ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#60142
збагойствие, тока збагойствие)
у мну ток катафотиков и звоночичечка не хватает, а так я прям примерный вылысыпыдыст, и не превышаю, и рукой поворотики махаю, и светофоры различаю и по зёбре пёхом налево хожу и на торту...тарту...тратату... ну короче там де пешеходы не катаюсь.
Но влеводорожки мне не нужны ибо прийдёцо нарушать.
Возможно они нужны казуалам, которым на дороге сцыкотно, а у пешеходов тесно, но сколько их? Их всех в парк, пусть там катают и никому не мешают, там на велотропинках их место, а пообвыкнут - вэл кам ту хэлл.
#60143
vvtz, а я вам підкажу, почніть з дуже простого, ви як активісти, орги, иніціативна група та "Маестро :lol: Коли приймаєту участь, а тим більше організовуєте її, ведете за собою інших учасників покатушки, не порушуйте правил ДР, будьте взірцем, раз ви стали на цей не простий шлях ;)
#60146
krecc писав:давай! Згадаємо jazzecа, котрий не дотримується правил руху на велосипеді
а чому я так :velo: ? і ти...і Вовчик...і Антоха...і ще сотні велосипедистів...
дві вагомі причини - не комфортно і небезпечно!(дивно звучить "порушую" задля своєї безпеки, але це так)

так от, коли буде комфортно, зручно і БЕЗПЕЧНО - люди більше будуть використовувати вєлік кожен день, на роботу, в магазин, до спортзалу, в парк, діти на гурток... сказка?
#60151
jazzec, не комфортно - не аргумент. Это вопрос внутренней дисциплины.
А небезопасно - спорный момент, ежели одновременно соблюдать ПДД и ДДД - станет намного безопаснее.
Влеводорожки не спасут от водятлов, не спасут от овуляшек с колясками, от бабок с кравчучками, не сделают путь из п.А в п.Б короче. Только на дороге или тротуаре мы сталкиваемся не со всеми сразу - а тут будет полный фарш.
#60152
jazzec писав:
krecc писав:давай! Згадаємо jazzecа, котрий не дотримується правил руху на велосипеді
а чому я так :velo: ? і ти...і Вовчик...і Антоха...і ще сотні велосипедистів...
дві вагомі причини - не комфортно і небезпечно!(дивно звучить "порушую" задля своєї безпеки, але це так)

так от, коли буде комфортно, зручно і БЕЗПЕЧНО - люди більше будуть використовувати вєлік кожен день, на роботу, в магазин, до спортзалу, в парк, діти на гурток... сказка?
Не потрібно виправдань та ілюзій! Щоб було комфортно і безпечно.. легше поряд нове місто збудувати з урахуванням всіх нюансів, бо з того що вийде толку не буду, даю гарантию!
#60158
Ну от не знаю вже які аргументи наводити :)
Ясно, що будуть проблеми. Ми про них в курсі. Але проблеми - то не привід зупинятися. Проблеми мають мотивувати на пошук шляхів їх вирішення. А позиція: "не треба нічого робити, і так норм" - це не для нас. У нас є приклад, як має бути. Чомусь в Голандії все нормально працює. І в Німеччині. І в Данії. І в Швеції. І у нас все вийде, якщо докладати зусиль. До речі, в жодній з цих країн ніхто не будував нові міста з нуля із урахуванням всіх нюансів. Мабудь, тому, що це ні разу не легше ;)
#60160
vvtz писав:Ну от не знаю вже які аргументи наводити :)
Ясно, що будуть проблеми. Ми про них в курсі. Але проблеми - то не привід зупинятися. Проблеми мають мотивувати на пошук шляхів їх вирішення. А позиція: "не треба нічого робити, і так норм" - це не для нас. У нас є приклад, як має бути. Чомусь в Голандії все нормально працює. І в Німеччині. І в Данії. І в Швеції. І у нас все вийде, якщо докладати зусиль. До речі, в жодній з цих країн ніхто не будував нові міста з нуля із урахуванням всіх нюансів. Мабудь, тому, що це ні разу не легше ;)
Ти так и не зрозумів, що порівнювати цивілізовані країни з країною третього світу не варто :(
Snumsmumrik це подобається
#60166
vvtz писав:
vvtz писав:І у нас все вийде, якщо докладати зусиль
так, якщо починати з першого кроку. Так шо ви робите для взаємопорозуміння між усіма учасниками руху?
#60170
talon писав:Первое, что сделал бы я - забанил krecc'а на форуме и в интернете в целом, что бы он не инфицировал больше никого :)
Маладой челавек, это невазможно! Без меня нет целосности инета! И как вы предлагаете это сделать?
#60173
vvtz, не выйдет. В этой стране и с этими людьми - не выйдет. Точнее выйдет, через тот выход, возле которого спина теряет свое гордое название. Нет у людей даже на уровне привычки ( за инстикты я вааще молчу) соблюдать правила. Просто нету. Жёпповозки по всем тротуарам, пешеходы где угодно, а тут ещё и велодорожки всунуть нуна. Пока не будут сажать хоть на месяц за нарушение ПДД - эти влеводорожки будут выкидышем от освоения грантов, причем мертворождённым.
Я не готов катать с битой и разгонять с дорожки некошерных участников движения, карма дороже чем битье машин и ругань с пешкоходами.
#60174
talon писав:Первое, что сделал бы я - забанил krecc'а на форуме и в интернете в целом
krecc писав:И как вы предлагаете это сделать?
в два кліка! але це не наш метод!
#60176
Konstantin.Babintsev писав:В этой стране и с этими людьми - не выйдет
Стоп, ви ж один із цих людей і один із жителів цієї країни. Тобто ви одразу кажете мені, що ви не збираєтесь дотримуватись правил. Але ж це не так.
Konstantin.Babintsev писав:Пока не будут сажать хоть на месяц за нарушение ПДД
Та понятно, що поки не працює система порушення-покарання, то будуть проблеми. Але, знову повторююсь, це не привід забити і нічо не робити. Треба щось і в цьому напрямку робити.
Konstantin.Babintsev писав:Я не готов катать с битой и разгонять с дорожки некошерных участников движения
А жаль. Боюся, доведеться. Не з битками, звичайно, а мабудь із відеокамерами, але трохи пободаться із водятлами доведеться. Саме воно, звісно ж не запрацює. Будуть покатухи із ввічливим поясненням водятлам "шопачьом", виховна робота і все таке інше.
talon це подобається
#60179
vvtz, без системы свой-чужой, т.е. без реальных карательных мер - это испорченое настроение и переводняк времени. А как наказать бабулю с луком на велодорожке?? Водятлы паркуются где хотят ибо в городе нет системы эвакуатор-штрафплощадка-касса. Лепить наклейки на лобовухи? а потом проверять какое оружие круче - их биты или наши байки?
К чему все это? Чтоб дать дорогу тем, кто боицо ездить по дороге и играет в бабушкодавов? Мне их не жалко - ибо они первые нарушители всех правил.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!