ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#69596
Їдем в улюблену "Поліську хату", приєднатись до сяткування зажинків в кращих українських традиціях. Пригостимся у пані Інни чим небудь смачненьким, традиційним, таким що можна скуштувати тільки в цьому місці. Хто не був в Городському, можу провести невеличку екскурсію. На зворотньому шляху купаємось, палим багаття і щось пожарим ("щось" тягнуть не треба, купим в Коростишеві).
Туди катим своїм ходом, але не напрямки, а трохи зіг-загами, регіон там цікавий, буде на що подивитися. Покриття переважно грунти, темп помірний, але й не тошним. Зупинкі часті, але короткі. Пошуки, тупняки і сюрпризи будуть)). Кому така відстань завелика, а поїхать хочеться, є можливість під'їхать дизелем до Коростишева. Тоді відстань складе біля 60км.
Відстань: 100+км
Збір: 8:50, з/д вокзал під банером Рудь
Старт: 9:00
З собою: світло, ремнабор, вода, перекус, гроші, плаватєльні труси.
krecc це подобається
Аватар користувача
By Krosh
#69600
Нажаль свято було відмінено, з не веселих причин. Але пані Інна голодними нас не залишила. Юшка, куліш, фірмові бутери, випішка та квас і от вже чотирнадцять райдерів ситі, щасливі і важкі на підйом :D .
Потім було купання, багаття і захід сонця. Накатали 140км шикарних грунтів, знайшли нові стежки-дорожки і цікавинки. Гарний день! Всім хто приїхав дяки!
krecc, jazzec це подобається
Experience

Experience Сижу в доме, только с крыши слез. При[…]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!