ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By vvtz
#68831
Зображення

28 травня 2017 року велосипедисти міста Житомира вдесяте приєднаються до всеукраїнської акції «Велодень», який проходитиме у понад 30 містах України.

Минулого 2016 року відзначити цей символічний день зібралось понад 1000 житомирян. З кожним роком зростає чисельність прихильників велосипеду в нашому місті.

Метою «Велодня-2017» є:
  • популяризація фізичної культури та спорту як важливого засобу оздоровлення;
  • популяризації велосипеду серед широких верств населення;
  • популяризація екологічно чистого виду транспорту та збереження екології міста;
  • виховання толерантного ставлення до велосипедистів як повноцінних учасників дорожнього руху та сприяння розвитку велосипедної інфраструктури;
  • залучення мешканців до змістовного дозвілля, раціонального використання вільного часу;
  • встановлення дружніх та спортивних стосунків між учасниками.
Дата проведення – 28 травня 2017 року.

Попередня програма заходу:

10:00-11:00 – збір учасників у парку відпочинку «Замкова Гора», вул.Рильського, вул.Кафедральна
11:00-11:45 – Проїзд колони велосипедистів вулицями міста за маршрутом: вул.Рильського – Соборний майдан – вул. Перемоги – вул. Домбровського – вул. Покровська – вул. Київська – вул.Вокзальна – вул.Шевченка - вул. В.Бердичівська – Вул.Кафедральна»
12:00-16:00 – Урочистості, змагання, конкурси, активності у парку відпочинку «Замкова Гора», вул.Рильського, вул.Кафедральна.

П.С. Зверніть увагу, що місце збору змінилося - тепер збираємось на Замковій горі, за будівлею суду:
► Показати
Аватар користувача
By jazzec
#68833
в магазині "2 Колеса" залишив трохи афіш, візміть хто може, розвісьте у себе у вузі, технікумі... офісному центрі, дякую наперед
Аватар користувача
By jazzec
#68836
потрібна допомога:
маршали в колону
рації в колону

хто може, дайте знати в темі чи в личку
дякую
Аватар користувача
By jazzec
#68837
потрібна допомога:
маршали в колону
рації в колону

хто може, дайте знати в темі чи в личку
дякую
Аватар користувача
By jazzec
#68845
Зображення
До Велодня у м.Житомирі магазин туристичного спорядження Gorgany дарує друга - велорюкзак Osprey.
Заповніть коротку анкету, отримавши її в представника Gorgany серед тусовки чи біля великого тенту на ВелоДні. Або ж завітавши до 29 травня включно до магазину на Київській, 65. Анкета з вашим ім'ям бере участь в розіграші. І 30 травня відео та результати розіграшу надійдуть на вашу електронну скриньку.
Кожен учасник розіграшу від Gorgany гарантовано отримає приємні бонуси!
Заповніть анкету від Gorgany - отримайте шанс на обновку, і нехай покатушки стануть комфортніші з велорюкзаком Osprey.
Аватар користувача
By Поле
#68849
Организаторам респект! +100
Сопровождение/безопасность - 100.
Голова сбилась с маршрута... Хвост на Киевской полз с общим потоком автотранспорта.... в итоге отпал...
Аватар користувача
By krecc
#68850
Це​ рівень, високий рівень!
Всім дякую!)
Аватар користувача
By Teya
#68851
Поле писав: Сопровождение/безопасность - 100.
Голова сбилась с маршрута... Хвост на Киевской полз с общим потоком автотранспорта.... в итоге отпал...
Я так розумію, що було "кіт наплакав" маршалів" і 0 зв\язку з поліцією.

Тому, якщо захід класний, то треба активно допомагати з організацією.
Бо успіх всіх велоднів - зусилля дуже малого кола людей, які весь час просять допомоги у проведенні велозаходів в Житомирі на форумі.
Schema це подобається
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#68852
Дякую за організацію чудового свята! Приємно бачити як люди вкладають душу в таку чудову справу і самовіддано цим займаються!

Давно не заходив... але як завжди є що обговорити, і нажаль, після того, що відбувалося, обговорювати є дуже багато чого:
1. Перше ж запитання: а де маршали? На 2000+ чеоловік отих небагатьох зовсім не вистачало. Розброд і шатаніє. Двічі діти падали неподалік від мене, і я просто хз як в нас не влітали всі інші, поки ми стояли з ними.
2. Нафіга козє баян? Тобто нафіга отим небагатьом маршалам рації, якщо в них ніхто не відповідає? Потрібна була перекись, чи хочаб щось. Добре що в якогось мужика була закрита пляшка з водою... Респект тобі мужик!
3. Як так трапилося, що колонні дали старт, хоча в голові не було жодного маршалу з рацією? Проте були шоссери. Коли я, їдучи в середині колони по Перемоги, побачив на велокомпі цифру 26, то щось почав підозрювати, ну не міг же він зламатись от прямо зараз. Дивлюсь, праворуч від мене Джаззєц "пихтить" з тачанкою і на його обличчі таке ж "іскрєннєє офігіваніє". Кричить мені наздоганяти голову і тормозити. Наздоганяю, паралельно матюгаусь в рацію, а там нікого. Голова сама по собі мчить... з шоссерами. І копи такі: "А ми шо, ми нічо, ми ж не швидко, 30 кмч всього, ага")))))))) Чомусь копам не було роз'яснено, що швидкість колони це 12 кмч, ну максимум 15 там, де прямі і широкі вулиці. Ну, добре що воно якось так розрулилось вже по ходу. І що без наслідків. Хоча, як я зрозумів, хвіст колони таки відпадав, причому двічі. Ну як у ящірки))))
Svitlyachok це подобається
Аватар користувача
By vvtz
#68854
Так, з маршалами і з копами, та взагалі з супроводом колони ми тупанули цього разу, на самотік трохи пустили.

Я, поки кріпив прапор до вела, ледь не проморгав старт колони. Ще й при цьому сам прапор прикрутив догори дригом - зафотошопте мене будь ласка на фотках і відео хто-небудь, перегорніть прапор правильно, а то ганьба :facepalm:

Коли підкатив до колони, то ніц не розумів, де всі, куди мені ставати. Добре, що став ближче до голови. Коли стартанули, то вжахнувся взятому темпу, пойняв, що в голові колони із наших - нікого, надавив педальку, наздогнав копів тільки аж біля Короленка. Ось на відео, хто в голові колони зустрічною смугою маслає навздогін копомобілю в жилеті, що розвивається, і з прапором - той я :)

https://youtu.be/Z44UO38yHrA?t=2m16s

Від рації користь була нуль цілих нуль десятих - я чув тільки шуми. Не знаю, чи мене чули, коли я повідомляв про ремонт дороги.

Копи чомусь вирішили змінити маршрут раптово. Не на Домбровського повертали, а на Гамарніка.

Ну то таке. За якихось пару кілометрів шоссери зпереду навчилися тримати рівний темп і не прискорюватись за копами, а потім вже і самі командували своїм, щоб їхали рівно, в шеренгу.

Від учасників я особисто чув тільки позитивні відгуки. Всім сподобалось. Мені теж. Джазіку - рушію цього всього движу - "земний уклін і многая літа". Тільки не кидай цю неблагодарну справу, бо без тебе ж загнеться.
3DSchuminator, pazitiv, Krosh та 3 іншим це подобається
Аватар користувача
By maka13
#68858
Спасибо организаторам, все как всегда на высоте, проделан огромный труд, респект ребята.
Я не буду говорить про скорость колонны и порядок и маршалы и блаблабла.
Но вот мне одному кажется, что в конце колонны не хватало скорой помощи?
К упавшему на Короленка ребенку скорая ехала на встречу колонне, сами понимаете с какой скоростью и какое время...
Аватар користувача
By Поле
#68859
Копи змiнили маршрут....то таке.....
Нет, то не то таке! Были серьезные проблемы на выезде с Гамарника на Щорса. Спасибо маршалу с пицепом в хвосте. Он в наглую перекрыл движение по Щорса в центр, хотя по ПДД не имел на это никаких прав. Ментов там не было. Водилы маршала крыли матом, но тот достойно выдержал.
Далее квартал по Щерса от Гамарника до Домбровского автотранспорт шел в одном потоке с велоколонной. Опять же спасибо маршалу клторый отсек и уменьшил автотранспорт.
Практически в хвосте шел в колонне на велосипеде представитель копов. Рация была и комуникация с головной машиной с копами была, НО небыло никакой комуникации между копами и маршалами. Был тому свидетель. Спасибо и этому копу, который отсек отпавший хвост на Киевской и перенаправил отставших на тихие улицы в сторону Шевченко через Шелушкова и Мануильского. Отставшие присоединились позже.
Ребята, повторюсь - организаторам респект за проделанную работу. Всё супер. А инфу выложил не ради дёгтю в мёд добавить, а для работы над ошибками. Всегда где есть работа, есть ошибки. И достойно их проанализировать и исправить - уже успех.
Svitlyachok це подобається
Аватар користувача
By Горбатый
#68862
maka13 писав:К упавшему на Короленка ребенку скорая ехала на встречу колонне, сами понимаете с какой скоростью и какое время...
с момента как мы ее вызвали она ехала 15 минут.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!