ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#7548
Вот-вот...140км.... а буде 170-180 км...тобто 2 кг гарантовано, тра набирать вагу....довгими молекулами вуглеводів ,оскільки вони впершу чергу викорстовуються в подібних навантаженнях, аєробних та з відновленнями. Тобто макарони, лапша...м`ясо курки , жирненьке, особливо прєвєдсвується.в останні дні
Капєц......1,7 на колесі.....Тра срочно доїдать вчорашній борсчік....від мами.....
ждьомс хвотку...всьо ж
#7552
Кван....Жжош... у мене хвотік в телефоні п`ятирічної дрєвності і то лучче знімає Я то думав, буде шось тих модних 5 мегашмікселей А де твій модний...отой жовтий..там же камера хвоткає шо мильниця ? Ги...у Колі шорти...я таких ісчо не бачив
#7556
Це всьо О.Бугіра винен....Є такий лом ...а шо йому -одна нога як весь Йа ..... Счастіє наше, шо він прибув по наші души вже як ми тро назад проїхали...бо був би капєц усім
Кста трохи жосткача: На Київському мосту ( на початку тренувалки) мене чуть не збив джип. зачіпив дзеркалом, благо шо підпружиненим ..Я чуть поматюкався, покричав йому, але він канєшна втік...Давненько мне не торкались, але цей гад вліз між мною та ісчо однією таратайкою, а я ж живий, тобто іноді маневрую. воД і притиснувся.
Кста 2: Перед Новоберезиною якийсь туземець попер через дорогу начхавши на групу лісапєдістів,шо неслись на колесі одне одного. я чуть поматюкав його, ледве востаннє об`їхавши, а він гад даж не обернувся. Вирок : Расстрєл таких на місці при народженні, знов сорі.
Кста 3: На підйомі ( і це спасло нас) під Коростишівом одна озабочена дєлами бабка від рогаток із грибами прям перед моїм колесом (Враховуючи швидкість) не оглядаючись рвонула через дорогу .. Її спасла від жостких діїй злих та зкривавлених лісапєдістов друга бабка, шо зхватила її та рвонула назад...я тож ледве викрутив з-під неї ..Згадую новину на ЖЖ, днями, як стадо із тролейбуса посунуло на забороняючий жезл регулювальника прям через 40-метрову Київську, близ Вокзала. а там тов.СпікЭр нісся кортежом на всі 200км\год, чуть не позбивав людей, а ті курки ісчо возмусчались..воД шо дєньги дєлають, мовляв...Кажуть у регулювальника від того цирку чуть інфаркт не стався
Кста 4: На кордоні областей, ми з вєлікамми в руках, згідно всіх правил. обережно виходим на пішохідний перехід (шоб їхати назад) - це вже підстава шоб нас пропустити, пропускаємо два десятка перших гонсчиків, і потроху виходиво на дорогу...яке там...перша полоса вже пропускає, вже стоїть, друга валить вовсю...Ну я підняв руку та посунув...всьо ж одне ...е...е..ну ладно, Бог йому суддя, пронісся перед самим носом .Ми поматюкались та поспішили на ту сторону....
Кста 5: А вод під самим Житомиром, вродь вже й крутимо там трохи за 30+, темно вже...якийсь бомж знов перебігає нам дорогу. я в парі з Кваном кручу зпереду, я об`їхав, Кван трохи на гальма та в сторону - Ззаду тов.О.Бугіра чуть не впав,притершись до колеса Квана і це при тому шо встиг стукнути на гальма...Вод такий він , адреналін за одну тренувалку, буває.....
Все правда...
#7744
Мені кста коліно одне останній час ниє...як розкатались та пішли навантаження...недобре так завиває..тра кидать це дєло. А вод як ганяв на байку - не боліло . Думаю по закінченні напишем свої відчуття власне від тренувального процесу та проблем які були, висновків по тому...якшо хтось захоче на наступний рік продовжити...
#8061
Выехали мы (я и Шура) в коростень на деруны, но день убивать не стали. Катанули Житомир-Черняхов-Потиевка-Житомир. Последний кусок чисто кросс-кантрийный . Итого получилось 124км со средней (включая все остановки) 25кмч.
#8144
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Выехали мы (я и Шура) в коростень на деруны, но день убивать не стали

І то вєрно....а то нас семеро- тіко цілий день вбивали...отой день
А я тут виїжджав з такими романтичними настроями..всі вуха Лакмусу прожужав...лізла в голову пісня Візбора: "Мы набьём картошкой старый рюкзак, мы гитару позовём со стены...". Лакмус ледве відмовив не тасчить гітару ...на кряж...
#8145
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">набьём картошкой старый рюкзак, мы гитару позовём со стены...

Я б с удовольствием в поход. Често, ностальгия по старым временам...
Но реалии неумолимы! Возможности целый день сидеть в Коростене не было. А на 6 вечера были билеты в цирк, а дети - святое!
#8147
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А я тут виїжджав з такими романтичними настроями.
А я просто хотел катануть за сотку... и катанул, зато в 14 был уже дома. А так приехал-бы вечером. Деруны для меня не более чем повод выехать... про диск, гитару и пр и знать ничего не знал
#62610
ухты какая темка! Вижу, хорошее было время. Жаль, тов. MOKRIZZONNI уже не тот :(
► Показати
max, liso94 це подобається
#62642
_rоadrunner писав:ухты какая темка! Вижу, хорошее было время. Жаль, тов. MOKRIZZONNI уже не тот :(
► Показати
А шо сталося с этим товаришом?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!