ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#69003
На старті було дванадцять, на фініші шестеро. І сьогодні з нами була дівчина! Правильна дівчина, і доречі фінішувала. Валя, рєспєкт :so_happy: .
Трек катнули не весь, стемніло, все ж чотири години для ньго замало-мінімум п'ять потрібно. Але й цього вистачило укататися, вечір вівторка, як не як, а не субота. Стежини за той місяць, що я тут був в останнє, позаростали і їхать стало важкувато. Кропива, малина, акація, всім цім добром отримали по ногах, руках і далєє. Два виходи з кабіни, один прокол. А що ви хотіли, це ж екстрім-покатенька :) . На шосері (сорі забув ім'я) взагалі монстр, проїхав з нами найважчу частину маршруту, а потім покотив трасою по своїм шосерскім справам :so_happy: .
Мені сподобалось, трек класний, але явно не вечірній.
Квест "Знайди і наздожени" виграв vvtz. Не тільки знайшов і наздогнав, а ще і чекав. Вітаєм :fire:
Всім дякую за компанію, до зобачєнія!
Добавив трек в шапку, як і обіцяв.
vvtz, Hikka, Fect це подобається
#69006
Krosh, дякую за цікавий маршрут і особливо за оперативне розгортання системи GPS-наведення мене на ціль. Спрацювало на відмінно. Цікавий досвід, всім рекомендую мати таку софтинку в телефонах, на випадок коли потрібно наздоганяти когось, не маючи конкретних орієнтирів.
#69010
В мене пару фоток є, давайте я зроблю відкритий альбом,а ви, скільки в кого є добавите туди.

Відправлено через 3 хвилини 35 секунди:
https://goo.gl/photos/FnzvX8PAXE6ekCY1A фоткі. Добавляйте, що маєте.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!