ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача

Яким переважно "транспортом" у велосезон користуєтеся "на роботу"?

велосипедом
35
52%
пішки
5
7%
власним авто
9
13%
громадським транспортом(маршрутка, тролейбус, трамвай)
4
6%
"осенью, зимой, весной и летом я всегда кручу велосипедом!"
14
21%
Аватар користувача
By Саня
#59870
нное количество лет назад когда увлекся лисапетингом- гонял на работу велом постоянно (как раз неплохо было 7 км туда 7 обратно), потом работа была что нужно было в костюме быть и негде ни переодеться ни вел всунуть да и до работы 1,5км, сейчас вроде как все условия--- с завтра начну лисапедкой ездить ))
Аватар користувача
By Muz
#59875
Велосипедом, однозначно, но только, если нет луж и слякоти) Не люблю тащить грязный вел в квартиру.
Аватар користувача
By ZiM
#59878
я езжу великом только в те места где могу занести его внутрь - интайм, НП там меня знают, а так лишний раз пешком или на машине, выходит дорого по бензу но намного дешевле чем угнаный вел) а катаюсь я ""осенью, зимой, весной и летом я всегда кручу велосипедом!"" :velo:
Аватар користувача
By Svitlyachok
#59882
я їзжу)) бо дуже зручно і синулю зі школи тільки так встигаю забрати) дрес-код вільний, так що можна без костюмчика)
Аватар користувача
By Віктор
#59891
Майже завжди їзжу велосипедом. На роботі є шафа, де піджак, сорочка та краватка. Тількі якщо негода, тоді маршруткою. В цьому році розпочав велосипедний сезон в січні, в лютому вже наїздив 240 км. А ще в мене на роботі є спортзал з душем.
Аватар користувача
By Perya
#59910
А я з сім'єю живу під забором своєї роботи. З барака крок зробив і вже на роботі. А вже по питанням роботи, то по місту тільки на ровері. Правда іноді, за необхідністю, на службовій машині, але це дуже рідко. На міському транспорті ще рідше. Убуваючи у різні відрядження, завжди беру з собою ровера. В Київ приїжджаю на "Житомирську", складаю ровера і цілий день по службовим питанням ганяю по столиці. Перших 10 хвилин їзди по проспекту Перемоги в жилах один адреналін, а потім звикаю. Для себе колись провів дослідження "Хто сидить за кермом на перших п'яти машинах на яких я зверну увагу?" Висновок: 3 жінки та 2 сивих чоловіка. Максимум по Києву накручував 72 км. Кошти за дорогу до місця відрядження і в зворотньому напрямку мені повертають. Взагалі на ровері я їжджу цілей рік.
Аватар користувача
By Саня
#60018
сегодня сравнил время добраться до работы: маршрутко около 15 мин (это если ждать не приходится), пешком бодренько очень 20 мин, лисапедко (тут я кайфонул) 8-9 мин без напряга!!!
К теще на обед пешком 15 мин., велом 3 минуты туда (постоянный спуск), 5 обратно. Просто в очередной раз влюбился в вел)))
talon, ANTOSHKIN це подобається
Аватар користувача
By paulig
#60026
Даже и вопрос не стоит ездить ли на веле на работу. 4 мин на веле, 17 пешком.
А вот где его оставить ?
Я к себе в офис на 4 этаж вел затаскивал и ставил прямо в кабинете, чтобы даже и шанса не было потом появится теме "ахтунг, украли велосипед!". А те кто оставляют на привязи рисковые ребята )
Аватар користувача
By _rоadrunner
#60041
зранку? на роботу? гарний настрій?
Не, с этими людьми точно что-то не так :shock:
Аватар користувача
By Саня
#60042
jazzec писав:зранку на вєліку на роботу і гарний настрій!
В самую точку !!! Заряд бодрости и радости просто бомба!!!
talon це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!