ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By valerchik
#14127
вем спасибо!!! все свободны
организаторам и спонсорам, у меня теперь есть бонданна и уже научился завязывать
операторам отдельное, потому как во многом не участвовали, а делали видео и фотосъемки, это Atoll, и Admiral!!!
Quote (kellys)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Поздравляю Valerchika с лучшим финише на КРОСС-КАНТРИ в Заричанах!!!!
спасибо!
kellys а где твое падение??? правду Кван говорил что нужно у тя карточку забрать потому как не выложишь, а ну показывай!!!
Аватар користувача
By kellys
#14130
Quote (valerchik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">спасибо! kellys а где твое падение??? правду Кван говорил что нужно у тя карточку забрать потому как не выложишь, а ну показывай!!!
На Picasa не хватило место для размещения всех видео и фото с Велодня 2010 :))
Аватар користувача
By valerchik
#14133
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">пару фото
прикольные, Витя старший получился как неуловимый мститель, все вокруг размыто а он четко ,классная фотка!!!

Добавлено (24 Май 2010, 17:15)
---------------------------------------------
и с моста вид - все велосипедисты окруженные надписями о любви
By MOKRIZZONNI
#14145
Щорічна премія MOKRIZZONNI за 2009 рік

Офіційну постанову дивитися в документі.doc )))


На жаль вчора наш лауреат свідомо ізбєг зустрічі із оцим шЫдевром )))

Грусно.. я ж так старалсо.. так старалсо ((( . Три дні мучив пальці оцими дубовими матеріалами та малими радіусами іздєлія, а аромат ацетона у клеї БФ-88 я трохи вже не полюбив )))

Сподіваємось ВІН в найкоротші терміни зв`яжеться із штаб-квартірою MOKRIZZONNI для нєізбєжного вручення )

Подякуємо йому за його вклад у 2009-му велороці та хай його лісапєт буде такий же легкий як оцей метелик шо підтримує оцей шЫдевр, а він сам такий же сильний як оцей веложижик шо тримає на аплікації свій Гарі Хвішер )))

Про премію:
Дизайн шЫдевра було завчасно обговорено із номінантом тому він зіллється із його Хвішером в один обсчий шЫдевр )))

Матеріали:
Шкіра, теза, водостійкі нитки Аріола (італьянські), нейлон (всередині склеєний сендвічем з тезою) об`ємна аплікація, вишивка голкою.
Всі елементи приклеєні (!) та пришиті по сирому.

Довічна гарантія для першого правовласника.
Ремонт за кошти та силами самого правовласника )))

Правовласник зобов`язується зберігати загальний дизайн та конструктив шЫдевра та обєсчає не вносити туди своїх ненужних поправок (

шЫдевр не може бути проданий та (або) подарований другому літцу ні за яких умов.
Умови та (чи) експлуатація шЫдевра не обмежуються.

Дані умови підтверджуються обома сторонами )

Якшо веложижики вискажуть інтерес до технології та особливості виробництва конкретно цієї конструкції... то... кх... але не менш 20+1 голос ))

пысы: Дяки вчорашньому призу від Лакмуса через голоси веложижиків(приз він всєгда прЫятний... тим більш коли він корисний ))) - саме в цій водонепроникній флешці я доставив цей шЫдевр в ужасний дощ на сервер доброго пана Юрія... звідки він і влився в нет )

пысы 2: Не дивлячись на прикольний стиль номінування і прочая це абсолютно серйозна задумка! Це серйозна конструкція з серйозними вкладеннями праці та часу, тому прохання до Вікса віднестись серйозно, вод... СПС. Чим я можу підтримати та допомогти в становленні велотуризму - подумав я рік тому... і пообіцяв шота отаке )... ше півроку тому я й сам не знав хто та за шо... але останні 4 місяці....
Безумовно всякі приватні відзнаки по-своєму суб`єктивні.. але ж...

Сподіваюсь веложижництво як галузь спорту та туризму ))) буде й далі розвиватися а не тільки поститися (

Також із Віксом було обговорено можливість ще однієї відзнаки для іншого Веложижика.... я - "за"... але обмаль часу та прочая... а вчорашнє ігнорування номінантом №2 Велодня викликає грусть (... побачимо...


Аватар користувача
By some1one
#14149
MOKRIZZONNI, ти вже вибач мене але я тільки 20 відсотків зрозумів зі всього написанного, для мене і для інших можна докладнійше викласти всю інформацію.... а то якась премія від Мокрізонні, приз хендмейд що народжувався в творчих муках разом з віксом для номінанта- туриста який на гарі фішері не зявився на кросс кантрі
Аватар користувача
By Yuri
#14150
some1one, в двух словах - в документі написано, що нагороджено цим рукодєлієм Vіx\'а. Він і не з\'явився, тому й не нагороджено (не вручено).
Аватар користувача
By some1one
#14151
ОООО так мої привітання Віксу, вещь мож не така гламурна але від душі, має довго слугувати, а чого не вручили!? він же був в Зарічанах!?

Добавлено (24 Май 2010, 21:15)
---------------------------------------------
від слави невтичеш!
Аватар користувача
By ViX
#14152
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Лауреатом премії оголосити веложижика VIX і представити його до вручення
Паша, я ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ тобі за преміювання мене цим безцінним шедевром! Маю надію, що в цьому році я ще більше розвиватиму вело.жж.туризм, а інші веложижики мене підтримають в цьому!

Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">На жаль вчора наш лауреат свідомо ізбєг зустрічі із оцим шЫдевром )))
прошу вибачення за цей факт, але на те була поважна причина (кодове слово - "пташка", думаю - здогадаєся )

пысы: для тех, кто не понял, о чем тут речь - игнорьте данные сообщения.

Добавлено (24 Май 2010, 21:22)
---------------------------------------------
Quote (some1one)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а чого не вручили!? він же був в Зарічанах...
в твоём вопросе есть ответ, присмотрись
Аватар користувача
By valerchik
#14155
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Фоткал очень мало
канешна мало, сидя на бревне и обнимая.... "стаканчик с газировкой" и смотря все время на свою любимую.... майку, я бы тоже не фоткал
Аватар користувача
By veloDM
#14156
Велодень удался :), из замечаний скажу одно не было опять рупора, ну и 2 что бы ехали по 3-4 человека надо было создавать пары со старта.

А так в этом году людей было наверное под 2 сотни, а это больше чем в прошлом в раза 2. А значить есть прогресс, и возможно уже не так далек тот день когда нас будет 1000 человек на этот день, а тогда уже будет трудно не прислушаться к проблеме велодорожек, велостоянок и других благ для велосипедистов.

Жаль только что меня техника подвела и я не мог участвовать во второй части программы, ну потом как оказалось был сам виноват, так как проскакивала не трещотка, а цеп которую я поменял как раз перед велоднем :). Видимо уже поздновато я её заменил, так как новая начала скакать на старой кассете... Ну нечего мы продолжили свой путь по направлению в Дыныши, кстати заодно прикатал новую цепь на обратном пути проскоков почти не было :), только при очень больших нагрузках на самой изношенной 4 звезде.

Так что всем совет после проведения ТО обязательно тестируйте свои велосипеды, тем болие перед такими знаменательными событиями как Велодень :).

Вот пару фото:
 Закрыть спойлер'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = ' Открыть спойлер'; }" /> Открыть спойлер



Природа возле монастыря в Дынышах:




Больше фото нет по той причине что почти не фоткали, и половина ушла в мыло.
Аватар користувача
By ViX
#14159
Quote (veloDM)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">так как проскакивала не трещотка, а цеп которую я поменял как раз перед велоднем :)
О, я ж тебе говорил сразу, что то не трещётка, а цепь на зуб не попадает. Менять надо цепь с кассетой одновременно. В идеале - еще и систему (передние звёзды), но это реже. Оффтоп закончен.
Аватар користувача
By valerchik
#14160
на видео Атола насчитал 133 человека, это уже возле Пушкина, возможно что некоторые просто отстали и сошли с дистанции
Аватар користувача
By valerchik
#14166
Quote (Admiral)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ссылка будет работать примерно с 11:30
вроде пошло

Добавлено (25 Май 2010, 12:00)
---------------------------------------------
дубль 2.
Аватар користувача
By INSPIRE
#14168
Очень понравилось! Спасибо организаторам и участникам за праздник. Ждём новых слётов!!!
Аватар користувача
By kellys
#14172
Quote (valerchik)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">начинаю просмотр

Все четко?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!