ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#66787
jazzec писав:
Hikka писав:Tranz-X - люмінь не прорезинений, Лонгус прорезинено
транз теж покритий гумою? глянь фото зверху
у Роді були Люмінієві
#66788
krecc писав:Умники и умнички, а скажите мне, почему в проф. спорте существует ограничение по весу велосипеда? :kazyavki:
все дуже просто, грошовий фактор. є велосипедні компанії, які придумують нові технології. але по факту в основному все йде на зниження ваги. тому організатори й придумують нові вимоги, щоб стимулювати продажі нових велосипедів. інакше всі б їздили собі, перемагали і нікому навіть в голову б не приходило про ту вагу. перегамагаєш і перемагаєш собі. пам'ятаю як Дізель розповідав про Українську розробку, велосипед Еней, який був легкий, був офігений. але компанії побачили що це їм лише в збиток і ввели нові правила що має бути з 2 трикутників велосипед і т.д.
krecc це подобається
#66789
eville писав:
krecc писав:Умники и умнички, а скажите мне, почему в проф. спорте существует ограничение по весу велосипеда? :kazyavki:
все дуже просто, грошовий фактор. є велосипедні компанії, які придумують нові технології. але по факту в основному все йде на зниження ваги. тому організатори й придумують нові вимоги, щоб стимулювати продажі нових велосипедів. інакше всі б їздили собі, перемагали і нікому навіть в голову б не приходило про ту вагу. перегамагаєш і перемагаєш собі. пам'ятаю як Дізель розповідав про Українську розробку, велосипед Еней, який був легкий, був офігений. але компанії побачили що це їм лише в збиток і ввели нові правила що має бути з 2 трикутників велосипед і т.д.
Ок, цікава інформація. Але от в чому справа, я маю власний наглядний досвід і він є беззаперечним! Мене переконувати в зворотньому, немає сенсу ;)
#66796
_rоadrunner писав:біда в тому, шо ти намагаєшся проеціювати свій мтб досвід на шоссе. А це зовсім різні речі
Не знаеш ти який у мене досвід. Ти краща дай відповід на моє питання ;)

Відправлено через 2 хвилини 47 секунди:
talon, не, це вже даунгрейд! А взагалі прикольно, все завжди в наявності :gi:
#66797
krecc писав:Ти краща дай відповід на моє питання
я без понятия, у uci полно бредовых запретов и ограничений. Их президент когда-то в интервью сказал что данный лимит введён в целях безопасности.
С таким же успехом можешь попытаться ответить на вопрос, почему согласно правил uci нос седла не должен выступать за ось каретки ) И поэтому бедняги вынуждены ездить вот на таких огрызках:
► Показати
Кстати в триатлоне на всё это успешно положили болт и ездят как удобно
Vitala, talon це подобається
#66802
Шо карбонові? Ммм.. карбонові обода то бест!
Згадав шо ось недавно на шосще спілкувались з Джазецом на цю тему, якраз про те шо по горизонталі ще можна миритись з великою вагою. Але шосе це не тільки плоскач і стабільна швидкість. Так шо не впарюйте цю дічь!
#66805
От тіко давайте без крайнощів! І :stid: Астанавітесь, бо перестануть брать sid, xtr, xx1, почнуть більше трениться і все бабло повішане на мою раму перетвориться на фантікі :gi:
#66807
krecc писав:і все бабло повішане на мою раму перетвориться на фантікі :gi:
так вого і буде. пройде пару сезонів і будеш писати що це говенцо, а є прям супер пупер. причину цього я вже писав раніше. бізнес є бізнес
#66808
krecc писав:От тіко давайте без крайнощів! І :stid: Астанавітесь, бо перестануть брать sid, xtr, xx1, почнуть більше трениться і все бабло повішане на мою раму перетвориться на фантікі :gi:
Какие хтr, я ща вот так катаю. К концу года ноги должны быть не менее 2метра в обЪеме. Тока цепи, сцуко, наверное хрустальные, рвуццо)))))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
#66809
eville писав:
krecc писав:і все бабло повішане на мою раму перетвориться на фантікі :gi:
так вого і буде. пройде пару сезонів і будеш писати що це говенцо, а є прям супер пупер. причину цього я вже писав раніше. бізнес є бізнес
Не, це точно не про мене, я досі юзаб 9 та 10ку.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!