ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#5871
Велошлєму "Лімар" присвячується...

маршрут:
Житомир- Фастів( дизель) -Б.Церква -Сквира-Попільня-Андрушівка-Червоне-Кодня-Вертокиївка-Житомир
одноденка,
одиночка ,
загальна дистанція - 236 км ( 150 проти вітру), 99%-шоссе,
середня.швидк- 17,5 км/год( таймер не вимикався від Фастіва до Житомира, хоч зупинок було....магазини, водички набрать,хвотки,рідня в попутному селі...),
середня утримувана на трасі швидкість-21-25 км/год( ближче до верху та окрім ділянки Фастів-Б.Церква( там по вітру));
максим.швидкість( на останніх км на Бердичівськ.мосту) - 61 км/год;
на колесі просидів: 10-30 ранку- 23-45 вечора ( 13 год.,15 хв);(точніше загальний час як випресувався з дизеля в Фастові та вліз в гараж в Житомирі)
витрачено Ккал тільки під час перебування "на колесі" - 3640 Ккал;
максимальний пульс був - 166 уд/хв ( під час ривка на Бердич. мосту)
,середній пульс за весь час "на колесі" - 141 уд/хв ;
реальний утримуваний - 135-150 уд/хв( на останніх 25 км впав до 110- 125 уд/хв., при тій же швидкості( 21-24,25км\год);
бюджет поїздки - - ( ага,мінус десь 5-10 грн).

Вобсчем це я вдруге поїхав велику дист. в форматі "по справі" .Тобто не побачити-побувати -похвоткать....а просто шось купить.
І тому супермарафон - ЛІМАР...тому шо поїхав в Білу церкву за велошлємаком "Лімар" ...шлємак вибирав шосейний, оскільки тимчасово повернувся поганяти...Шосейний піде і на МТБ. а от навпаки -проблемки....
Моменти в ранкових сборах були багатообіцяючі - охолоджував борщик в умивальнику -але не догледів і той втопився , тому я абсолютно нічого не поїв вранці...потім забув дощовий костюм, не взяв льодяників,забув насос( для чого тоді ремкомплект?)..мовчу шо з вечора так і не поміняв колеса на легкі на сліках...поїхав на важченних шипованих на ободі -каплі "ДЖалко", шо важить я к піввєліка( заднє).
До Фастова доїхав як всєгда - зарозумні бабулькі матюкали за вєлік, але при цьому заслужено займали(фізично) одночасно два пасажиро-місця ...про їх кравчучки я вобсче мовчу .
У Фастові я був вже двічі ( на вєліку)...тому враховуючи шо процедура хвоткання моїм нинішнім "оживленим хвотіком" дуже специфічна та займає не менш 5 хвилин на одну хвотку я одразу виїхав з міста до Б.Церкви.
Ф1: Фастівські міські пейзажЫ


Дорога до Б.Ц.прямо створена для гонок - жодної вибоїни,латки рівні - не їдеш а пливеш.Згадую нашу міжнародну трасу близ аеропорта
По дорозі за весь час пронеслось кілька груп шоссерів-юніорів, а потім і машина супроводу, з колесами. вєліками на даху.
Біла Церква. це вам не історичне село, а сучасне велике веломісто, в якому лісапедістів більш ніж в Житомирі, і тролі ходють...тіко метро немає Це значусчий в Україні велоцентр, де проходить багато рейтингових змаганок( етапи,Кубки України),марафонів..тут центр Олімпійського резерву...Тому їхав піднесено,бо туди-сюди ганяло багато модних "продвінутих" лісапєдістов.Підозрюю шо частина з Києва.
Ф2.Десь на півшляху.... " небо та "сонця" України "


В Б.Ц. причалив до магазину де попередньо то всьо замовив та обговорив.Магазин "Велико Британія" - це як у нас "Пєтя з Житнього"..тут все розбирають,ліплять,матюкаються карбоном-титаном-дюрєйсом...ну а главне : " Деньги то идут.И какие крупные деньжища " В.С.В...
А які там вєлікі з білими ободами...червоними рамами, буржуйськими цінниками. Власне дяько -продавець ( Дмитрий Щипак), не останній марахвонець ,частенько тусується на подіумі, передавав Олівсону( у нас на форумі ховається як "Шура") -"Прєвєд"...передаю .
Я вибив з нього пару Р знижки і купив шлємак...Далі найсмішніше.Коли цей добрий марафонець побачив мою замучену велофлягу та весь інший рвано-брудний реманент, яким я налякав його естетичний та вихований смак( бідних марафонців не буває ! )..він погнався за мною на вулицю Я почав тікати...А він біжить і чимсь маше на мене Ну думаю...ось він і КАПЄЦ ! Ну ми чуть побігали там....Ан нєт -КАПЄЦ то пластиковий.І він мені його тикає: Тримай ,мовляв велофлягу нову, а то твоя така( пі..пі...пі..).Вобсчем, я чуть не розплакався.
Рєспєкт товарісчу Щипаку.Але дарма він так...в странє єврє...е...халявщиків,суть.
ПРИЗИВ: Друзі лісапєдісти, шось мені підказує шо кому шо тра, тра його ламать,рвать,змішать з грязєю і цих вихідних видвігатись до Б.Ц. в магазин "ВЕЛИКО БРИТАНІЯ" г.Белая Церковь,ул.Гагарина 22
Время работы магазина
Пн. - Выходной Электронная почта: ну тут я витер від майлботів
Вт. - Нд. с 10.00 до 18.00 Тел. 8 096 440 68 96
Без перерывов
:rolleyes:оЙ....не наю...мабуть спам
Не дарма там тусувалось на той момент чимало марахв..туриків ..З однією парочкою я й виїжджав з Б.Ц. в напрямку Сквири( фрагмент парочки ліворуч на хвотці легендарного магазина " Велико Британія" г.Белая Церковь,ул.Гагари.....е..е.. ну да ..канєшна хвотка )
Ф3."Велико Британія" г.Белая Церковь,ул.Гагарина 2......


А ...фотік мій..ну да... тра пояснити - там пальці в кадрі не просто так..відтепер це складова сюжета :'( .Тобто особливості оживленої версії хвотіка ( він був загинув..вже): повністю ручна фокусіровка та юстіровка фокус.лінзи., пальчиком ! відсутність зовнішньої коригуючи-зумуючого оптичного блока. Результати ясні тіко при перегляді відзнятого матеріалу.
Невже це не наближення до фотомистецтва ?
Ну в обсчем мір тєсєн і я знов передаю Олівсону привіт від моїх попутників від магазину до якогось села перед Сквирою, дослівно: " Передай Шуре, от Гены Режиссёра, шо я его поручение не выполнил, может когда люди выйдут из отпуска". Вод така шифровка..А тєкстік -то бандіцЦкий .Сиди тут тепер ,код підбирай
Шо цікаво, між вузловими , такими, точками, шо зазначено в нитці поїздки -відстань 30-40 км, тому психологічно їхалось дуже легко+ ІДЕАЛЬНИЙ( відать новий) асфальт Сквирського шоссе,бо колись це були карпатські весняні мініатюри ( це я про стан доріг).Шкода шо коли в Сквирі повернув проти вітру та легкість на душі кудись втікла, і я став поглядати на пульсометр..але нічо, підйомів взагалі не було...так дрібнички.РЕКОМЕНДУЮ НАПРЯМОК СКВИРСЬКОГО ШОССЕ ДЛЯ ДАЛЬНИХ ПОКАТУХ ! сПІШІТЬ. ПОКИ ЙОГО НЕ РОЗБИЛИ .
ф4 Власне на виїзді із Сквири (до Попільні)


Ф5 Кілометраж та Ккал ( тут же)

По дорозі проїжджаю шЫдевр місцевих маркетологів, магазин " ХЛІБ-ОЛІЯ" :D .чЧесно, я аж чуть заїкою не став...тра ще дописать третім "сірники".Як в радянському анекдоті.Шкода не хвоткнув.Мо наступного разу.
Від Сквири до повороту на Андрушівку було неясно, чи вистачить сил з таким вітром заїхати через Андр-Червоне...в Вертокиївку до мами та вже звідти в Житомир....чи може просто їхати прямо...прямо вийшло б десь 180 км.
Ф6.Я повернув.


Ф7.В Андрушівці мої кості хвоткає дєвочка ( тєлєфоном, бо з ручним моїм хвотіком вона не справиться ).Маєток Терещенків ( тил)



Ф8.Проїхавши від Андрушівки кілька сел . в с.Малі Мошківці на роздоріжжі на Червоне та В.Мошківці -дивний та трохи нелогічний знак,враховуючи тип та важливість дороги на роздоріжжі.Імхо.Ніби-то не Е-50...сільська дорога...це шоб у мене у дворі поставили стрілку " Москва...туди-то "


Ф9.Звернув в Червоне -цукровий заводКрасотісча-то....але


..Але тут мені настрій й спаскудили. Вєчно відкритий та вєчно доступний неоготичний маєток Терещенків виявився зачиненим по всьому периметру зсередини, і святі такі монашки ходили навкруги та сторожили.Прям середньовіччя.непривітне. Кажу їм : "здрастє,Шановні"..."відчиніть мені...я на хвильку ..я здалека та спецом до вас" ...ну і там далі всьо таке, згідно етикету
А вони "Здрасьтє" і ходять далі шось, по двору..святі такі ,монашки...Еге ж, святі. як в одязі,ой .Я там 5 хвилин бився об браму. і хоч би шо,як на поклон до міністра - і то мабуть більше поваги ! На мене просто НЕ ЗВЕРТАЛИ УВАГИ !!! Ніби людина не стоїть і нічо не просить. Сказали б " Іди собі ,хлопче, якнайд...е...е..з Богом ". Я пофоткав замки на брамах..нічо . я ще розберусь з цим...на іншому рівні, більш Божественному ...."Нет, и в церкви всё не так. всё не так, ребята "В.С.В.
Ф10.Власне брами-замки та монашки при них



Ф11.повертаємо назад.На мосту із Червоного - спалено 3000Ккал, пройдено 185 км. Сухо та скупо. Але вечір чарівний,дорога мною ходжена тому мені не страшно


Ф12.Але чарівний вечір добивається вже трохи далі- В обох Мошківцях ( В. та М.) горять скирди на полях - туди сюди ганяють машини,трактори з водою, в повітрі гуде,сморід і від тих і від тих і так км 5-7.мучусь на вузькій дорозі, а ті трактори іїздять. шо по вишиванці -петлями ....Вобсчем я вижив .І воздалось мені ( Ф13).


Ф13 ..." Люди ,прошу вас,потише,потише - Аист на крыше сидит..". (С).Там справді лелека, на кромці балки....красотісча...а...Ще й фішайєвський ефект мого нового недооб`єктива


Далі в Кодню а в Вертокиївку звернув напряму, по 2км-грунтовці, шо колись була частиною старої дороги Житомир-Бердичів, до часів будівництва Залізничної дороги...ага траса проходила через Левків(непевн),Верток,Кодню...На крюк до села там головою в зачинені двері та назад вже по шосейці я втратив десь 40 хв. Під дверима рідної хати в селі вже накрутилось 216 км. В селі мене ніхто не зустрів хлібом-сіллю бо всі втікли до свох Міст.Довго мучився зфокусуватися в темряві перед дверима хати, шось ніби вийшло, за 20-тим дублем.
Ф14.Двері


Цікаво,Коли виїхав на трасу Житомир -Бердичів, від неї піднімалось помітне тепле повітря.Але я все-одно змазав коліна маззю правда термолосіни вдягати не став.Трохи давив новий шлємак -він ще не прикатався до голови. та й накрутити пряжки не було коли.Почував себе аж занадто впевнено та легко.Значить поки "йдеться" треба їхать далі !!! Тобто більші пробіги, тільки не "ділові" а якісь більш душевні, чи шо За весь пробіг було з`їжено та випито: 4 пігулки мультивітаміна,10 Джеків,пів чоколятки "брют 70% какао"- Фууу, 1 літр кваса, 1л.пива "Бердич.Хмільне",2,5 літра води (!). Відкрутив на зірках 44( спереду) - 15,17 зубів.Фактично всьо на двох передачах.Ніяких достойних затяжних підйомів не було.Планую туди катнути три сотні, їхати Київською трасою шось мені не.....
Ф15


Добавлено (04 Авг 2009, 04:31)
---------------------------------------------
Up ! Не обновилось
#5921
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Ф10.Власне брами-замки та монашки при них
тема монашек, не раскрыта - НЕЗАЧЁДД.
пы.сы.
а какое общее время пробега?
#5927
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Дмитрий Щипак), не останній марахвонець ,частенько тусується на подіумі, передавав Олівсону( у нас на форумі ховається як "Шура") -"Прєвєд"...передаю wink .
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я знов передаю Олівсону привіт від моїх попутників від магазину до якогось села перед Сквирою, дослівно: " Передай Шуре, от Гены Режиссёра, шо я его поручение не выполнил, может когда люди выйдут из отпуска". Вод така шифровка..А тєкстік -то бандіцЦкий wink .Сиди тут тепер ,код підбирай angry

Спасибо за приветы!
Шифровку принял! С агентурой разберемся!
#5949
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">тема монашек, не раскрыта - НЕЗАЧЁДД.
Якість хвоток не дозволяють " засчітіцЦо" по монашкам. Але я не хочу нікого дискредитувати чи образити. тим більш святих панянок. На фотці видно близ вікна монашку, я не збираюсь розслідування проводити, але відсутність вобсче якоїсь реакції на людину що б'ється головою в браму - це хамство.Мене дуже вразило, хоч з таким і зтикався , в Овручі не пустили в блакитних велотрусняках в Церкву Василія, вони далекі від велокультури...їх можна зрозуміти...В Вінниці вобсче не дозволили хвоткать на території церкви( близ лікарні). Але тут момент вихованості та поваги до подібного собі божого створіння , як написано .в Євангеліє ві Матф....е... ну ладно
Час пробігу написано на початку....
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!