в этой поездке - психология а не физподготовка. Если тараканы готовы к такой дистанции - их лучше не останавливать)

ЗЫ. Кинешма-Житопешт при желании проходицо и пёхом, так что не пугайте девушку) у неё есть вел
Дякую, потішили :lol: :lol:
Знаєте, коли починалася вся та фігня, народні республіки і війна з Росією, я своїх близьких заспокоювала, що якщо буде потрібно з Києва пішки до Житомира доберуся :-|
#65403
во вторую мировую люди и не такие расстояния пешком топали. но не будем о грустном.

если есть желание ехать 120 км асфальта, то не слуайте шоссеров что мэтэбэ - это зло на асфальте. точно так же не слушайте тех, кто говорит, что шоссер рассыпается на первом же оффроуде. на самом деле все условно. а что бы знать, нравится вам ехать такие дистанции на мтб или нет, надо хотя бы раз проехать. затем можно одолжить шоцер и проехать еще раз, для сравнения. тогда и делать выводы. уже много раз сказали, повторюсь еще раз, 120 км асфальта - это не дистанция, даже для мтб на очень злой такторной резине. если сидуха вам подходит, посадка правильная, ничего не сковывает, то вы даже без особой подготовки те 120 км пролетите не заметив. воды главное с собой взять и топливо в виде батончиков или чего-то подобного. что бы не натереть непривыкшую к таким дистанциям Ж.О. делайте каждые 30 км остановку на разминку, прогулку вокруг лисапета, перекусон. все буде добре :)
Vanda це подобається
#65458
Vanda, в позапрошлом году взял я ребёнка на покатушку.... малая первый раз в сезоне села на байк.... 97км вышло, думал утром она меня убивать будет... дык хрен там - утром живее всех живых была, даже не материлась)))
это так, лирическое отступление
главное в нашем деле - правильно выбратая крейсерская скорость. С еёйным выбором ежели не ошибацо - мона до китаецкой границы без тренировок добрацо)
Vanda це подобається
#65462
Konstantin.Babintsev, дійсно, це все перебільшення від професіоналів, треба просто нікого не слухати брати і їхати :velo: І більше від комфортної швидкості, хіба сам триматимеш? Якщо ніхто не підганяє?
#65489
Vanda писав:хіба сам триматимеш? Якщо ніхто не підганяє?
якщо ніхто не підганяє, то залежить від мотивації. іноді летиш і не помічаєш отих десятків кілометрів взагалі, а іноді крутити напрягає, так і тягне якось скоротити відстань. зазвичай друге трапляється коли настрій паганий. мене, якщо їхати впадлу, добре підганяє правильний музон в плеєрі.

а якщо їду не один, то зазвичай мене підганяє думка, що я просто не можу їхати повільніше ніж всі ці люди. у них, мабуть, теж є така мотивація, тому і темп в групі зазвичай більш високий. знову ж таки, якщо група не велика і в ній нема зовсім необкатаних байкерів. велопокатухи великими тусами намагаюсь оминати, бо зазвичай хтось притягне на покатуху свою дівчину/сестру/доньку/бабусю)))) яка перший раз сіла на вєл, і це вже буде не покатуха, а якесь змагання "хто повільніше проїде 10 км за день" ІМХО :)
Я так пару разів необкатаного братєльніка брав з собою, потім все ж таки вирішили тренувати його окремо від великих тус байкерів, і зараз він без проблем темп будь якої покатухи витримає нікого не напрягаючи
#65490
Vanda писав:І більше від комфортної швидкості, хіба сам триматимеш? Якщо ніхто не підганяє?
тут ещё такое дело, что комфортная скорость не всегда означает полезная для здоровья ) Знаю много случаев, когда после покупки пульсометра люди с удивлением обнаруживают, что они "комфортно" ездят с пульсом 170 ))
#65495
Цікаво, але ж велосипед це задоволення, а не обязаловка. Немає настрою/бажання/попутного вітру їхати, займаєшся чимось іншим. Не можна себе мучити в тому числі некомфортною швидкістю. До інших, дійсно, погано привязуватися - хоча б тому, що вони маячать перед тобою і закривають краєвид :aleyop: Але в далекі покатухи сам не поїдеш, страшно..
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!