ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Kvan
#15107
Интересен п. 5
12.00-13.00 Проїзд колони байкерів, велосипедистів вулицями міста.
Может кто-то владеет дополнительной информацией?

http://zhzh.info/news/2010-06-22-7630
ПЛАН
організації проведення в місті Житомирі загальноміського свята
„Молодь – Фест – 20-10” на відзначення Дня молоді

26 червня 2010 року

Гідропарк

11.00 Робота наметового містечка - міста „Ж” – „Стратегічна гра”, „Організаційно-діяльнісна гра”, „Економічна гра”, „Дебати”, „Тренінги”, „Що? Де? Коли?”, „Фотоконкурс”, „Молодіжні ЗМІ ” тощо.
11.00 Робота „Креативного центру” по розробці Концепції молодіжної політики міста Житомира на 2011-2015 роки.
12.00 Змагання з пляжного футболу.
12.00 Змагання з пляжного волейболу.
12.00-13.00 Проїзд колони байкерів, велосипедистів вулицями міста.
13.00 Урочисте відкриття загальноміського свята „Молодь Фест – 2010”.
13.30-16.00 Конкурс краси „Перша леді”
14.00 Туристичні перегони „Основи здоров’я”.
14.00 Виставка мотоциклів .
14.00 Флешмоб-фест молоді, яка за здоровий спосіб життя.
14.00 Майстер-клас: боді-арт, пісочні фігури, розфарбовування модельного одягу, портрети.
16.30-18.30 – Молодіжна дискотека „Фестманія”.
19.00-22.00 Виступи молодіжних гуртів з акустичного джазу, важкого металу, блек-металу, панк-року, хедлайнера .

27 червня 2010 року

Літня естрада парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна

14.00 Тінейджерський конкурс „Графіті на асфальті”.
15.00 Спортивні змагання з арм-реслінгу, гирьового спорту, перетягування канату ”Богатирські забави”, „Сталевий мускул”.
14.30 Урочисте відкриття.
15.00 Інтерактивний пісенний конкурс” Зірка караоке”, концертна програма.
17.00 Другий відкритий молодіжний конкурс хіп-хоп культури.
19.30 Ювілейний концерт „Шоу Сергія Вікторова”.
20.30-22.00 Гала-концерт переможців та гостей проекту „Академія зірок-2010”.

28 червня

Новий Бульвар, вулиці м. Житомира

11.00 Історично-патріотичний квест по історії міста Житомира та України, ролі міста Житомира у становленні Української держави.
Аватар користувача
By Diama
#15111
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">12.00-13.00 Проїзд колони байкерів, велосипедистів вулицями міста.
Может кто-то владеет дополнительной информацией?
я вас порадую, это будем мы
за дополнительной информацией обращаться к Адмиралу или svvetal
Аватар користувача
By Diama
#15113
все когда-то бывает в первый раз ))
я тож только узнала, собственно...
#15114
Круто!!!
нужно срочно организовать это дело
ато приедет три велосипедиста - будет не красиво

И так вопрос к тем кто знает - от куда и куда будет проезд
Где намечаем точку сбора?!!
Аватар користувача
By svvetal
#15115
привет надо срочно опредиляться до обеда четверга кол-во человек чтобы подать заявку на проезд по городу. это класно когда есть возможность пропиарить велоклуб и проехаться с флагами по улицам города
By MOKRIZZONNI
#15117
А там в програмі ще "Туристичні перегони" Це якийсь мєждусобойчик? Ніхто -ніде-нічо ...і нікому не відомо...то всьо...
Аватар користувача
By veloDM
#15120
Сделал вам заготовку для публикации на главное проверьте все и активируйте :). А то некто не увидеть и не приедет :).

Я думаю у меня получится выехать, если получится обязательно буду. Только желательно после часу не разежатся, а кудато съездить.
#15122
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">все и активируйте
я активировал без изменений

svvetal,
у меня пропали в моб. телефоне все номера.
поэтому или перезвони мне сориентирую по программе и как и где нам стоит появиться.

Я предлагаю собраться 26-06-2010 в 11-11:30 около бассейна, и оттуда выдвинуться на старт пробега красивой колонной, тем самым мы удлиним пробег, больше засветим себя.

Внимание!!!!!
Точка сбора 26-06-2010 изменена.
Собираемся 11:00-11:30 Возле Магазина "Гора" (Черняховского 1)
Старт вело пробега от памятника Ленина в 11:30

после пробега в зависимости от погоды, согласен с Димой - нужно куда-то ехать.
можно и поматрасить где то на бережку, сосиски, волейбол...
Аватар користувача
By valerchik
#15123
Quote (Diama)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я вас порадую, это будем мы
прикольно три дня осталось и никто про это не знает по ходу сам серега викторов на веле и будет ехать :D
Аватар користувача
By Diama
#15130
просто организаторы этого дела гор... сообщили о желании видеть на святи велосипедистов вот только вчера или седня. Понравилась им колонна велосипедистов на Велодень
Можно конечно и не ехать, дело такое...
Аватар користувача
By ViX
#15137
Quote (Diama)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Можно конечно и не ехать, дело такое...
эт если так каждый начнёт думать - то точно ничего не выйдет.

ИМХО, "своими" силами на сайте соберём максимум 20-25 чел. Поэтому было бы неплохо 26 июня заранее собраться, например в 09:30-10:00, предварительно проехаться по районам, пособирать молодежь (и не только) на великах. Вот так вот, в горячем режиме.
#15142
Внимание!!!!!
Точка сбора 26-06-2010 изменена.
Собираемся 11:00-11:30 Возле Магазина "Гора" (Черняховского 1)
Старт вело пробега от памятника Ленина в 11:30

Стартуем сразу за мотоБайкерами. Отпускаем их немного чтоб не дымили и следуем по маршруту.
(маршрут пока неизвестен - Виталик, обещал к вечеру сообщить.)
Аватар користувача
By INSPIRE
#15146
Слушайте люди, так прикольно поступили организаторы мероприятия, что никто из велосипедитов толком не знает про конкретные маршруты, время и т.д.... И это за два дня до велопробега!!!!!! Я в шоке. Может байкеры и другие участники тоже не в курсе, что они приглашены?
By MOKRIZZONNI
#15150
Quote (INSPIRE)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Слушайте люди, так прикольно поступили организаторы мероприятия, что никто из велосипедитов толком не знает
Дик це взагалі якось ..якось..слу,люди, а може ми вже на держслужбі у міськвиконкому ? Дуже якось схоже.Тада панатна. ДЛя чого питать робочий велоколектив? Далі рознарадяку -і пшол..точніш поїхав. Реальна неповага -включити в якийсь список -плани,настрочити в ЖЖ, і от за два дні хтось ото випадково вицепив, а ви там самі розбирайтесь, куди-як-скільки та й чого поїде .
А ніхто не стучав-не питав велоЖжиків, мо хто в поход на три дні,до бабусі, на море,в гори,сто іншого ??? Жостко.
By MOKRIZZONNI
#15153
Воно може й супер-пупер ото пройде, то до луччого.тільки..але сам факт способу "завлєчєнія" ВелоЖЖиків, вродь тут ніхто нікому нічого не винен
By Yura
#15157
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Воно може й супер-пупер ото пройде, то до луччого.тільки..але сам факт способу "завлєчєнія" ВелоЖЖиків, вродь тут ніхто нікому нічого не винен

Полностью поддерживаю мнение MOKRIZZONNI.

Жаль сам не смогу быть, дела зовут в субботу в столицу А хотелось бы, не ради массовки для бюрократов, а для новых знакомств
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!